Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pyra111

Pasjonat - L
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pyra111

  1. Dzieki za pomoc kolego nie wiem czy dam rade bo nie mam kanału, niby już wszystko wiem a powiedz mi jeszcze tylko czy moge zmienieć tylko ten element od lewarka da sie go odłączyć bez drążków które chce zstawic bo tam raczej chyba problemu nie ma tylko mam wrażenie że problem tkwi zaraz przy samym lewarku?
  2. czyli trzeba kupić coś takiego? http://allegro.pl/audi-a4-b6-wybierak-lewarek-zmiany-biegow-5-bieg-i5068945329.html czyli trzeba wyciągać całą deskę rozdzielczą?
  3. witam przyłącze sie do tematu. Mam tak że na luzie drążek jest luźny i moge nim robić lekko okrężne ruchy b6 awx 02r 1,9tdi 5 bieg. czy musze wymieniac drążek czy wystarczy ze zamowie te nzestaw naprawczy? Podpowiecie ?
  4. A gdzie kupujesz kolego? Bo też bym był zainteresowany
  5. Witam trafiłem akurat też na padło ale było to bmw e39, wcześniej miałem b6 1.9 i nic nie robiłem nawet rozrzadu aby olej zmieniłem , potem zachcialo sie bmw no i wyszło teraz śmigam nastepną b6 1,9 tdi i mam spokoj zrobiłem rozrzad teraz sprzegło zrobie wtryski jak z fabryki wiec na 2 lata spokój, kolego ja bym sprzedał to autko na Twoim miejscu
  6. Witajcie malowaliście u siebie plastiki w audi ? Jaki jest tego koszt i jak to sie trzyma? mam na myśli te zaznaczone na czerwono
  7. to raczej normalne kolego, wiadomo że motor już ma swój przebieg : )
  8. pyra111 odpowiedział(a) na buka1207 temat w Audi A4 B5
    jak sie zachowuje sprzęgło? w którym miejscu łapie? wchodza wszystkie biegi? jak ciezko
  9. pyra111 odpowiedział(a) na pablo15005 temat w Audi A4 B5
    u mnie bylo podobnie i wina były oponki : )
  10. http://allegro.pl/folia-okleina-srebrny-chrom-152cm-5cm-kanaliki-i5661342561.html
  11. pyra111 odpowiedział(a) na TeroM temat w Audi A4 B5
    Witam w mojej b6 dziś przy gwałtownym przyśpieszeniu i nagłym zahamowaniu właśnie zapaliły się kontrolki esp i abs tak jak u siwego, po zgaszeniu i zapaleniu auta znikły wiece o co chodzi?
  12. Siemka, w mojej pierwszej b6 bywało tak że pokazywała dystans 10 a zgasła Natomiast w drugiej (obecnej) wskazówka jest poniżej skali rezerwy i pokazuje 10km to jeszcze zrobi pare kilometrów
  13. pyra111 odpowiedział(a) na kwarcus temat w 1.8
    Akumulator naładuj
  14. Może one tak po prostu się zamykają? Z odległości 3cm chcesz je zamknąć? Wystracyz psiknąc w jedno miejsce wd 40 lub czyms smarujacym i jest luks, jutro zrobie zdjęcie o co mi chodzi po prawej stronie na drzwiach masz takie metalowe poruszaj tym srubokrętem i nasmaruj bedzie ok
  15. Dzięki coś jeszcze?
  16. Dlaczego? Ja polecam FEBI - Sprawdzony zero problemów kierownica chodzi na paluszka
  17. Taki powinien być do wspomagania w b6 http://allegro.pl/plyn-olej-do-wspomagania-febi-06161-zielony-syntet-i5261973280.html
  18. pyra111 odpowiedział(a) na KrzysiekSPI temat w Audi A4 B6/B7
    Teraz mam tak samo jak Ty graczu, w poniedziałek daje na mały zabieg w środę dam znać czy ustąpiło
  19. Nie przesadzaj, mój ursus c360 zimny wpada na pole z 3 skibami i but, tak od 4 lat i żyje więc się nie przejmuj takimi głupotami, kiedyś jak musiałem wcześnie wstawać i jak zwykle byłem spóźniony butowałem poprzednią b6 zawsze zimną przez pół zimy i wszystko było okej
  20. Co wymienić razem z rozrządem? Pasek wieloklinowy + pompa wody czy coś jeszcze? W pon się umówiłem na wymiane
  21. pyra111 odpowiedział(a) na Kuba1994 temat w 1.8T
    Co do obrotów Mam drugą audi b6 i mam tak samo, to normalne . Chyba sprzęgło się kończy ; )
  22. kolega TOM ma tanio 950zł dwumas i sprzęgło za 450, osobiscie polecam zrobic regeneracje sprzegla - 250zl
  23. pyra111 odpowiedział(a) na grampp temat w 1.9TDI
    Jest to szarpanie czy trzęsienie? U mnie przyczyną była synchronizacja rozrządu auto szarpało na postoju jak się nagrzało dalem do mechanika i było dobrze przez miesiąc teraz to powraca jutro zmieniam rozrząd . Obstawiam: uszczelniacze pompowtrysków lub tak jak u mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.