Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

muunv

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez muunv

  1. Nie ma takiej opcji. Idziesz na komende, daja Ci kajecik, podpisujesz się i CI mówią ile masz. W mojej miejscowości jest do tego specjalny pokój i dwie "miłe" Panie, które się tym zajmują. Trwa to 5 minut.
  2. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B6/B7
    Sprawdziłem, nie działa dalej. :/
  3. BFB.. Piekna sprawa, fajnie sie zapowiada. Z przodu masz dokladke s-line, wiec rzucaj listwy i na klape lotke Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Jak tam ze srodkiem? Jakies mocniejsze plany? Wedlug mnie chociaz dokladke na tylna klape zakladaj z s-line Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    W zyciu nie rozklejalem lampy i nie chce nawet Nie mam zdolnosci manualnych Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Kto na forum sie tym zajmuje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Tylko ja mam chromy wokol szyb Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. muunv odpowiedział(a) na muunv temat w Audi A4 B7
    Rozumiem, ze trzeba rozkleic lampe?
  9. muunv opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Mam maly niedosyt przodu w moim aucie. Czegos mi tu brakuje tylko sam nie wiem czego :/ Aktualnie mam 1BV i zamowilem od Trewor87 H&R springi -45mm. Jakies propozycje? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  10. Ja tak samo aktualizowalem 5s mojej.. Masakra. :/ Tez mysle nad 7, ale dopiero kolo grudnia jak troszke ceny spadna Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ja jestem zdania, ze skoro i tak tankujesz auto to warto miec karte i zbierac pkt. W moim przypadku od stycznia uzbieralem 74k. Dostalem dwie dodatkowe karty, ktore moge dac komus i beda mi nabijac punkty. Karte paliwowa tez mam, ale nie jest przypisany do niej zaden nr auta, wiec kazdy na nia tankuje. Ja akurat odkladam na karcher 120k. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Kola ekstra Sam zastanawiam sie ciagle nad 19" Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Nowych raczej nie kupisz Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. A co jesli wymieni olej mechanik, w najprostszy sposob bez tej wymiany dynamicznej? Bedzie to mialo skutki uboczne? Mozliwe, ze od dlugiej NIE wymiany oleju silnik poszarpuje jadac rownym gazem przy predkosci 30-50km/h? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  15. Sory, wszedlem w link z innego tematu i nie zwrocilem iwagi, ze dotyczy tylko 2.0. Olej nie wiem kiedy byl zmieniany. Auto mam od maja, ale przymierzam sie do wymiany. Bledow brak Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Podpinam sie i ja. Mam automat, jadac okolo 30-50km/h na rownym gazie szarpie silnik cala buda. Juz mnie to naprawde zaczyna draznic. Z tego co wyczytalem, zaczac od EGR? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. 215/50 prosze Pana Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. Fajna map z zaznaczonymi moejscami i ciekawe opcje w sms. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Lektura na temat zmian : http://tech.wp.pl/mgaleria.html?gid=18503698 Martwi mnie tylko to, ze bateria "niby" ma szybciej padac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  20. Wlasnie mi sie pobiera. Co sie zmienilo? Jest odczuwalna roznica? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Wlasnie mi sie pobiera. Co sie zmienilo? Jest odczuwalna roznica? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Nie zwrocilem uwagi, masz racje. Aktualizowal jiz ktos do 10? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. I ja sie zastanawiam na 7, czy nie pozbyc sie swojej 6 Na stronie apple zauwazylem, ze kolor "piano", czyli ten czarny polysk jest o wiele drozszy od pozostalych. Nie wiem czym to sie ma, ale jesli mialbym brac to tylko ten kolor. No i pamieci na dane jest sporo wiecej na start Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. No Panowie, lada dzien 7 zawita w sklepach. Co sadzicie o niej? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  24. Alledrogo lub olx. Czasem trafia sie w naprawde dobrym stanie, za fajne pieniadze. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  25. Czyli jak na tyl wrzuce 15mm, a przod zostawie w spokoju to nic aie dzialo nie bedzie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.