Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bushi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bushi

  1. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Witamy serdecznie i życzę miłch chwil spędzonych na forum
  2. Potwierdzam funkcja dostępna na pewno w modelach po 99r. Rodzice mają A4 2002 i jak najbardziej sprawdza się zimą.
  3. Przychylam się do tego co napisał Murzyn jak swiece to polecam NGK jet to opinia wielu mechan. i sprzedawców niestety Bosch traci juz na jakości a NGK poleci każdy kto w tym siedzi (b. dobra jakość ).
  4. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Sebcio martwi cie to co masz powiedzieć gościowiktóry będzie ci komp spr. nie martw się on pierwszy ci powie jaki masz i co tam jest nie tak w końcu od tego jest.
  5. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    JA mam instalację za 2,500 zł nie jest to sekfencja jeżdzę już pół roku i jest dobrze bez problemów. Zobaczymy dalej ... inst BRC
  6. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Racja nic dodać kwestia kto i jak przed tobą jeżdził audi ale nie ma co odnosić audi do focusa ale pomysł z 1,9 Tdi jest jak najbardziej na miejscu
  7. O dzięki panowie miałem rację temp na wylocie 7 stopni więc jutro do zakładu i ich zmartwienie co z tym zrobią nie po to płaciłem tyle kasy za naprawę aby teraz ponosić kosekfencje ich niedokładnośći.
  8. Co racja to racja silniczk na dobrej mocy i oczywiście zadbany to podstawa. Racja na skórze daleko się nie zajedzie heheh
  9. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Wsapniały zestaw 2,5 TDi + czarny avancik- oj jest na czym oko zawiesić
  10. Brawo Zdeniu cała prawda o renówkach!!!!!! Popieram :!: :!: :!:
  11. Bolek co do lagun to jestes w wielkim błędzie są bardzo awaryjne opinia fachowców Automoto i w praktyce w pracy moich trzech znajomych ma laguny jeden jest tylko zadowolony. Co do stukania nie ma co musisz jechać do fachowca i wyelimnowć usterkę i audiczka będzie mykać ze aż miło.
  12. witam podajcie proszę temp. powietrza na klimie na wylocie.Dziwne pytanie ale robiłem klimę tydzień temu u rodziców w A4 klima działa az sople w nosie sie robię ( żart ale działa super) u mnie chłodzi ale czuję ze sałbiej w zakładzie mówią że wszystko ok. Podajcie temp. wasze dla porównania bo wydaje mi sie ze będą musieli coś z moja klima zrobić
  13. Martii ma rację polskie drogi to zmora dla zawieszenia audi. Co do wahaczy to dolne są dw przedni i tylny więc lepiej udac sie do specjalisty z "trzepakami". Na pocieszenie powiem ci że miałem ten sam problem nawymieniałem się części w zawiszeniu dzięki niby specjalistom.
  14. bushi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Co do prezentacji tych aut bespornie audi jeszcze musisz sam zasecydować czy ta różnica w mocy ma dla ciebie takie znaczenie( a mam nadzieję ze o2 nie z salonu) bo jak wiadomo za sam wyjazd z salonu tracisz sporo. Więc polecam audi sama ci odpłaci za wybór sam wiesz że skoda to dużo niższa połka w klasie aut. Porównanj jeszcze awaryjność tych aut.
  15. masz rację zaraz za tą gumową osłaonką we wlewie paliwam jest wlew do gazu. Postaram się zrobić lepsze zdjęcia
  16. Więc jak obiecałem zdjęcia wlewu bez dokrętek oraz przełącznika w desce rozdzielczej a nie pod ( polecam kable schowane itd) przepraszam za jakość zdjęć !!!
  17. - postaram sie dzisiaj dołaczyć fotki wlewu bez koncówki (dopiero wróciłem z wakacji) pozdraawiam
  18. Dla Baskeciora brawa ( Nobla za twórczość mu dać heheh). Jeszcze jedno pytanko moja klima na tych samych parametrach słbiej chłodzi od klimy moich rodziców tam wręcz szron w nosie ci się zrobi (żart) ale w każdym razie u mnie sałbiej czego to może być przyczyna mają A4 2001 ale nie o to chyba chodzi?
  19. Powiem szczerze że nie wiem o jakich przejściówkach, dokrętkach piszecie u mnie gość na stacji podchodzi i jedynym moim zmatwieniem jest jak szybko znajdzie wlew ( przy wlewie paliwa)
  20. bushi odpowiedział(a) na moodyx temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Heh Kaziu no może monster szybkości nie jest ale braku dynamiki mu nie zarzucisz ( no chyba że masz wymagania trącące o sportową jazdę) pozdrawiam
  21. Witam dzisiaj odebrałem Władcę Pierścieni z naprawy klimy i głupia nieuwaga na sportowym zawieszeniu kostowała mnie 1000 zł( uderzyłem podwoziem i dostał ukł. klimy rurki pęknięte pogięte itd).Aby uniknąć już takich kosztów proszę o rady praktyczne jak użytkować i dbać o układ klimy. Pytam ponieważ awarie mech. robię samemu niestety na klimie się nieznam więc wolę dbać i nie naprawiać. Więc jak macie ciekawe uwagi piszcie! (dodam jak widać mam klimatronik)
  22. nic dodać nic ująć podpisuję sie pod tym ponieważ miałem to samo i obstawiam że twoje audi też to boli pozdrawiam
  23. Dzięki Ono nie miałem do czynienia z czymś takimi dlatego moje wątpliwości.Jezeli jest jak piszesz to kapitalna sparawa posłuchać z pena muzy Wielkie dzięki za wyjaśnienie sprawy
  24. u mnie bez żandej przejściówki stand. koncówka bez problemów się zmieściła zdjecia jutro dzisiaj autko zatrzymane ( klima do naprawy) ale jak już wyżej pisali robią to prawie wszyscy a jeszcze ładnie mi włacznik gazu zainstalował w w desce rozdzielczej wyjął jeden nieużywany przycisk i w niego wmontował włacznik gazu. Jest tak jakby firmowo trudno zauważyć żadnych klabli przyczepianych itd . pełna fachowość
  25. Hmmmm więc masz auko za którym ludzie długo się oglądają az miło popatrzeć :!: :!: :!: :!: :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.