Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Patrykbor

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Patrykbor

  1. A ja bym se piwko wypił, bo sam se w Gdyni siedzę
  2. Elegancko. Teraz skręcić do 189 i na allegro
  3. Ja chętnie podjadę tylko nowi niech się wreszcie pojawią.
  4. A jutro nie można to i ja bym wpadł bo siedzę jutro w robocie
  5. Który o 7 był przy banku na Niepodległości ? Ciemne a4 b5 srebrne ramki klubowe.
  6. Muszę pochwalić, chlopską zamówiłem i dwa podejścia robiłem bo taka wielka. Dzisiaj na Hutniczej po 13 ciemne a4 B6 avant na Ga. Klubowe ramki
  7. Gdynia. Zamówiłem z Trendy
  8. Panowie jakąś pizzerie polecicie, kibluje w robocie a jeść się chce
  9. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    A nic nie mów. Tak się teraz jeździ że szkoda gadać, jak jadę do Sopotu to lewym pasem wszystko wyprzedzam jadąc 55/h tak się boją. A przeloty przez miasta na krajowych to 10 mniej ni dozwolone
  10. Może być To co jacyś chętni jeszcze prócz mnie i Dawida
  11. Pasi. Adaś rowerem będziesz hihi, czerwony w piątek byłeś jak przed zawałem ;-). A na którym poziomie?
  12. Podobnie ale w trasie żeby spaliła 8 to bym musiał nie przekraczać 100
  13. Chyba więcej niż moja Hanka nie wciągnie
  14. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ładnie sie prezentuje
  15. Dziś koło Pucka czarne RS4 B5 z ramkami klubowymi w godzinach porannych
  16. Ja się tak zapuściłem że szkoda gadać, trzeba się wziąść za siebie. Teraz mam kupę roboty w ogrodzie i jakoś nie chcę mi się później.
  17. Maniusiek furmanka robi wrażenie ;-)
  18. Dzisiaj o 8 na Estakadzie Kwiatkowskiego czarne B8 avant (polift) na GPU
  19. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Tego żółtka kojarzę z innego forum Hehe
  20. Patrykbor odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Taką cytryną co roku Niemiaszki do mnie do miasta przyjeżdżają
  21. W tygodniu się ogarnę i dryndne :-P.
  22. Trza coś ogarnąć bo dawno was nie widziałem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.