Treść opublikowana przez arkolek
-
Jakie informacje wyswietla wam FIS
u mnie to samo j/w tylko oprucz RDSu i navi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 1.9 TDI AFN 98r - AVANT] Oto moja czwóreczka ;)
fajna bryczka.jak zmienisz kółka na aluski to wrzuć fotke
-
Ktore ladniejsze <dylemat>
1 jest spoko
-
SPOTY RADOMSKIE
fotki fajne. mam nadzieje, że sie dobrze bawiliście. szkoda, że człowiek goni za pieniędzmi i nie ma czasu na spotkania.......... takie życie!! mam nadzieje, że się z wami kiedyś spotkam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Co ile km wymieniasz olej w swoim silniku Audi TDI?
staram sie co 10tyś.
-
Podświetlane znaczki Audi rodem z "I Robot"
Hincó po staremu chyba ładniejsze , w linji jest wszystko
-
Skype
arkolek - zgrywusss
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć
-
Dlaczego A4? Co powoduje, że jeszcze jeździcie swoimi A4?
lubie jak auto jest dobrze wykończone w wewnątrz i na zewnątrz. lubie czuć się w nim dobrze. i tak jest. A4 jest the best!! sami wiecie. poza tym musiałem kupić kombi(rodzina mi się powiększyła).I kupiłem, to było to! z pośród milionów! żaden inny avant. tylko
-
Rozkładana tzlna kanapa
na bank muszą sie otwierać
-
Które felgi z tych?
trzecie są pierwsza klasa, większość też tak uważa więc wybór jest prosty
-
[B5 1.9TDI Avant] Moje autko!!!!
ładny avancik, fele 1klasa, wrzuć jeszcze fotki wnętrza
-
co sadzicie o tych alumach?!
wstrzymaj się troche może ładniejsze znajdziesz. nie wiem jakie teraz masz felgi ale jak stalówki to(link poniżej) te na jakiś czas powinny wystarczyć http://moto.allegro.pl/item182975160_kolpaki_13_14_15_16_audi_warszawa_cena_za_sztuke.html całkiem ciekawe kołpaki i pewnie dobrze będą wyglądać
-
[B6 1.9 TDI Avant] Jasna skóra..
bardzon fajna bryczka. skóra 1 klasa. podoba mi się jasna skóra i wykończenia drewniane, miałem podobne połączenie w starym aucie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
powitać
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
i ja również jak większość na googlach
-
[B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
jak zmienie fele to dodam fotke
-
[B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
- [B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
tak j/w hak musi zostać. chyba, że ktoś ukradnie- [B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
hak jest ze względów bezpieczeństwa bo u mnie na parkingu stoi sie jeden za drugim i duża większość nie ma wyczucia przy parkowaniu tyłem. nieraz przez otwarte okno w mieszkaniu słyszę głośne huki- [B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
radzi sobie. może kiedyś coś się zmieni :biggrin:- [B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik
jestem posiadaczem auta od listopada ubiegłego roku i z każdym dniem coraz bardzi mi się podoba i nie sądziłem że pokocham avanta. na szczęście sie pomyliłem. jest to mój pierwszy diesel i chyba przy dieslach zostane(ze względu na spalanie i możliwości tych silników). krótki opis: -wersja skandynawska czyli -podgrzewane siedzenia -spryskiwacze reflektorów -światła włączine ceły czas(po przekręceniu kluczyka ) -klimatronik -elektryczne szyby z przodu -2 poduchy -skrzynia manualna a oto foto jeszcze na na letnich ale jak zmienie to wstawie fotke( w poniedziałek padał śnieg ) felgi będą asa sh1- Użytkownicy pokażcie sie..
a oto ja i moja druga połowa plus jeden - [B5 1.9TDI 110KM avant]Mój Avancik