Treść opublikowana przez muunv
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
NP i dzieki ! Prawdziwy maniak. Nawet jak chory czy połamany to pójdzie cyknąć fotkę lub sprawdzić czy auto stoi Odnośnie blend z c6 to faktycznie dają te ledy Obiecalem, ze zrobie wiec musialem Furmana musi stac na swoim miejscu No daja ledy, daja NP i dzieki ! Prawdziwy maniak. Nawet jak chory czy połamany to pójdzie cyknąć fotkę lub sprawdzić czy auto stoi Odnośnie blend z c6 to faktycznie dają te ledy Obiecalem, ze zrobie wiec musialem Furmana musi stac na swoim miejscu No daja ledy, daja EDITSpryski mgielkowe Nowe oponki NOKIAN WR D4. No i pakiet zima - 16" Czeka tez na mozntaz AUX AUX juz na swoim miejscu. Jest tez nie planowany zakup. Tuba z Q5 Teraz to jakos gra, no i bassssss jest konkretny
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
Wymiana oleju w skrzyni w naszych autach na oryginalnym oleju z wszystkimi uszczelkami itp to koszt ~1300zl. Przynajmniej w mojej okolica i mowimy tu oczywiscie o dynamicznej wymianie
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Bruuuum. Leciał w strone Wawy koło 12-13 przed stacją BP. Ja leciałem w strone Garwo
-
Polecane opony zimowe
Do felgi 7.5J 16 opona 205 55 16 czy 215 55 16 na zime? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Z racji nie domagan w 6S? A czego Ci tam brakowalo? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz galki zmiany biegow AUTOMAT
Cos szukalem ale w tapatalku ciezko cokolwiek znalezc :/ W szukajce tez srednio.. Dzieki za pomoc, galka zmiany biegow wymieniona Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Demontaz galki zmiany biegow AUTOMAT
Siema Podpowie ktos jak sciagnac galke zmiany biegow automat w b8?
-
A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Ladnie sie prezenci Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa Śmiechu
- Polecane opony zimowe
Poleci mi ktoś opony zimowe w rozmiarze 255/55/18 ? Potrzebuję ich do Porsche Cayenne.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Hahaha Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jest wpiete wlasnie w clh. U mnie tez naprawde mocno swieci. W nocy latwiej wlozyc hahaha :D Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
U mnie wyglada to tak, przepraszam ale stoi w oswietlonym miejscu :faceplam: A niestety nie moge go przestawic, gdyz nie bardzo moge chodzi z powodu nogi :/ Swieci mocno i naprawde moze sie to przydac- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W moich okolicach dynamiczna wymiana z filtrem i oryginalnym olejem 1300zl. :/ Mysle, ze nawet igly w stogu siana- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
W sumie malo sie jezdzi na tych halogenach Oswietlaja diody podloze dosc mocno, myslalem ze slabiej beda swiecic, ale jestem mile zaskoczony- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Tak, pod CLH wiec przy wlaczeniu halogenow swieca i blendy W dzien spoko, w nocy odbija sie to od lakieru Fotke zrobie Ci jak sie sciemni bo obecnie nie mam zadnej- 3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
NP Po blutacza zglos sie najlepiej do BIGGMAN- Strefa Śmiechu
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Juz Ci przecieka? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 b7 Avant s-line by michu
Piekna sztunia. W koncu rodzina BKN sie powieksza Zazdro szyberdachu. Tego mi najbardziej brakuje Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo Chociaz bedziesz mial pewnosc, ze wtryski szybko nie padna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B6 Avant by #RUDY# RS4,Jr21,H&R,2xS-line,Gtb2260vk 266KM 485NM 345/288
Jakie opony masz na zime (rozmiar)? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- A4 B6 AVF Avant Sline Gwint Eibach 18 Xenon Szyberdach
Calosc wyglada swietnie. Szyber to jest to ! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk- iOS - wszystko na temat Jabłka
Poleci ktos wytrzymale, nie wyslizgujace sie, w mire cienkie etui do 6? - Polecane opony zimowe