Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

arkolek

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arkolek

  1. u mnie to samo j/w tylko oprucz RDSu i navi
  2. fajna bryczka.jak zmienisz kółka na aluski to wrzuć fotke
  3. arkolek odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    fotki fajne. mam nadzieje, że sie dobrze bawiliście. szkoda, że człowiek goni za pieniędzmi i nie ma czasu na spotkania.......... takie życie!! mam nadzieje, że się z wami kiedyś spotkam
  4. staram sie co 10tyś.
  5. Hincó po staremu chyba ładniejsze , w linji jest wszystko
  6. arkolek odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    arkolek - zgrywusss
  7. lubie jak auto jest dobrze wykończone w wewnątrz i na zewnątrz. lubie czuć się w nim dobrze. i tak jest. A4 jest the best!! sami wiecie. poza tym musiałem kupić kombi(rodzina mi się powiększyła).I kupiłem, to było to! z pośród milionów! żaden inny avant. tylko
  8. na bank muszą sie otwierać
  9. trzecie są pierwsza klasa, większość też tak uważa więc wybór jest prosty
  10. ładny avancik, fele 1klasa, wrzuć jeszcze fotki wnętrza
  11. wstrzymaj się troche może ładniejsze znajdziesz. nie wiem jakie teraz masz felgi ale jak stalówki to(link poniżej) te na jakiś czas powinny wystarczyć http://moto.allegro.pl/item182975160_kolpaki_13_14_15_16_audi_warszawa_cena_za_sztuke.html całkiem ciekawe kołpaki i pewnie dobrze będą wyglądać
  12. bardzon fajna bryczka. skóra 1 klasa. podoba mi się jasna skóra i wykończenia drewniane, miałem podobne połączenie w starym aucie
  13. i ja również jak większość na googlach
  14. jak zmienie fele to dodam fotke
  15. tak j/w hak musi zostać. chyba, że ktoś ukradnie
  16. hak jest ze względów bezpieczeństwa bo u mnie na parkingu stoi sie jeden za drugim i duża większość nie ma wyczucia przy parkowaniu tyłem. nieraz przez otwarte okno w mieszkaniu słyszę głośne huki
  17. radzi sobie. może kiedyś coś się zmieni :biggrin:
  18. jestem posiadaczem auta od listopada ubiegłego roku i z każdym dniem coraz bardzi mi się podoba i nie sądziłem że pokocham avanta. na szczęście sie pomyliłem. jest to mój pierwszy diesel i chyba przy dieslach zostane(ze względu na spalanie i możliwości tych silników). krótki opis: -wersja skandynawska czyli -podgrzewane siedzenia -spryskiwacze reflektorów -światła włączine ceły czas(po przekręceniu kluczyka ) -klimatronik -elektryczne szyby z przodu -2 poduchy -skrzynia manualna a oto foto jeszcze na na letnich ale jak zmienie to wstawie fotke( w poniedziałek padał śnieg ) felgi będą asa sh1
  19. a oto ja i moja druga połowa plus jeden

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.