Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
hehe to samo. Ja od 18 lat jezdze na Camping w Njivicach na wyspie Krk :> :> Już nawet przyczepę campingową tam zostawiamy na zime Piękne miejsce, nie?
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
ja mam złe doświadczenia z włoskim paliwem, a raczej jego jakością
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
oj Kerczi a jezdziłeś kiedyś na włoskim paliwie? Ja jak byłem na wakacjach zatankowałem na shellu przy autostradzie i nagle auto nie chciało jechać więcej niż 180-190... :confused4: Kolega rok temu zatankował mercedesa to mu czujnik paliwa zablokował pompe... :confused4:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hmm...może tak nie wypisujcie bo za chwile się okaże że polarki mają więcej wad...
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
sprawdzali mi to z 3 miesiące temu i podobno było ok.Jak CompSporty robiły program pół roku temu też nic nie zauważyli ale pół roku temu występowało to duuużo rzadziej. Chyba podjade gdzieś żeby ktoś zrobił logi przy mnie bo jak nie zobacze to nie uwieże... :confused4:
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
hmmm... czyli szarpało u Ciebie dokładnie tak samo jak u mnie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
spoko KERCZI jeszcze wypijemy tą flaszeczke...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no szczerze mowiąc nie przypuszczałem że takia pierdoła może tyle zmienić w wyglądzie autka.
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Tylko jaro4444 rozmaiwałem z paroma uzytkownikami forum u których ten sam problem występuje i doszedłem do wniosku że jednak u mnie występuje troche inna usterka... U mnie lekkie szarpanie występuje tylko przy delikatnym operowaniu gazem w zakresie obr. 1800-2300 obr. Gdy zacznie szarpać i dodam gazu to objaw natychniastowo znika a auto od razu przyśpiesza (nie ma żadnego dławienia ani nic). Jak daje mu mocniej w palnik (tak ok. 50% wcisniecia gazu) to szarpanie w ogóle nie występuje a auto jezdzi normalnie. Jestem w stanie tak jezdzić żeby tego w ogóle nie było i w sumie to przez 85% czasu tak jezdze. Ale czasem musze pojechać delikatnie bo coś lub kogoś wiozę kto nie jest przyzwyczajony do mojej jazdy.
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
hmmm... zaraz sprawdze ten bezpiecznik... thx
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
A dziękuje bardzo. Tylko żeby zrobić u mnie jeszcze +30 KM czyli na ~205 KM to trzeba już dokładać cooler i zmieniać turbo na takie od 170KM. Mam takie plany zresztą, ale wszystko kosztuje i trzeba to robić powolutku. W najbliższym czasie mam zamiar wymienić zderzak na S4. Pozdrawiam
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
No wiem. Pojechałem z ciekawości bo jak miałem auto na przeglądzie to im to zgłosiłem a powiedzieli że nic nie zauważyli. Podjechałem tam, przejechałem się z mechanikiem tym który sprawdzał po przeglądzie auto i ze zdziwieniem powiedział mi że tego nie zauważyli... :confused4: [br]Dopisany: 08 Luty 2009, 12:08_________________________________________________w CompSporcie Patryk też mi powiedział że to może być coś od EGRu...
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
montowali mi to jak auto było w lakiernika. Z tego co się dowiadywałem to jest to na kleju. Pozdrawiam
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
no furka zapowiada się bardzo ładnie...
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
mam im zostawić auto na cały dzień i elektryk będzie kombinował co padło... Narazie nie mam czasu tam jechać
-
[ALL B7] 2,0 T FSI Quattro S-line
Myśle że spalanie masz ok. Poprostu normalnie jezdzisz :decayed: Cuber z tego co sięostatnio dowiedziałem od Patryka z CompSportu to zawias -20mm powszechnie uważany za element pakietu s-line jest oddzielną opcją. Poprostu w 90% przypadków jak ktoś zamawia pakiet s-line to zamawia też "zawieszenie sportowe" -20mm. Podobno są to 2 oddzielne elementy. Zresztą ojciec Patryka jezdzi b7 2.0 tdi 170km avant w pełnym pakiecie s-line ale ze zwykłym zawiasem (auto u nich od nowości- z salonu)
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
korzystając z tego że była dziś ładna pogoda i byłem na myjni cyknąłem pare nowych fotek autka (już z lotką) Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
hehe, to trzeba do tego jeszcze dodać flaszeczkę którą KERCZI mi jest winien... :> :> :>
-
[B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
u mnie jest podejrzenie usterki EGRu...lub jakiegoś zaworu sterującego EGRem lub turbiną... czy coś takiego... Dokładnie się na tym nie znam ale coś takiego mi mówili w ASO. Wykluczyli w każdym razie wtryski.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jest jakaś wygrana za to? Jakiś prezencik :polew:
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
kupiłem nową w ASO. Może źle się wyraziłem. Nie VAGować ale może trzeba ustawić cos w module komfortu żeby dał prąd... No bo czemu to nie działa... Już na dwóch lampkach próbowałem... :confused4:
-
[B7 BLB] Propozycja zbiorowego zapytania, a poźniej pozwu przeciw Audi
Firma Kulczyk Tradex jest bezpośrednim importerem i przedstawicielem marki Audi w Polsce. Zresztą nie tylko Audi
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
średnio... :thumbdown:
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
ja mam z przodu kable. (napewno po stronei pasażera, u kierowcy nie wiem), podpiąłem lampke ale nie działa... :confused4: Trzeba cos VAGować lub coś podobnego?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
(Przeczytany 100001 razy) :naughty: :naughty: