Treść opublikowana przez siemian
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
to się umyj a nie psikaj się miętowym dezodorantem cały czas
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
1.9 i 2.0 chyba mają te same zawiechy. Przecież tam w wadze nie ma prawie róznicy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie niestety billard jest mało popularny na poziomie takim zeby ktos kupowal kije. Ale mysle ze trzeba by sie zakrecic po klubach bilardowych i tam złapać kontakt. No i podstawa to dobre ceny[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 18:50_________________________________________________ hmmm.... nie zrozumiałem...?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega ma Cueteca i sobie go chwali. Ja gram Fury'm i jestem bardzo zadowolony. Wszystko zaleźy od konktretnego modelu i oczekiwań gracza
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
cała karoseria przenosi napręzenia i jeśli szyba była źle wklejona to mogła pęknąć. Może Twoja wiedza zatrzymała się na Tarpanach które były konstruowane na ramie... Naprężenia są przenoszone zarówno przez słupki jak i przez dach. To że nie widzisz tego oczami nie znaczy że tego nie ma... Bakteri też nie ma...? Też ich nie widać... Wytnij sobie dach w swojej furmance i pozapieprzaj troche a zrozumiesz o czym mówie
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
No ładny wynik no mnie się nigdy tyle nie udało na klockach przejechać. Max. 9000 km
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
SDS działa, radio jest ładnie przetłumaczone, cd i mp3 też ale przy Navi się coś kiełbasi... Ja narazie wgrywam stary soft spowrotem[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 17:58_________________________________________________ dokladnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
byłem pewien
-
[ALL] Pl Menu do NaviRNS-E, MMI
ja zaraz spróbuje. Sciągnąłem, odblokowałem SDS zaraz będe wypalał...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
wiedziałem że ktoś to powie... Tylko czekałem... :>
-
Chiptuning Compsport Bielsko - Biala
wiesz co Turdzi... przecież masz do BB bliżej...
-
[ALL B7] Klimatronic zwariował
Ja mam identyczny problem w swojej audi tz; strona kierowcy na maxa wieje gorącym powietrzem nawet jak zrobię na LO a strona pasażera jest OK. Zauważyłem ze zanim auto się nagrzeje i ustawie na LO to zaczyna wiać zimne powietrze . A podpowiedzi typu ze trzeba podjąć pod vag-a to o tym to chyba każdy wie a kolega wyraźnie pyta czy miał możne ktoś podobny przypadek Przyczyn może być bardzo dużo... Dlatego najpierw się podpina VAGa. A nie każdy musi o tym wiedzieć. ja mialem kiedys podobną sytuacje. Po otwarciu i zamknieciu drzwi pasazera klima (mimo że było 30 stopni) zaczynała grzać na maxa na ok 3-4 minut. Błędów nie było. Nastawy podstawowe robiłem parokrotnie. Panel klimatronika poszedł do wymiany, bo podobno sterownik był padnięty. Teraz jest wszytko ok.
-
[ALL B7] Zebrane info o xenonku w B7 (dokładanie)
nie, ale teoretycznie takie światła są nielegalne i dlatego nikt nie chce się tego dotykać...
-
[ALL B6] Porysowana przednia szyba - w czym problem?
ja słyszałem rózne opienie o wycieraczkach AERO, szczególnie tych z pierwszych lat produkcji. Teraz je dopracowali. Mam u siebie i jestem bardzo zadowolony. Jedno jest pewne... Wymieniaj szybciutko wycieraczki. Mój kolega ma 6 letnią BMW i ma na całej szybie regularne rysy od wycieraczek. Poprostu przy dużych prędkościach i pracy wycieraczek, guma się podwijała i blaszki z pióra tarły o szybe...
-
[ALL] Pilkington - moje przemyślenia o jakości produktów
Sekurit i Piklington robią szyby na pierwszy montaż do większości aut europejskich więc wątpie żeby było z nimi coś nie tak. Ja osobiście mam Sekurita i jestem bardzo zadowolony. W Twoim przypadku wydaje mi się że przyczyną pęknięcia szyby mógł być nieprofesjonalny montaż. Wbrw temu co się wydaje,dobry montaż szyby jest dość ważną sprawą ponieważ podczas jazdy karoseria samochodu "pracuje" a naprężenia przenoszą się na szybę[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 16:34_________________________________________________a co do odprysków... Jak dostaniesz odpowiedniej wielkości kamyczkiem przy 100 km/h czy czasem nawet 50km/h to nie ma wuja we wsi żeby nie powstał odprysk...
-
[ALL B7] AVANT Przekładka tapicerki materiałowej na skórzaną
to źle Ci się wydaje... ba, tego typu rzeczy, jak np. wymiana podsufitki można robić nawet na parkingu galerii handlowej
-
[B6 AVF] Naprawa podłokietnika
trzeba scisnąć zawias w klapce... tylko że jeśli był klejony to może być kłopot...
-
[ALL B7] Zbiornik spryskiwaczy na tył
było to napewno opisane na forum, bo kojarze, ale niestety nie moge teraz znaleźć. Poszukaj...
-
[ALL B8] Multifunkcja i tempomat
Powiem Ci, że to dziwne,bo nie ma teoretycznie przy sprawnej instalacji żeby nie grzały bo są podłączone pod tylną szybę i nawet bezpiecznika do nich nie ma (jest do szyby) a że tak zapytam tylna szyba grzeje? może w B8 jest inaczej. słyszałem że tyczy się to wszystkich ważniejszych sterowników znajdujących się wewnątrz auta (np. moduł komfortu, centralna elektronika itepe...)
-
[ALL B7] AVANT - stukanie w tylnej cześci nadwozia ,coś jak niedomknięta klapa-pomocy
oj kur... zdziwiłbyś się U mnie zestawem naprawczym była taśma izolacyjna materiałowa... jak wygląda ten zestaw naprawczy? Co to jest? Bo w ETCE występuje ale nie ma go na rysunku
-
[ALL B6] Wymiana podsufitki i pozostałych elementów na czarne z S-line Avant
najwięcej problemu jest z małymi plasticzkami przy szybach bocznych w bagażniku u góry. Dostęp jest utrudniony przez kurtyny...
-
[ALL B7] Sprężyny do amortyzatorów 1BE
to lepiej kup sobie jakiś kompletny zawias a ten mi sprzedaj
-
[ALL B7] Głośny wydech
tutaj: http://wyslijto.pl/files/pre_download/hq0i23apjp jak mi podasz VIN to moge Ci konkretniej sprawdzić
-
[B7 BKN] Jakie klocki hamulcowe na przód?
ja zawsze stawiam na ATE i jestem zadowolony. Ale wiem że ATE ma tylu zwolenników co przeciwników...
-
[ALL B7] Nowe hamulce
a ja nie rozumiem po co w ogóle odpisujecie na takie posty. Temat był wałkowany 100000 razy. Jest pełno tematów na forum w tej sprawie. Do zamknięcia... Trzeba się nauczyć używać funkcji [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 15:39_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b7_czy_pod_felgi_17_wejda_tarcze_347mm-t83150.0.html;msg1166399#msg1166399[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 15:49_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_upgrade_hamulcow_przednich_w_oparciu_o_zacisk_s4_b6_i_tarcze_321mm-t29591.0.html;msg1168452#msg1168452