Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

FAFAL

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez FAFAL

  1. BO?? Bo takie moje zdanie i tak zrobiłbym ja. Na pewno nie jeździłbym na codzień na blokadzie
  2. FAFAL odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    :polew: bez urazy ale mnie to rozbawiło hehe. No pewnie możesz tak zrobić i nakop do d*py gnojom
  3. Na takie bym się skusił
  4. FAFAL odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    Mam takie pytanko. Na tylnej osi ustawia się zbieżność? Bo zmieniająć koła na zimowe zauważyłem, że na tylnych oponach mam zużyty nierównomiernie bieżnik (wytarty od wewnętrznej strony nadkola)? Fakt i tak te opony były do wyrzucenia ale nie chciałbym żeby to samo się stało z zimówkami.
  5. sam sam byłem
  6. Ive wczoraj śmigałem
  7. Zaufałbym elektronice nie ma co przesadzać 50:50 użyłbym w ekstremalnych warunkach
  8. Fajnie, że zrobiłeś taki teścik przynajmniej teraz wiadomo (potwierdzone w praktyce), że 195 sobie lepiej radzą. Ja mam niestety 205
  9. Wczoraj w naszym wielkim mieście
  10. U nas wczoraj nic dopiero dziś zaczęło padać. W sumie fajnie jak zima to zima. Byłem juz się trochę pokręcić na parkingu
  11. Pada u was śnieg? bo u mnie dosypało pięknie
  12. Narazie nie ma będzimy ustalać. Ale tak patrzyłem teraz w kalendarz to może: 18.01 - 25.01 - 01.02 ? Patrzcie na to http://motoallegro.pl/item507807572_audi_a8_6_0_w12_long_2002_rok.html niezła motorownia
  13. Dzięki madas26 Zapraszamy :>
  14. Jutro ma Iverson wrzucić, ja dziś nie robiłem żadnych fotek zapraszamy następnym razem Trmin będziemy ustalać Przed chwilą już opanowałem jeden parking :> jazda niezła >>> a śnieżek dalej pruszy... :gwizdanie:
  15. Dzięki chłopaki za spota Dziś bariera 5 aut została przełamana - było 6 hehe Ale jak na początki i nie najlepszą pogodę to chyba nienajgorzej
  16. 1 wzór najbardziej mi się podoba , później 4 ale już troszkę oklepany 2 i 3 jakoś mi nie podchodzą
  17. Chłopaki zorganizujcie się na jutro i przybywajcie na spota
  18. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Dzięki, ale jak narazie to poza zawiechą zupełna seria . Na wiosnę muszę pomyśleć o nowych alu - zastanawiam się jeszcze nad wzorem i rozmiarem 17-18". Na pewno będą jakieś w oryginalnym wzorze. A co myślicie jak bym dał tył 18" a przód 17"?? Ciekawe jak by to wyglądało
  19. Ja bym tam nic nie poprawiał, każdy wybierze który mu się najbardziej podoba i jak będzie chciał to sobie ustawi w podpisie. Przynajmniej takie moje zdanie. Kamil będziesz jutro na spocie?
  20. kamilo90 za***iste :kox:
  21. Super wyglądają te alu :kox: Też muszę pomyśleć coś dla siebie w oryginale, ale nie wiem czy odważyłbym się na 18 slaweq tak trzymaj
  22. FAFAL odpowiedział(a) na FAFAL temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie wiem o ile to zawieszenie obniża. Kupiłem auto z taką zawiechą.
  23. Ok Ale już chyba wszystko jasne... wiesz jakich szukać
  24. Furka naprawdę kozak :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.