Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trewor87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trewor87

  1. Jeśli masz standardowe zawieszenie to wg mnie wizualnym optimum jest 17". Wszystko powyżej zmieni Ci auto w wóz drabiniasty
  2. Wzorem podchodzą pod R8... Ale ori to to raczej nie jest
  3. 3SDM mają mega solidną budowę. Sam ich wygląd wzbudza zaufanie Sam miałem takie, tylko że nie jeździłem na nich za długo (wpadły następne), ale słyszałem wiele opinii, że pomimo stosunkowo niskiej ceny są wykonane z materiału porządnej jakości. Poza tym wbrew pozorom to nie jest "chińszczyzna" - firma jest z UK O Japanach nic niestety nie powiem bo nigdy nie miałem żadnej w ręku
  4. Maski, albo klapy bagażnika, z akcentem na to drugie Miałem podobny problem w Golfie IV i tam winowajcą był ukręcony wężyk spryskiwacza tylnej szyby - wmontowany w wycieraczkę porusza się razem z nią i z czasem wyrabia. Płyn leci wtedy wprost na zamek i szczególnie w mrozy łapało zwarcie i auto wyło.
  5. Serio zrobiłbyś coś takiego?
  6. W tym przypadku chodzi o kod modelu TT, a nie szerokość felgi
  7. Jeżeli już się upierać na kolor na felgach to w przypadku aut pokroju A4 takie rzeczy przystoją jedynie na rotorach srogich skręcanych kół z polerowanym rantem. Fantazyjne malowanie takich tradycyjnych gwiazd zbliży Twoje auto do tJuningów typowego Seby w jego Calibrze
  8. exportsubripp, tylko przy wentylowanej skórze uważaj z aplikowaniem środków. Nie dawaj nic bezpośrednio na tapicerkę, a już na pewno nie w miejscach perforowanych. Aplikuj na pada/pędzelek i dopiero wtedy zabieraj się do foteli
  9. Sama opcja jest Kwestia tylko tego ET... Tak czy inaczej 215/35 byłoby dobrym rozwiązaniem. Chyba że uznasz to za duże ekstremum to siłą rzeczy 225/35. Tylko że ta druga opcja podniesie Ci trochę auto
  10. Pytanie jeszcze jak nisko siedzisz... Bo jeśli na tyle że masz nadkola mocno zapełnione felgą, to przy tym ET szerzej niż 215/35 bym nie brał
  11. No masz, znalazł mnie hahaha O mocy cały czas myślę. Powolutku szuka się gratów, pierwsze rzeczy zamówione. Korzystając z dobrej aury wziąłem go na moment w miasto i pomimo kilku miesięcy stania coś tam jeszcze jedzie, więc spokojnie Tyle że wciąż w setupie "j***ć zimę na 50%" Był ambitny plan wykorzystać niedzielę na dopełnienie spasów na alu, jednak z tyłu czeka mnie jeszcze trochę zabawy z dystansami.
  12. Osobiście nie lubię malowania felg na zielono/niebiesko/różowo itp. Szczególnie nie przystoi to autom pokroju Audi Z resztą tej konkretnej felgi w ogóle nie widzę w żadnym fikuśnym kolorze - monoblok i to w bardzo klasycznym wzorze - nie nada się w kolor Na Twoim miejscu trzymałbym się klasyki. Jedyne pole manewru to 50 odcieni Greya Czyli tradycyjne srebro/szarość/grafit. Ewentualnie czerń, ale wtedy koło wizualnie Ci zginie
  13. Wszystko zależy od upodobań. Dla mnie tam nie ma naciągu. Ale na siłę nie będę namawiał do swojej racji, każdy ma prawo do własnego podejścia W poprzednim aucie miałem 8,5J na przodzie i zaczynałem od opony 215/40 i tam był bardzo lekki naciąg: Stąd moja wcześniejsza opinia że 225/40 nie da efektu naciągu
  14. Przy 225/40 nawet na 8,5J nie uzyskasz efektu, który można by nazwać naciągiem. Prędzej coś a'la "napuchnięcie opony" Wg mnie do 8,5J 215/40 to minimum. A najfajniej by się prezentowało 205/40 (mówię o opcji, że jeszcze można to użytkować na co dzień, więc 205/35 z góry odrzuciłem) Wg mnie źle zadane pytanie... Rozumiem zapytać o lekką sugestię, ale koła na TWOIM aucie mają się podobać TOBIE
  15. Jeśli go stać to powinien brać od razu V3 Do A4 w takiej kwocie niestety za dużego pola manewru nie masz... AP jest rozsądną propozycją. Warto też rozważyć ST Zerknij tutaj: http://www.venom24.pl/Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a w razie wątpliwości chłopaki na pewno odpowiedzą na każde pytanie
  16. Nic nie powiedziałeś o parametrach felgi (szerokość i ET). Chociaż tak czy inaczej moje sugestie są takie: - jeśli chcesz mocno obniżyć auto, to z kołami przeskocz na 18". 17" nie będzie dobrze wyglądać w tej budzie przy większym obniżeniu. A nawet jeśli się uprzesz żeby mocno obniżyć auto na kołach 17" to będzie to już na takim setupie że codzienna jazda będzie bardzo trudna - przy delikatnym obniżeniu 225/45 jest "znośne". Co najwyżej można się pobawić szerokością i pomyśleć nad 215/45. Siłą rzeczy cała opona będzie wtedy niższa. Ale sam profil zdecydowanie odradzam zmieniać na mniejszy. Nie sztuką jest położyć auto na wahaczach, tylko zgrać całe koło z nadkolem, wypełniając je. Wtedy to wygląda miodnie
  17. Klapę bez problemu mogę dodać do foteli, jeśli ktoś mi da na podmiane drugą
  18. No to się za mocno rozpędziłem Pisałem wcześniej że się ciągle uczę tego auta Edit: usunąłem, żeby nie było że w błąd wprowadzam
  19. Nie, jest zrobiony przelot, jeszcze przez poprzedniego właściciela tomekhxc, wskaźnik to też pamiątka po poprzednim właścicielu. Fakt, że jego umiejscowienie utrudnia ciągły monitoring, ale mi sam pomysł na tą lokalizację się podoba
  20. To jest Twoje zdanie i je szanuję. Ja go już kupiłem bez relingów i przyznam że dopiero po jakimś czasie ktoś się o nie zapytał i skojarzyłem że faktycznie ich nie ma Ich brak mi nie przeszkadza. Dodajmy jeszcze do tego brak anteny i mamy dach idealny do mycia i wycierania Przywykłem do takiego płaskiego wizerunku i nie wyobrażam sobie powrotu relingów Patrz, a ustawiłem się w miarę z tyłu, za hangarem Dzięki
  21. polecam tą stronę: http://www.pielegnowacauto.pl/
  22. wampir, jest to moje drugie auto, użytkowane głównie na zloty gdzie prawidła są takie a nie inne i opona 255 raczej nie przystoi Poza tym zmiana hamulców z przodu wymusiła mocne wypchnięcie koła na zewnątrz, więc szersza opona już mi nie wejdzie... Negatyw zrobił się w wyniku obniżenia, nie ma tu żadnej mojej ingerencji, gdyż sam uważam że wielkie kąty nie pasują do auta tej postury. Ale krytykę jak najbardziej przyjmuję. Forum jest nie tylko od propsowania grzes283, jeśli ja dobrze kojarzę nick to przypuszczam że możemy mieć wiele do rozmowy na temat Bor... Na Manii od trzech edycji jestem mocno zalatany a Audi służy za biuro zlotu W kwestii gleby to znajdą się tacy, którzy powiedzą że mam kozę Niżej na pewno nie zejdę, bo nawet nie mogę przez wypchnięty przód. A wyżej nie pójdę bo nie chcę rosiaksdz, jeśli zastanawiasz się nad kupnem, to na pewno pierwszym czynnikiem będzie cena... na RS4 musisz przygotować co najmniej trzykrotność kwoty za S... W kwestiach estetycznych RS4 nic nie przebije (moim zdaniem), natomiast jeśli chodzi o komfort to tu wygrywa S Poczynając od kwestii sterowania w pełnym prądzie a kończąc na samym kształcie. S przyjemnie Cię otaczają, a RS bezkompromisowo obejmują Nie należę do szczypiorków i oparcie w RS jest dla mnie jak na miarę i wyraźnie czuję że coś mnie trzyma. Siedzisko natomiast jest bardzo wąskie... Latem pierwsze długie trasy, więc wtedy sprawdzę jak się w tym siedzi dłużej niż pół godziny
  23. Jeśli bez szkód używa się tego do deski, to do plastiku na fotelach też spokojnie się nadaje
  24. Trewor87 odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6
    jacek70 masz jak najbardziej rację! Mówiąc gąbka miałem na myśli gąbkę z mikrofibry/bawełny a nie tradycyjną "gąbczastą". Ta faktycznie jest niezdrowa dla lakieru.
  25. grzes283, czemu myślisz że Dare jest hermetyczne? I skąd znasz moje auto? Mijaliśmy się gdzieś może? Pewnie na Manii, gdzie nie mam niestety czasu nawet posiedzieć przy aucie? Grz3si3k, spokojnie, aż tak szybko nie jeżdżę Ale też mało się kręcę po 3mieście. GD z perspektywy kierowcy nie lubię (bez urazy do nikogo ) natomiast w Gdyni nie mam szczęścia do policji. Co innego u siebie w Rumi, tu czasem przegonię auto. A tak to głównie weekendowe wypady w Polskę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.