Treść opublikowana przez Trewor87
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem Mam seryjnie obniżone zawieszenie - kod producenta (1BE) To może 215. Obecne 225 to już dość szeroka opona. Nie widzę więc sensu w uderzanie w coś jeszcze szerszego
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Haha, będę musiał przetestować. No i po to mam kombi - dużo miejsca dla nich
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
W trosce o własne nerwy pozostane w temacie auta. Wole juz nic nie pisac o policji Skromny Up. Cieplak z SRT ma dość napięte terminy, więc montaż turbin najwcześniej po Wielkanocy. Ale żeby nie było nudno wyleciało fabryczne lustro (zwykły czarny golas) i wpadł czarny fotochrom z kompasem Oprócz tego ruszyłem na poszukiwania materiały na obszycie podłokietnika. I nie będzie to takie proste. RS4 nie są stricte czarne tylko "antracytowe". Czyli po męsku grafitowe z domieszką zieleni. Póki co żaden znajomy tapicer nie ma odpowiedniego skrawka, a całej sekcji skóry (min 2,5m) dla jednego podłokietnika nie zamierzam zamawiać...
-
8.5j et43 19 cali do b6 ?
Profil w teorii niski, bo 35, ale dla szerokości 255 tej gumy jednak trochę będzie na tym profilu
-
Obrys Felgi
Oficjalnie nic poza klamkami i lusterkami nie może wystawać poza obrys auta. Ale przy odrobinie umiejętności w gadce i dobrym naciągu można próbować argumentować że felga owszem wystaje, ale bieżnik schowany - sprawdzone w praktyce i nieogarniętego funkcjonariusza da się tak czasem zakręcić
-
8.5j et43 19 cali do b6 ?
Przytrzeć na pewno nie przytrze, tyle że faktycznie będzie schowane. Opona masakryczny balon...
-
Felgi 18 8,5J ET60 do audi a4 b5 ?
Zupełnie bez dystansu możesz mieć problem od środka. Co do komfortu to niestety się nie wypowiem, bo owszem miałem takie opony w poprzednim aucie, ale przy zawiasie KW V2 z twardością skręconą na max, więc nie było mowy o komforcie Ale nie jest to jakiś mega naleśnik więc jako tako da się jeszcze jeździć
-
Felgi 18 8,5J ET60 do audi a4 b5 ?
57,1, ale obstawiam że kolega Max04 domyśli się, że to tylko literówka Na 8,5J przyjemnie rozłoży się 205/40. Szczególnie jeśli masz gwint i wierzę że będziesz dążył do fajnego zgrania koła z nadkolem. Ale przy tak wysokim ET faktycznie 25-30mm dystansu to mus
-
czy pasuje 7,5x18 cali et54 do audi a4 b8
Mógł to powiedzieć odruchowo, przyzwyczajony że grupa VAG ma centrowanie 57,1, a B8 niestety ma niespodziankę w postaci 66,6
-
Dystanse pod felgę 5x110
Dobra, teraz weź kilka wdechów i ogarnij pierwszy post... W temacie masz 110, potem pokazujesz link do felg z rozstawem 100. TO JEST DUŻA RÓŻNICA. Jeszcze raz: Przejście 110 --> 112 - pływaki Przejście 100 --> 112 - adaptery Tylko szukając używek w 99% przypadków trafisz na adapter 100 (piasta) --> 112 (felga). Ty potrzebujesz odwrotną kombinację, która nie ukrywam że jest o wiele rzadsza
-
Felgi do oceny chińczyk czy oryginał ? Audi a4 b6
Na pewno nie jest to żaden OEM Audi. Tak jak pisano wyżej - za nowe 18" dawać 1700 PLN jest możliwe wyłącznie przy jakichś no-name'ach
-
Dystanse pod felgę 5x110
Mają całą rozpiskę dostępnych dystansów, ale przejścia 110/112 nie mają Taki adapter jest nie tylko (chyba) niewykonalny, ale też mija się z celem, kiedy problem można rozwiązać pływakiem. ET35 dla 8J to dość "uniwersalny" parametr. Nie powinno nic ocierać
-
Dystanse pod felgę 5x110
Wkręcasz je jak każdą normalną śrubę Link który podałeś nie działa, ale z jego treści widzę że chciałeś pokazać dystans 100/112, a w pierwszym poście piszesz o przejściu 110/112 - jest różnica
-
Dystanse pod felgę 5x110
Dystansu 112/110 raczej nie ogarniesz. W takim przypadku jedyną opcją są pływające śruby
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Na dzień dzisiejszy to ja jeszcze nawet nie wiem którym autem pojadę, a tym bardziej nie znam konkretnej godziny, stąd nic Ci nie podpowiem gdzie i jak Jak zobaczysz ekipę to śmiało się podpinaj, nikt Ci za to krzywdy nie zrobi
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Tak jak mówi Bartus, 3miasto ustawia się na Lotosie na Osowej. Tam to chyba nie warto Ci gnać A dalej to już wpadniesz w peleton. Co roku droga dojazdowa jest sparaliżowana przez VAGi
-
S-line --- dokładka zderzaka seat leon Cupra R
Czyli w fazę "foch" Trzeba przyciąć tak żeby było dobrze Nie powiem niestety ile mm/cm dokładnie, u siebie robiłem to po przymiarkach a sucho przy aucie
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Z nami z 3miasta ciężko będzie Ci się ustawić, bo jedziemy z drugiej strony
-
VAG Nowy Staw - 26.04.2015
Jak najbardziej
-
S-line --- dokładka zderzaka seat leon Cupra R
Żeby fajnie równo siadła trzeba jedynie przyciąć te dwa kominki na jej środku. Inaczej po przykręceniu dokładka ustawi Ci się w fazę "uśmiech" A potem wkręty i jazda
-
bedzie pasowac b7
Przy 7J musiałbyś mieć ujemne ET żeby to wystawało Wszystko schowa się spokojnie w nadkolach
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Nie zabijaj w chłopaku ducha modów, od czegoś trzeba zacząć Ważne żeby nie wpadł na jakiś pomysł malowania rotorów na pomarańczowo czy zielono
-
Szukam dokładnie takich felg, proszę o pomoc.
Teoretycznie na zdjęciu jest LM. I teraz drogi są dwie - albo szukać ori LMów, skręcanych i za min 5-6 tys PLN (używki), albo sięgnąć po "repliki" np od Dare. O ile się orientuję za ok 3500 dostaniesz komplet nowych.
-
Czy te felgi pasują do a4 b6 z 2003r?
Piasta w Twoim aucie ma 57,1mm średnicy. Średnica otworu w feldze wynosi 72mm, czyli felgę na piastę założysz bez problemu, a wręcz zbyt luźno. Dlatego żeby felga Ci dobrze osiadła na piaście i nie biła musisz zredukować tą średnicę otworu w feldze pierścieniem centrującym. Można je kupić za grosze (ok 20 PLN) na Allegro