Treść opublikowana przez Patrykbor
-
radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??
uniden 520XL jest dobrym radyjkiem a na homo nie patrz radyjek nie sprawdzają tak mi wiadomo a antenkę tak jak napisał macius 1977 to podstawa a jak chcesz 1 m to sirio as 100 wystarczy ale nie licz na zasięgi
-
Czy zmieni się SWR po odkręceniu anteny od magnesu ?
to wydaje mi się ze na tym radiu daleko nie polecisz ;(
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Lukasz kartka pierwsza klasa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wesołych Świat panowie
-
[B5 AFN] Problemy z mocą silnika
:vaglogi:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Lecąc grunwaldzka w stronę warszawy po lewej stronie koło starej politechniki stoi nowa hala sportowa na pewno znajdziesz mała nie jest [br]Dopisany: 23 Grudzień 2008, 18:35_________________________________________________Widze jak termin ustawiony to watek umiera ;(
-
[ALL B7] 18 DO A4
pierwsza sprawa to nie krzycz
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
sory jeśli cie uraziłem sory za ot
-
[ALL] polerowane felgi s line
Dlatego czekam na wiosnę
-
[B5 AFN] Śmierdzące spaliny i dymienie + prośba o sprawdzenie logów
Sprubuj logi powinny ci wszystko pokazać a zrobienie ich przecież nic nie szkodzi , a wiesz na czym stoisz :gwizdanie:
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
Raguś chodziło mi tylko o wzór ale jeszcze kolega slaweq ma ciekawe na handel :gwizdanie:
-
Jakie plany Sylwestrowe?;-)
Ja tez w domu sam z zona ;( ale elegancka kolacja mamy widok na miasto wiec fajerwerki o północy będzie widać a później .......
-
[ALL] polerowane felgi s line
Ja jestem ciekawy końcowego efektu może swoje wielkie 16" walne w poler teraz zostawiłem je na zimę to trochę nasza polska sól farby zje
-
[B5 ABC] Brewki ale coś innego, co sądzicie??
Bad look w Calibrze jest very bad looook ale nie audi daj spokój ale to twój wybór :gwizdanie:
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach chromy.com.pl ?
Te pierwsze są kaszaniaste ale te następne są zaj... e i bym w takie celował ale dla mnie http://moto.allegro.pl/item504542156_polerowane_nowe_felgi_18_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html#gallery te są kozak ale każdy ma inny gust
-
[B5 AVG] [B5 AVG] 1.9 TDi Avant !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SPRZEDAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cacy seria do rezania .ja bym walnął pełnego fisa bo widzę tylko pól i dokładki w kolor no i jakiegoś trojana zasadzić żeby się lepiej zbierał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tylko u nas średnia to 5 furek trzeba być dobrej myśli że będzie nas więcej ,tylko alvi chce przyjechać jakimś paździochem :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tylko żeby nie było że zapomniałem aparatu :polew: dlatego każdy bierze co ma jak cos to zawsze coś będzie do wyboru
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zapraszamy im więcej tym lepiej
-
radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??
ja mam tez zestaw presidenta i nienarzekam a ceny podał kolega na forum związanym z cb i są to ceny podane przez presidenta a ile w tym prawdy to się dowiemy
-
radio cb onwa MK3 jaka antenę dobrać??
onwe tez możesz tuningować bo ma podobną budowę do alana a antena sirio wystarczy president jest dobry ale ile kosztuje . A od nowego roku ceny president podnosi President Jackson II 399,00 Euro President JFK II 299,00 Euro President Harry II ASC 179,00 Euro President Taylor III ASC 219,00 Euro President Walker ASC 239,00 Euro President Johnson II ASC 269,00 Euro NO COMMENT 30% wyżej
-
[ALL] polerowane felgi s line
Felunek będzie wyglądał zaj... ale tak jak napisał raggaman za dużo będzie chromu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak wszystko jasne nich " wielki brat" zmieni pierwszego posta :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Grudzień 2008, 15:53_________________________________________________Alvaro jesteś czujny jak waszka
-
[ALL B5] Padnięty wentylator
Zobacz czy się bezpiecznik nie spalił i podłącz kompa morze jakiś błąd wyskoczył
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dokupimy mu jeszcze laskę