Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Armi

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Armi

  1. Pozwolę sobie, dołączyć do wątku Mam podobny problem tj. błąd 01268, który nie daje się skasować. Co drugie uruchomienie silnika, mryga kontrolka świec żarowych. Od czasu do czasu muszę pokręcić 3-5 sekund, żeby odpalić silnik. Ogólnie auto trochę przymulone jest albo jestem przewrażliwony. Podejrzewam kiepskiej jakości paliwo bo tankowałem na różnych stacjach a po tym jak zacząłem tankować tylko na Orlenie, kontrolka zaczęła mrygać rzadziej tj. 1/2 uruchomienia i odpala łatwiej ale problem nie został rozwiązany. Wymieniłem filtr paliwa, wlałem preparat do czyszczenia wtrysków, sprawdziłem połączenie ecu z pompą wtryskową (nie ma boxa ani uszkodzeń, przeczyściłem też styki) i nic. Może ktoś coś jeszcze doradzi przed wizytą (mam nadzieję, że niekonieczną) u specjalisty od pomp wtryskowych? Błąd: 1 Fault Found: 01268 - Quantity Adjuster (N146) 35-10 - - - Intermittent Log grupy 001: _________________________________________________ Czy taki błąd może powodować zapowietrzony układ paliwa?
  2. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Jak bylem na spocie w Warszawie to był jeden chłopak od nas tzn srebrnym b5. Mówił, że w Rykach tylko na święta jest. Ale nie pamiętam czy to był avant czy limuzyna. Może to ten sam.
  3. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Auto tak ale zachowanie właściciela nie (na początku).
  4. Właśnie tył stoi super _________________________________________________ Gdzie Ty taki las znalazłeś?
  5. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem jak Ty, ale ja nie znoszę cwaniactwa jak poniżej: Ja też. Najchętniej bym napisał to wynocha na .eu tam ci jeszcze przyklasną. Dwa posty napisał a zgrywa cwaniaka.
  6. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ale jest kozak
  7. Też zrywałem chromy wokół szyb. Ścierałem normalnie palcami, trzesz trzesz i schodzi. Z tymi na lakierze to może spróbuj benzyną ekstrakcyjną. Odnośnie kierownicy to lipa, nie ma w niej poduszki. Takie kierownice mogą być w autach bez poduszek albo w takich z klatką bezpieczeństwa. Chyba nie chcesz sobie rozwalić sobie głowy o taką kierownicę a potem sam siebie pytać: po co mi to było?
  8. Armi odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nic albo tyle co te wszystkie a4 z allegro szumnie opisywane jako stylizowane na s4. Listwa na drzwiach bocznych kompletnie nie pasuje, tak samo znaczek z grilla. Fajnie, że polift i na glebie. Widać, że kolega nowy na forum.
  9. Może masz szczęście albo tak równe drogi, ja miałem sprężyny -20/30 i seryjne amortyzatory i jeździć się nie dało. Owszem jak droga była w miarę równa było super ale tam gdzie pojawiały się garby, obniżenia robiło się niebezpiecznie a miałem praktycznie nowe amortyzatory. Wolałem zmienić na seryjne sprężyny niż ryzykować tylko dlatego, żeby auto fajnie wyglądało. Dla mnie to trochę oszczędzanie na bezpieczeństwie tym bardziej, przekonuje fakt, że Audi już przy zawieszeniu 1be stosuje amortyzatory o skróconym skoku. Zresztą jest wiele wątków na forum o tym, że nie powinno się stosować takich rozwiązań.
  10. Oj tak, gleba jest konieczna. O ile siedemnastki wyglądają jako tako na seryjnym zawieszeniu tak 18 no gorzej Z przodem nie jest tak źle ale tył w górze. Ja to wrzucałem coś ciężkiego do bagażnika żeby trochę siadł tył Ale generalnie kółka są super
  11. Nie jest to zbyt mądre i jak już ktoś wcześniej dobrze napisał, zalatuje wiejskim tuningiem. Alufelgi, rzeczywiście jak na piętnastki wyglądają bardzo dobrze. Twoje auto jest przykładem, że nawet rocznik 95 może wyglądać fajnie, będąc praktycznie serią
  12. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    Jeśli spot będzie wieczorem to będę na 90 procent.
  13. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Mi też dziś niewiele zabrakło w Warszawie do strzała w bok Wyklepiesz, pomalujesz i kierunki zmienisz przy okazji na białe.
  14. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    1. pasek rozrzadzu Continental 2. pasek klimatyzacji Continental 3. pasek wieloklinowy Continental 4. rolka paska rozrzadu Ruville / INA 5. rolka paska rozrzadu Ruville / INA 6. rolka paska klimatyzacji Ruville/ INA 7. rolka paska wieloklinowego Ruville / INA 8. pompa wody Ruville 9. simmeringi Victor Reinz x2 10. Simeringi 11. Napinacz paska rozrządu Ruville / INA 12. Napinacz alternatora Ruville / INA Więc to są już wszystkie części...?? Którą firmę byście polecili Ruville czy INA?
  15. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Tak mi się wydawało że mało mam części....
  16. Armi odpowiedział(a) na Kowi87 temat w Lubelskie
    Powiedzcie mi czy to są wszystkie części jakie muszę kupić przy wymianie rozrządu: -pasek rozrządu Conti -rolka napinająca Ina -rolka prowadząca Ina -pompa wody Dolz lub Ruville -pasek alternatora Conti -pasek klimy Conti Chcę być na 100% pewny ze wszystko do wymiany rozrządu mam;)
  17. Uwierz mi, nie każdy Dobra ja już nic nie mówię.
  18. No pewnie, nie każdego stać żeby kupić alufelgi za 1500zł a kupując kołpaki za 100zł otrzymujesz zbliżony efekt. Przecież o to głównie chodzi, prawda? Chodzi o to, że jak Cię nie stać to nie baw się w półśrodki bo audi to nie golf ani calibra. Seryjna a4 jest wystarczająco ładna i nie potrzebuje "taniego tuningu rodem z allegro".
  19. Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany. Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy. Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem: ale podchodzisz bliżej i jest ja tam i tak nie widze roznicy Pewnie dlatego, że nie masz chromów z allegro
  20. Armi odpowiedział(a) na paput temat w Lubelskie
    16 - fajne Jak Ci się Kowiego spodobają to pewnie Ci sprzeda.
  21. Jak ktoś miał chrom czy to z allegro czy ori to widzi różnicę od razu. Oryginalny chrom ma dużo grubszą górną listwę i jest lepiej spasowany. Ale i tak największa różnica jest jak taki samochód przejeżdża, oryginalny chrom dużo bardziej się błyszczy. Z daleka i na zdjęciu chrom z allegro może wyglądać całkiem całkiem: ale podchodzisz bliżej i jest
  22. Klon mojego kiedyś. Ale chrom z allegro to trochę obciach Szkoda, że alufelgi 16 i bez lekkiej gleby. Poza tym
  23. Odpowiadaj na pytanie!
  24. to jeszcze stary zawias seryjny, jutro jade przekłądki dokonać mam nadzieje że sie wyrówna do poziomu tyłu Ile kosztuje przekładka, tam gdzie jedziesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.