Treść opublikowana przez siemian
-
[B7 BRE] Nagły ubytek oleju
hmmm chyba w wypowiedzi wyzej wkradł się błąd... jak można zmienić motula na motula... :>
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
spoko. sorki
-
[B6 AWX] Oświetlenie wnętrza
hmmm.. a z tych diód i neonów nie zrobiła się troszke "choinka"? Masz jakies fotki? Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 02:07_________________________________________________Wąski przeniosłes moj temat z lampkami do kosza. Czytalem ten temat, ale w moim watku zadałem konkretne pytanie czy ktoś by sie podjał zamontowania czegoś takiego i za ile. Nie chciałem pytac o to tutaj żeby nie zmieniać toku dyskusji. pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana panelu climatronika na panel z B6
chyba tak... może ktoś to jednak kiedyś robił... :confused4:
-
[ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
mnie tez hałasuje przekładnia. jak to naprawic
-
[B6 AWX] Trzecie światło stopu
U mnie nie działała 1/3 ledów w tylnym stopie i zadnego błędu mi nie wywalało. Wymienilem mimo to bo brzydko wygladało :> Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Regulator napięcia - przygasają przednie lampy przy działaniu ESP
u mnie tez w b7 podczas działania ESP przygasają światła.. widać ten typ tak ma
-
[ALL B7] Włączanie świateł dziennych za pomocą VAG CAN PROFESSIONAL
co do zmiany menu w navi w fisie na jezyk polski to napewno sa takie uslugi na allegro.[br]Dopisany: 13 Grudzień 2008, 00:18_________________________________________________http://allegro.pl/item500941977_menu_polskie_lektor_audi_nawigacja_w_liczniku.html
-
[B7 BLB] Kierownica multifunkcyjna + tempomat - montaż
co do zwijaka to ja w b7 mialem 6 pinowy i musialem go wymieniać. jesli chodzi o kabelek to najcześciej mozna go kupic na allegro razem z taśmą. Chodzi o to że Twój kabel teraz ma wtyk 6 pinowy 2 wtyczki do poduszki i 2 do klaksonu. Kabelek pod mufu ma jeszcze płaska czarna koncówke pod która podłaczasz kiere. Jak znajde taki kabelek na allegro to podeśle linka. pozdrawiam[br]Dopisany: 12 Grudzień 2008, 23:54_________________________________________________u Ciebie nie ma tej czarnej wtyczki. Musisz szukać takiego
-
[B7 BKE] Dziwny dźwięk przy ruszaniu i zmianie biegów
hmmm ja bym stawiał na wspomaganie kierownicy. u mnie też buczy. im mocniej skrecam przy wolnej predkości tym glośniej to słychac. pozdrawiam
-
[B7 BRE] Nagły ubytek oleju
potwierdzam. Przy jezdzie po miescie dolewam litr na 4-5000km. W trasie przy dużych predkosciach bierze mi litr na 2500km. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana panelu climatronika na panel z B6
hmmm to w takim razie moze ktos wie który kabel trzeba przepiąć albo zna kogoś kto wie. Pozdrawiam
-
[ALL B7] Wymiana panelu climatronika na panel z B6
Witam. Miałem uszkodzony panel climatronika. Wymieniłem na panel z B6. Czytałem o problemie z ogrzewaniem tylnej szyby. Rzeczywiście po wymianie ogrzewanie szyby nie działa i na VAGu wyskakuje błąd. Poza tym wszysko działa bez zarzutu. Moje pytanie brzmi czy jest jakiś sposób żeby przekodować tak climatronika żeby ogrzewanie tylnej szyby działało czy musze szukać panelu od B7? Pozdrawiam serdecznie
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Z fotelami sie wyjaśniło. Był przeszczep z B6. Sa to sportowe skórzane fotele. pozdrawiam
-
[B7 BLB] Żółty wskaźnik oleju
Mnie w 2.0 BLB z przebiegiem 84000km przy ostrej jezdzie bierze ok. 1l/3000km. Wpuściłem wirusa w CompSporcie aby troszke moc poprawić ale zuzycie oleju sie nie zmienilo. Auto praktycznie nie dymi i nic niepokojącego sie nie dzieje. Po prostu lubi pić olej
-
[ALL B7] CUBROWÓZ B7 3,0 TDI Q S-line
Cuber dobrze zrobiłeś że wróciłeś do -20. Moim zdaniem to dobrze nie wyglądało, a jezdzilo się pewnie jeszcze gorzej. Pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Myśle że pomysł z przeniesieniem się piętro niżej na okres zimowy jest całkiem dobry. Pozdrawiam wszystkich którzy dzisiaj byli. Których nie było..też :>
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
- [B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
hmmm. to u mnie jest na odwrot im wolniej przyspieszam tym bardziej szarpie. Jak dam do dechy to szarpanie nie wystepuje... W ASO nic nie znalezli... powiedzieli zebym przyjechal jak sie nasili- [ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft
jeśli wykonanie by było ok to prosiłbym o namiary na te tylne LEDy. Autko bardzo ładne tylko ja bym dał felgi bez polerki. Pozdrawiam serdecznie- [B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Ja jade w poniedziałek na diagnostyke. Autem jak szarpało tak szarpie. Na tempomacie też. Do tego zaczeła się zapalać kontrolka check engine.. Może to i dobrze.. Przynajmniej podpowie im gdzie szukac..- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja bym kata nie wycinał bo nigdy nie wiadomo jak to zacznie jezdzić i co na to komputer... :mysli: pozdrawiam. ..a dymu było rzeczywiście duuużo- [B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów
Witam. Szukałem na forum ale nic nie znalazłem.Od pewnego czasu moje auto leciutko szarpie przy ok. 2000 obr.Nie dzieje się to za każdym razem tylko do czasu do czasu.Jak się mocno przyśpiesza to objaw ten nie występuje.Jak bardzo powoli przyspieszam głownie na 2 i 3 biegu to to występuje.To samo dzieje się jak jade na 2000 obrotów i nie przyśpieszam. Auto szarpnie 2-3 razy. Po podłączeniu na komputer nie występują zadne błędy. W ASO mi powiedzieli że tak ma być... Może jakieś sugestie co to moze być.- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Nowe fotki z pozdrowieniami z Chorwacji :>- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
a jaki zawias najlepiej dorwac? i jakie są ceny mniej wiecej? Jutr jade na wakacje. Jak wróce to umówiony jestem na wirusa w compsporcie. Jak zostanie mi jakaś wolna gotóweczka to bede myślał o takim zawiasie. pozdrawiam - [B7 BLB] Dziwne szarpanie przy 2000 obrotów