Treść opublikowana przez pyra111
-
Adapter xenonów plus/minus czy coś jeszcze?
http://allegro.pl/adapter-zarnika-d1s-xenon-ksenon-hid-kabel-i6192582965.htmlczy te kabelek to tylko plus/minus?
-
Ustawienie przesłony w Reflektorach na Europe
Witam wpadly mi lampy Depo jest w obu ustawienie na RHD lub LHD ktore ustawienie bedzie poprawne? Liczę na szybka pomoc dzieki
-
oszusci na olx
Jak jest coś na olx fajnego piszecie priv z prosba o wystawienie na allegro(tu jest bezpiecznie) jesli koles sie nie godzi darujcie sobie i po temacie.
-
Lampy DEPO opinie
Witam ma ktoś z Was takie lampy? Prosze tylko o opinie osób które miały z nimi stycznośc, pozdrawiam
-
Przerywa silnik podczas jazdy BFC
synchronizacja wtrysku/ rozrzad
-
Zaniżony kosztorys, nietypowa sytuacja
Może dodasz o jakim aucie mowa? 990zl? tylny błotnik, lewe tylne drzwi oraz próg 1 tys?
-
skrzynia po regeneracji biegi raz wchodza normalnie raz cos blokuje
blokuje zawsze? niezaleznie czy zimny czy cieply?
-
KOD RADIA AUDI A4 B7
AUZ1Z02G1762291 <- po tym tak Allegro lub elektryk (50zł)
-
Noszenie podczas większej prędkości
opony , geometria
- Umarł silnik?
-
Umarł silnik?
W ogóle nie kręci? Akumulator siadł i zgasł Swego czasu miałem tak w 1 b6 że zaświeciły się abs i esp check itd i po 5km auto mi zgasło (nie było ładowania) Najlepiej zaczac od najprostszych rzeczy, jak może silnik umrzeć skoro nie ma co go uruchomic, powinieneś chyba wrzucić inny aku i spróbować odpalić?
-
[AWX] Wibracje nadwozia po mocnym obciążeniu silnika
99% dwumas, zmul go wysoki biegiem i daj porzadnie gazu jesli bedzie trzepać to masz odpowiedź , pamietam też że jak miałem b6 po chipie i jechałem nad morze było z 40 stopni to po 300 km tez tracił dużo mocy i sie tak juz nie odpychał....
-
Z kim jechać po auto ?
Lepiej kupić w PL
-
Żarówki H7 świecące na biało - efekt xenon
http://allegro.pl/zarowki-typer-xenon-5000-k-biale-swiatlo-h7-a97003-i5137176598.html Czy ktoś miał to u siebie?
-
W czym tkwi problem?
- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Kijowo Wojtek przod jest wyzej niz tył ale jestem dopiero po zmianie powinien jeszcze opaść, nie jestem zadowolony ale moge w koncu zapier***ć- Postojówki Led z Allegro
Dzis zdejmowalem lampy, Ledy maja pół roku w aucie i do kosza- Ropa zabrudzona olejem silnikowym
Masz PD a chcesz nalać jakiegoś syfu? powodzenia- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
Tak ale nie wiem jakie bo juz tak kupiłem- Kierunkowskazy trzy mignięcia
Panowie przyłącze się jeszcze zeby nie zakładac nowego topika da się włączyć doświetlenie auta z zewnątrz vcds?- Kierunkowskazy trzy mignięcia
To i zapewne w b6 jest tak samo- Kierunkowskazy trzy mignięcia
Dołączam się do pytania- Nowicjusz - wątek powitalny
- ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...
No właśnie niestety już wrzuciłem oryginalnego s line Pięknie wyglądała na sline + springi -40 ale to nie dla mnie mega sztywno no i przez leżące policjanty miałem problem przejechać i tak jak mówisz nie mogłem dobrze sie schowac na parkingu bo przycierałem o krawęzniki było na prawde bardzo nisko. Teraz wygląda gorzej ale komfort całkiem inny i nie zawracam sobie głowy czy coś wystaje i raczej już tak zostanie- Wymiana sprzęgła
Napisz do dzika , po 1 na pewno bedziesz miał najtaniej i najpewniej po 2 podasz mu vin i na pewno bedzie pasowac - ...:::::AUDI A4 B6 BY PYRA:::::...