Treść opublikowana przez smokehead
-
Amortyzatory 26665 Monroe do 1BV?
Witam Panowie, Tak jak w temacie czy myślicie że jak wymienie amortyzatory na 26665 monroe to będzie wszystko ok? Aktualnie siedzi z przodu 1BV z tego co wiem:
-
Jakiej firmy amortyzatory polecacie?
Panowie a dla zawieszenie z przodu 1BV co włożyć najlepiej? Oryginały chyba 580zł jakoś, a cos innego wchodzi w grę?
-
Amortyzatory tył 1BV czerwone - prośba o diagnozę
W sumie mam ten sam temat, jako że będe wymieniać wahacze to przy okazji zmienie też amortyzatory w takim samym zawieszeniu 1BV tyle że B6. Jakies sensowne zamienniki polecacie?
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
Mam to samo wcześniej jak temperatura spadała ok. 0 to czułem że ma minimalne opóźnienie, teraz mam od 3-4 dni -15 stopni, wygląda to tak że kręce ja wiem gdzieś 10-15 sekund a później odpala chodzi minute troche głośniej a potem jest wszystko okej i nastepne odpalenia są od strzała . Silnik ma na karku 300kkm i zastanawiam się czy da się coś z tym zrobić właśnie, świece grzałem 3 razy
-
[B6 BEX] Smerfowy Avant z quattro
W koncu sie ujawniles azure:) gratuluje. Utrzymaj ten piekny kolor i rob na niebiesko, reszta oklepana
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
@@kozak21.12 Jasne, myśle że można się jakoś zgadać
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
@kozak21.12 Tak w końcu musiałem się do tego zabrać bo już nic nie widziałem:) stare soczewki wyglądają jakbym w nich węgiel woził. @azure No własnie to ten cholerny zaczep mi haczył ciągle, ale jakoś w tematach nie widziałem nic o tym, tylko o wybieraniu plastiku, wiec myslalem że zawsze plastik trzeba troszkę wybrać, a przez ten zaczep ze 2h straciłem zanim doszedłem że to jego wina:) Więc nie wiem czy temat dotyczył jakiś innych soczewek bixenon czy jak, w każdym razie na szcześci nikt mi do lampy zaglądać nie będzie:) @myrmillo Hehe zgadza się A Ty gdzie stacjonujesz:)?
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Wczoraj w końcu udało się zrobić upgrade bixenonu do b8, nie obyło się bez problemów, ale efekt zadowalający:
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
A tak to nie fajny jak bez Q:P? Ale temat jak najbardziej do przemyślenia, tylko q brakuje bo jednak czuć na mokrym i by się przydało:)
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Dzięki, pierwszy serwis już za mną ori rozrząd i 5w40 Motul+filtry, teraz powoli zabieram się za usterki które go trapią
-
[B6 AVF] Kolejny AVF ;]
Witam, Auto kupione ponad miesiąc temu. Nie jest to jakiś rarytas/igła ori lakier, mały przebieg itp. Ale wychodziłem z innego założenia. Osobiście mi się podoba. Wyposażenie satysfakcjonujące mnie na start, bardziej myślę nad przeróbkami mechanicznymi. 2004 AVF 225/17/45 Fotochrom wew CLH Kolor FIS RNSE 2 x eS Auto tak jak pisałem nie jest idealne, pracuje nad polepszeniem jego stanu w środku przede wszystkim bo widać zużycie. Na montaż czekają już soczewki B8, aktualne lampy świecą miernie. Chodzi mi po głowie Quattro bo głownie tego szukałem no ale wyszło inaczej wiec zobaczymy, jak najbardziej program też w planach. Kilka zdjęć: A na zachętę od najbliższej osoby dostałem takie coś Pozdrawiam
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Bez urazy Panowie, ale niektórzy to chcą modzić bez czytania, cały wątek przeczytałem w 20 minut a 10 razy pada pytanie o to samo, wystarczy przeczytać od dechy do dechy i wtedy nie ma płaczu że coś się urwie albo nie będzie działać Pozdrawiam.
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ok dzieki wezme go pod uwagę, ale interesuje mnie tez jakas opinia na temat wosku o którym wspomniałem na początku. Pozdrawiam
-
Jaki wosk ? od A do Z
Witam, chciałem zapytać o taki wosk , czy ktos używał? CarChem Spray Wax Wosk w sprayu
-
CarChem Spray Wax Wosk w sprayu
Witam, Nie znalazłem tematu o tym wosku, wiec pytam czy ktoś słyszał i używał, czy warty zakupu? http://www.carchem.pl/pl/p/CarChem-Spray-Wax-Wosk-w-sprayu/29 Pozdrawiam
-
Czy ten zestaw kluczy jest coś wart ?
No to ja biore od tego sprzedawcy, jeszcze taniej o podróbce chyba nie ma mowy przy 72tys pozytywów http://allegro.pl/klucze-nasadowe-honiton-zestaw-94-walizka-hit-i5327420840.html
-
wzrasta spalanie fis na postoju /średnia-czemu?
U mnie to samo, ale tak jak koledzy wcześniej pisali zależy od dynamiki zatrzymywania się, czasem uda się stanąć na 0.7 l/km, aczkolwiek wolałbym gdyby komputer automatycznie przełączał się na jakąś stałą wyliczaną wartość po wrzuceniu biegu wolnego a nie zawieszał się na kolosalnych wartościach jak niekiedy. Zresztą cała sytuacja jest zależna od odświeżania wartości na FIS, gdyby komputer robił to szybciej/częściej wtedy nie byłoby tej dyskusji.
-
Jaki telefon do 1000zł
Bierz G2, mam i G2 i G3 jak dla mnie rewelacja. G2 jako służbowy (troche telefonów, sms) potrafi mi wytrzymac ponad 350 h bez jaj...wiadomo jak używać intensywnie to cudów nie ma. Za to G3 polecam za aparat, przykład(ciemno+flash):
-
1.8T - nieśmiertelne wypadanie zapłonu
Sorry, ale gdy to czytam to musiałem się odezwac... Kilka lat temu po strzale rozrządu w innym benzyniaku "fachowcy" też zrobili mi głowice...auto stało na warsztacie chyba z miesiąc albo dłużej, koszt troche mniejszy bo ok 3k, ale po świetnie wykonanej robocie, auto oprócz PB paliło 1l oleju na niecały 1000km... tragedia. Powodzenia!
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
Witam Panowie, To i ja się poradzę w temacie pompowtrysków, dodam że po kupnie auta posiadam 1 negatywny objaw: silnik na wolnych obrotach buja się i czuć to w środku, sprzęgło chodzi lekko, podczas jazdy wszystko jest jak najbardziej ok, ogólnie myślę że to dwumasa, ale zaczne od wyników pompek na ciepłym:
-
[A4b6] Opony 225/45/17 Nowe Barum będą ok?
Gdzie najtaniej polecacie je kupic? Interesuja mnie te wzmocnione xl
-
B6 2004 ac/oc
kradzież i najlepiej też ochronę przed dewastacją auta przy nieudanej kradzieży jeśli to możliwe.
-
B6 2004 ac/oc
Witam, Chciałem zapytać gdzie ubezpieczyć auto z oc oczywiście nie ma problemu, no ale mini ac czy lepiej od razu oc+mini ac, czy bede w stanie ubezpieczyć w osobnej firmie samo mini ac gdy już bedzie oc. Auto ma 11 lat. Będe wdzieczny za sygestie. Mam znajomego który się tym zajmuje ale mowił ze 1 roczek za dużo bo tak to nie byloby problemów, compensa jakies kolosalne składki itd, wiem ze chyba pzu niby robi mini ac, ale zastanawiam sie tez gdzie najlepiej. Pozdrawiam
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Masz na myśli AB car service? takie cos na google wynalazłem. Jaki koszt roboty? wszystko sprawne?
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Witam, Czy jest ktos kto przekłada quattro w okolicach wrocławia?