Treść opublikowana przez adifek
-
Jaki to jest kolor błotnika
a to nie czasem LY7J ?
-
Osłona pod silnik od 2.5tdi do 1.9tdi
od razu na opaski zaciskowe montuj mi po czterech dniach nowa już sie wyłamała a teraz mam już spokój
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
za wiele też nie można bo ten basowy dźwięk głowe rozsadzi na dłuższej trasie
-
cofka powietrza
Teraz drugi raz dotankowałem do pełna i spalanie już o wiele spadło teraz po mieście spalił jakieś 13l/100 także o wiele mniej niż poprzednio może musiał jakoś się dotrzeć ten wtrysk i reszta... Daj znać jak wymienisz u siebie czy coś się poprawiło. Aż za głośno jedną nieszczelność znalazłem,ten wąż od turbo do filtra ale wymiana nic nie dała reszta wężyków,opasek itp wygląda dobrze
-
Spoty wrocławskie
Ja kupowałem zamiennik po 20 zł w Motohit w smardzowie nie ściemniaj Motohit już przenieśli na reja obok ronda
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
Jedyne co myślałem to wywalić dwa katy i przelot z kwasiaka wpakować... I własnie to mnie ciekawi jak by zdało egzamin
-
cofka powietrza
każdy co słuchał tego dźwięku mówi że nie jest to normalne a słuchali tego ogarnieci ludzie także nie tylko mi się wydaje że jest coś nie tak...
-
Audi 2.5tdi 163km pełen przelot ?
daj link do jakiegos dobrego filmiku bez katalizatorów w 2,5 chciałem posłuchać jaki ma dźwięk ale nie mogę znaleźć nic konkretnego
-
Listwy Dekory LED
Fotki i filmik sa dobre ale na żywo wygląda to o niebo lepiej
-
Co sadzicie o takim chipie
po co mu gazeta jak tu wszystko znajdzie
-
SPOTY OLEŚNICA
697-077-578 to mój jutro albo we wtorek zadzwonie
-
SPOTY OLEŚNICA
Mi również było miło Was poznać Cwiara wyślij mi swój nr na prv w tygodniu sie zgadamy z tym egr
-
cofka powietrza
Właśnie to nie jest normalny odgłos cofki a co najgorsze to nadal dużo pali po tych wymianach zero zmian.. ?
-
Spoty wrocławskie
To Oca niech organizuje cos u nas na jutro poganiamy sie z żandarmami na lotnisku
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Niedziela idealnie popołudniem ja się pisze odeśpie po sobocie i jestem gotowy
-
Turbo naprawa RZ
www.genesisturbo.pl powołaj się na a4 klub dostaniesz zniżkę
-
Spoty wrocławskie
2,8 z gazem kombi 2002 rok za 11.000 do neg Jakieś foto, lokalizacja, kontakt? Lokalizacja Oleśnica mój brat sprzedaje fotek nie mam na allegro jeszcze nie ma najlepiej podjechać chyba że chcesz jego nr i sobie zadzwonisz porozmawiać
-
ramka tablicy rejestracyjnej
zdrap to jeśli się da i kup taśmę dwustronną grubą taką ala gąbka wtedy się utrzyma
-
cofka powietrza
Witam Auto A4 B6 2,5 BAU na biegu jałowym po wciśnicięciu gazu i nagłym odpuszczeniu oddaje dziwny dźwięk jakby kotłowało lub cofało się powietrze przez co zaczął dość sporo palić. Objawów za bardzo nie widać poza ubywającym paliwem dość prędko jakieś 13-14/100 poza tym na zimnym czy też ciepłym silniku pali idealnie ani deko nie kopci przyśpiesza także jak należy obroty nie pływają. Sprawdzałem filtr powietrza,egr,przepustnice tą przy kolektorach,zawór N75,gruszkę turbo jak i całe turbo wszystko jest dobre. Jednak dźwięk znika gdy odłączę gruszkę turbiny lub zawór N75 który odłącza całe turbo...Po załączeniu odrazu ten dźwiek powraca. Komputer pokazuje tylko błąd 00542 czujnik wzniosu końcówki wtryskiwacza czyli wtrysk sterujący pewnie siedzi. Tylko czy przez ten wtrysk były by takie dźwięki??? Jestem na etapie poszukiwań wtrysku. Miał ktoś może taki przypadek badź wie coś więcej na ten temat??? Proszę o jaką kolwiek podpowiedź nakreciłem jak to brzmi proszę się wsłuchać po odpuszczeniu gazu http://przeklej.org/file/3ZqJjO/20150201.151409.mp4 Wtrysk wymieniony,rura od dolotu,przepływka,egr zaślepiony wszystko na cacy przejrzane nawet ori filtr powietrza włożyłem i nadal jest cofka :/ Jakieś pomysły ??
-
Spoty wrocławskie
2,8 z gazem kombi 2002 rok za 11.000 do neg Oca co jutro robisz po południu ?? Sprawe mam gdzieś się na mieście złapiemy ?
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Dla mnie to bez znaczenia możemy na lotnisku tylko ustalimy termin jakiś żeby wszystkim pasował
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
To już wiem kto mi auto do domu odprowadzi
-
[B5 AGA] Moja V-ka na dwóch łapach , GWINT , Polerowany Winter , Swap na 2.8
Widziałem miałeś już jakieś fotki z lotniska to chyba już coś tu się działo? Można pomyśleć jak sie napierd.... to będę miał blisko do domu a pewnie pare osób się uzbiera z okolicy
-
Zmiana frontu A4 B6
nie pasuje do małysza ten ryj
-
Turbo brd po regeneracji czy robić korekte softu
poproś Pana aby ustawił Ci przepływ tak samo jak w Twojej starej i bedzie działać idealnie bez problemów