Treść opublikowana przez pyra111
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
Dzieki za pomoc kolego nie wiem czy dam rade bo nie mam kanału, niby już wszystko wiem a powiedz mi jeszcze tylko czy moge zmienieć tylko ten element od lewarka da sie go odłączyć bez drążków które chce zstawic bo tam raczej chyba problemu nie ma tylko mam wrażenie że problem tkwi zaraz przy samym lewarku?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
czyli trzeba kupić coś takiego? http://allegro.pl/audi-a4-b6-wybierak-lewarek-zmiany-biegow-5-bieg-i5068945329.html czyli trzeba wyciągać całą deskę rozdzielczą?
-
Wymiana wybieraka skrzyni biegów w Audi A4 B6
witam przyłącze sie do tematu. Mam tak że na luzie drążek jest luźny i moge nim robić lekko okrężne ruchy b6 awx 02r 1,9tdi 5 bieg. czy musze wymieniac drążek czy wystarczy ze zamowie te nzestaw naprawczy? Podpowiecie ?
-
Drążki kierownicze - jakiej firmy kupić ?
A gdzie kupujesz kolego? Bo też bym był zainteresowany
-
Sprzedawać Audi czy nie sprzedawać ? o to jest pytanie
Witam trafiłem akurat też na padło ale było to bmw e39, wcześniej miałem b6 1.9 i nic nie robiłem nawet rozrzadu aby olej zmieniłem , potem zachcialo sie bmw no i wyszło teraz śmigam nastepną b6 1,9 tdi i mam spokoj zrobiłem rozrzad teraz sprzegło zrobie wtryski jak z fabryki wiec na 2 lata spokój, kolego ja bym sprzedał to autko na Twoim miejscu
-
Jaki koszt malowania dokładek/plastików A4 B6
Witajcie malowaliście u siebie plastiki w audi ? Jaki jest tego koszt i jak to sie trzyma? mam na myśli te zaznaczone na czerwono
-
Szarpie silnikiem przy odpalaniu gdy zimny
to raczej normalne kolego, wiadomo że motor już ma swój przebieg : )
-
Padła skrzynia?
jak sie zachowuje sprzęgło? w którym miejscu łapie? wchodza wszystkie biegi? jak ciezko
-
Niestabilne auto
u mnie bylo podobnie i wina były oponki : )
-
Zaśniedziały chrom !
http://allegro.pl/folia-okleina-srebrny-chrom-152cm-5cm-kanaliki-i5661342561.html
-
Naprawa sterownika ABS
Witam w mojej b6 dziś przy gwałtownym przyśpieszeniu i nagłym zahamowaniu właśnie zapaliły się kontrolki esp i abs tak jak u siwego, po zgaszeniu i zapaleniu auta znikły wiece o co chodzi?
-
Czy radio Concert II wyjęte z B7 bez problemu nada się do B6?
Tak
-
W którym momencie skończy się paliwo?
Siemka, w mojej pierwszej b6 bywało tak że pokazywała dystans 10 a zgasła Natomiast w drugiej (obecnej) wskazówka jest poniżej skali rezerwy i pokazuje 10km to jeszcze zrobi pare kilometrów
- Audi a4 1.8 NIE PALI
-
Problem z Drzwiami kierowcy "FILM"
Może one tak po prostu się zamykają? Z odległości 3cm chcesz je zamknąć? Wystracyz psiknąc w jedno miejsce wd 40 lub czyms smarujacym i jest luks, jutro zrobie zdjęcie o co mi chodzi po prawej stronie na drzwiach masz takie metalowe poruszaj tym srubokrętem i nasmaruj bedzie ok
-
Wymiana rozrządu - co jeszcze wymienić przy okazji?
Dzięki coś jeszcze?
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Dlaczego? Ja polecam FEBI - Sprawdzony zero problemów kierownica chodzi na paluszka
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Taki powinien być do wspomagania w b6 http://allegro.pl/plyn-olej-do-wspomagania-febi-06161-zielony-syntet-i5261973280.html
-
wibracje auta
Teraz mam tak samo jak Ty graczu, w poniedziałek daje na mały zabieg w środę dam znać czy ustąpiło
-
Gwałtowne przyspieszanie na zimnym silniku
Nie przesadzaj, mój ursus c360 zimny wpada na pole z 3 skibami i but, tak od 4 lat i żyje więc się nie przejmuj takimi głupotami, kiedyś jak musiałem wcześnie wstawać i jak zwykle byłem spóźniony butowałem poprzednią b6 zawsze zimną przez pół zimy i wszystko było okej
-
Wymiana rozrządu - co jeszcze wymienić przy okazji?
Co wymienić razem z rozrządem? Pasek wieloklinowy + pompa wody czy coś jeszcze? W pon się umówiłem na wymiane
-
Dziwne zachowanie po odpaleniu
Co do obrotów Mam drugą audi b6 i mam tak samo, to normalne . Chyba sprzęgło się kończy ; )
-
Gdzie warto ubezpieczyc auto OC+AC
TUW Zgadzam sie w 100%
-
dziwny dzwiek przy zmianie biegu i slizganie sprzegla
kolega TOM ma tanio 950zł dwumas i sprzęgło za 450, osobiscie polecam zrobic regeneracje sprzegla - 250zl
-
Drgania szarpania budą
Jest to szarpanie czy trzęsienie? U mnie przyczyną była synchronizacja rozrządu auto szarpało na postoju jak się nagrzało dalem do mechanika i było dobrze przez miesiąc teraz to powraca jutro zmieniam rozrząd . Obstawiam: uszczelniacze pompowtrysków lub tak jak u mnie