Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trewor87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trewor87

  1. Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem Mam seryjnie obniżone zawieszenie - kod producenta (1BE) To może 215. Obecne 225 to już dość szeroka opona. Nie widzę więc sensu w uderzanie w coś jeszcze szerszego
  2. Na 8,5 to bez większego problemu możesz i 205 założyć, czyli obstawiam że to samo co masz teraz przy 16. Sęk w tym że do takiej opony seryjne zawieszenie już nie przystoi. Wypada podziałać z jakimś obniżeniem, żeby zgrać koło z nadkolem
  3. Haha, będę musiał przetestować. No i po to mam kombi - dużo miejsca dla nich
  4. W trosce o własne nerwy pozostane w temacie auta. Wole juz nic nie pisac o policji Skromny Up. Cieplak z SRT ma dość napięte terminy, więc montaż turbin najwcześniej po Wielkanocy. Ale żeby nie było nudno wyleciało fabryczne lustro (zwykły czarny golas) i wpadł czarny fotochrom z kompasem Oprócz tego ruszyłem na poszukiwania materiały na obszycie podłokietnika. I nie będzie to takie proste. RS4 nie są stricte czarne tylko "antracytowe". Czyli po męsku grafitowe z domieszką zieleni. Póki co żaden znajomy tapicer nie ma odpowiedniego skrawka, a całej sekcji skóry (min 2,5m) dla jednego podłokietnika nie zamierzam zamawiać...
  5. Profil w teorii niski, bo 35, ale dla szerokości 255 tej gumy jednak trochę będzie na tym profilu
  6. Oficjalnie nic poza klamkami i lusterkami nie może wystawać poza obrys auta. Ale przy odrobinie umiejętności w gadce i dobrym naciągu można próbować argumentować że felga owszem wystaje, ale bieżnik schowany - sprawdzone w praktyce i nieogarniętego funkcjonariusza da się tak czasem zakręcić
  7. Przytrzeć na pewno nie przytrze, tyle że faktycznie będzie schowane. Opona masakryczny balon...
  8. Zupełnie bez dystansu możesz mieć problem od środka. Co do komfortu to niestety się nie wypowiem, bo owszem miałem takie opony w poprzednim aucie, ale przy zawiasie KW V2 z twardością skręconą na max, więc nie było mowy o komforcie Ale nie jest to jakiś mega naleśnik więc jako tako da się jeszcze jeździć
  9. 57,1, ale obstawiam że kolega Max04 domyśli się, że to tylko literówka Na 8,5J przyjemnie rozłoży się 205/40. Szczególnie jeśli masz gwint i wierzę że będziesz dążył do fajnego zgrania koła z nadkolem. Ale przy tak wysokim ET faktycznie 25-30mm dystansu to mus
  10. Mógł to powiedzieć odruchowo, przyzwyczajony że grupa VAG ma centrowanie 57,1, a B8 niestety ma niespodziankę w postaci 66,6
  11. Dobra, teraz weź kilka wdechów i ogarnij pierwszy post... W temacie masz 110, potem pokazujesz link do felg z rozstawem 100. TO JEST DUŻA RÓŻNICA. Jeszcze raz: Przejście 110 --> 112 - pływaki Przejście 100 --> 112 - adaptery Tylko szukając używek w 99% przypadków trafisz na adapter 100 (piasta) --> 112 (felga). Ty potrzebujesz odwrotną kombinację, która nie ukrywam że jest o wiele rzadsza
  12. Na pewno nie jest to żaden OEM Audi. Tak jak pisano wyżej - za nowe 18" dawać 1700 PLN jest możliwe wyłącznie przy jakichś no-name'ach
  13. Mają całą rozpiskę dostępnych dystansów, ale przejścia 110/112 nie mają Taki adapter jest nie tylko (chyba) niewykonalny, ale też mija się z celem, kiedy problem można rozwiązać pływakiem. ET35 dla 8J to dość "uniwersalny" parametr. Nie powinno nic ocierać
  14. Wkręcasz je jak każdą normalną śrubę Link który podałeś nie działa, ale z jego treści widzę że chciałeś pokazać dystans 100/112, a w pierwszym poście piszesz o przejściu 110/112 - jest różnica
  15. Dystansu 112/110 raczej nie ogarniesz. W takim przypadku jedyną opcją są pływające śruby
  16. Na dzień dzisiejszy to ja jeszcze nawet nie wiem którym autem pojadę, a tym bardziej nie znam konkretnej godziny, stąd nic Ci nie podpowiem gdzie i jak Jak zobaczysz ekipę to śmiało się podpinaj, nikt Ci za to krzywdy nie zrobi
  17. Tak jak mówi Bartus, 3miasto ustawia się na Lotosie na Osowej. Tam to chyba nie warto Ci gnać A dalej to już wpadniesz w peleton. Co roku droga dojazdowa jest sparaliżowana przez VAGi
  18. Czyli w fazę "foch" Trzeba przyciąć tak żeby było dobrze Nie powiem niestety ile mm/cm dokładnie, u siebie robiłem to po przymiarkach a sucho przy aucie
  19. Z nami z 3miasta ciężko będzie Ci się ustawić, bo jedziemy z drugiej strony
  20. Jak najbardziej
  21. Żeby fajnie równo siadła trzeba jedynie przyciąć te dwa kominki na jej środku. Inaczej po przykręceniu dokładka ustawi Ci się w fazę "uśmiech" A potem wkręty i jazda
  22. Przy 7J musiałbyś mieć ujemne ET żeby to wystawało Wszystko schowa się spokojnie w nadkolach
  23. Nie zabijaj w chłopaku ducha modów, od czegoś trzeba zacząć Ważne żeby nie wpadł na jakiś pomysł malowania rotorów na pomarańczowo czy zielono
  24. Teoretycznie na zdjęciu jest LM. I teraz drogi są dwie - albo szukać ori LMów, skręcanych i za min 5-6 tys PLN (używki), albo sięgnąć po "repliki" np od Dare. O ile się orientuję za ok 3500 dostaniesz komplet nowych.
  25. Piasta w Twoim aucie ma 57,1mm średnicy. Średnica otworu w feldze wynosi 72mm, czyli felgę na piastę założysz bez problemu, a wręcz zbyt luźno. Dlatego żeby felga Ci dobrze osiadła na piaście i nie biła musisz zredukować tą średnicę otworu w feldze pierścieniem centrującym. Można je kupić za grosze (ok 20 PLN) na Allegro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.