Treść opublikowana przez Trewor87
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Montaż kół 20" przy seryjnym zawiasie to bardzo kontrowersyjne posunięcie stylistyczne... Szczerze odradzam, wielu mi tutaj przytaknie, ale oczywiście ostateczna decyzja należy do Ciebie. Wymiana samych sprężyn już coś da. Więc jeśli nie chcesz wymieniać całego zawieszenia to pomyśl chociaż o springach.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Eibach (mowa o Pro-Kicie) to opcja najmniej tracąca na komforcie. Wg mnie idealna do codziennego użytkowania. Auto przyjemniej się prowadzi, ale nie ma cech "zawieszenia sportowego" (twarde, sztywne itp). Jakby co, to zapraszam, mogę dobrać komplet nowych. Konkretnie pod auto/silnik/naciski, więc nie będzie problemów jak u kolegi fatboyA4 Co masz na myśli? Chcesz "sportowe amortyzatory" zestawić z seryjną sprężyną, czy sprężyny również zmienić? Jak to pierwsze to dobrym rozwiązaniem może być Bilstein B6. Nie bierz nic ze skróconym tłoczyskiem pod seryjną sprężynę, bo szybko uśmiercisz amor
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
W Avantach najczęściej hałaśliwa jest tylna roleta. Niestety trzeba albo kombinować z filcami itp albo do tego przywyknąć. Jeździłem B6/B7 na różnych gwintach i za każdym razem miały one spory zapas komfortu/wybierania nierówności. Nie były to taborety wyginające karoserię, a skrzypienia są. Fakt, AP nie należy do najniższych gwintów. Jak szukasz opcji hardcore to mogę Ci sprawdzić H&R Low
-
VAG BAUER Service gdynia
Znam Bajera kilka ładnych lat. Chodząca encyklopedia jeśli chodzi o VAGi. Do tego "poukładany". Podstawiałem mu swoje Biturbo i miałem pewność że nie będzie nim latał w nocy po Gdyni/ Gdańsku bo "fajny i szybki". A jak wiemy nie każdy warsztat daje taką gwarancję... Również szczerze polecam
-
V-tech Kosakowo
Carmasters to już nie trójmiasto a Kartuzy, ale warto się do nich wybrać
-
Kto ogarnie montaż BOSE w W-wie - namiary?
Nie tyle stricte w Warszawie, ale w Markach jest clear-sound. Oni powinno to ogarnąć fachowo --> http://clear-sound.pl/
-
delikatny tuning
Ja bym to nazwał tak, że będzie "znośnie" -30mm nie jest ekstremalnym obniżeniem, ale już jest to krok w dobrą stronę.
-
Felgi z b8 do b7
Tak, ale musisz zastosować pierścień centrujący, bo B7 ma centrowanie 57,1 edit, nie odświeżyłem i nie widziałem że już padła odp
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Wejdzie i to że tak powiem "aż nadto". Opona za mała... 195/65 to minimum
-
Brembo 6 tłoki
Wtedy mierzyłeś to na tarczę 385
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Identyfikator z reguły wieszam sobie przy pasie, ale tym razem faktycznie wpadł do schowka i w ogóle go nie ruszałem. Kręciłem się tu i ówdzie, z akcentem na miejsca gdzie był cień/klima Tak, wiem że coś tam sypnął. Nie wiem w sumie czemu. Pracuje równo i normalnie jedzie. Czasami pogubi trochę zapłon ale i na to mamy już patent, z którym mam nadzieję na dniach ruszyć. Teraz pokarałem go trochę na Manii i jakoś tak nie sypał Up 22.08 Kolejne mody w silniku. Auto jeździło fajnie ale ciągle był problem z gubieniem zapłonu. Przyszła więc pora na wymianę cewek. Za namową Cieplaka sięgnąłem po cewki z FSI, bez modułów zapłonowych. Po wymianie wziąłem go na testy i taki szatan się zrobił że po kilkuset metrach zrzuciło wąż Ale wszystko ogarnięte, na nowo skręcone, auto dmucha srogo i jedzie baardzo przyjemnie. Przy okazji mała zajawka kolejnej nocnej sesji, tym razem w wykonaniu Conek Foto Edit 03.11 Auto na dniach idzie na sprzedaż. Bez foteli. Dla zainteresowanych mogę zostawić koła i hamulce
-
Fotele recaro w elektryce
W Twoim przypadku to pompowanie było kluczowe, bo to jest takie samo sterowanie fotela jak reszta elektryki - idzie po tej samej wtyczce. Ale jeśli Świstak ma fotele tylko grzane, bez żadnej regulacji w prądzie, to już będzie miał trochę więcej zabawy
-
delikatny tuning
Możesz wziąć kit o stałym obniżeniu. Możesz nawet wziąć same sprężyny. Wszystko jest kwestią tego jaki zakres obniżenia Cię interesuje. + w przypadku kitu trzeba mieć na uwadze to że jak już auto posadzisz na takim zawiasie to nic z wysokością nie zrobisz. Gwint ma tą przewagę że dopasujesz sobie wysokość auta stricte pod swoje zapotrzebowanie. Temat kół "min 18"" wygląda tak, że bez obniżenia nie warto inwestować w nic powyżej 17". Duża felga na seryjnym zawieszeniu wygląda po prostu źle
-
B6 DIVISION
Czarne koło to ogólnie ciężki temat. Zlewa się z oponą, ginie itp. Szczególnie w czarnym aucie. Czerń na feldze pasuje tylko do typowego ulicznego zakapiora. Ale wtedy z kolei chromy out
-
Jakie zawieszenie
MTS jest najlepszy! Heh, co innego mam powiedzieć jak m.in. to mamy w ofercie? Do komfortu wybierania nierówności przez Eibacha MTSowi będzie daleko, jednak za tą cenę i tak uważam że to przyzwoita oferta. No i plus nowego zawieszenia jest taki że dostajesz 2 lata gwarancji.
-
Jakie zawieszenie
W przypadku MTSa wszystkie amortyzatory mają skrócone tłoczysko
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Równo z nadkolami, patrząc na auto centralnie od boku, czy jeszcze chcesz wypychać koła dystansem? Ja tam wyznaję zasadę, że jak zgrywać koła z nadkolem, to tylko na gwincie. Same sprężyny mogą nie podołać. Ewentualnie jakiś sztywniejszy kit, ale tu też wpadasz w pułapkę jednego obniżenia, bez możliwości regulacji.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Zbyt ogólne pytanie. Nie wiadomo co chcesz uzyskać, co jest dla Ciebie "ok". Nie podałeś parametrów felgi i opony (ET, szerokość, profil i szerokość opony)
-
wymiana 18 na 17
Raczej mówisz o 16" w normalnych, fabrycznych szerokościach, więc o jakim "naciąganiu" tu mowa? Wg mnie na takie 16, które pewnie będą miały z 6,5-7J takie 225 to dużo za dużo
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Jeśli chcesz równać koła do nadkoli to odradzam sprężyny. Wtedy już wszystko musi być dograne porządnie i na sztywno.
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
A jaki masz gwint? U mnie siedzi KW V1 i w moim odczuciu jest bardzo komfortowo, nawet pomimo profilu opony 35. Ale jeśli nadal chcesz odejśc od gwintu to śmiało mogę polecić springi Eibacha Mają komfortową charakterystykę. Pro-Kity obniżają o ok 30mm. W tym zakresie można jeszcze działać na seryjnym amortyzatorze. Te o skróconym skoku są miłym ale nie obowiązkowym dodatkiem. A jeśli budżet pozwoli to polecam B12 Pro-Kit
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
W razie czego pisz, coś wymyślimy...
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Pro-Kity spokojnie można zakłądać do seryjnych amorów
-
Poszukiwany dobry tapicer samochodowy Warszawa i okoice
Ja polecam ten zakład: http://clear-sound.pl/tapicerka
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
W tej cenie masz już wliczoną przesyłkę z Niemiec prosto pod Twój dom. Ciężko będzie zrobić to taniej. Tak jak wyżej było napisane -30 podawane na stronie to wartość liczona od zawieszenia standardowego.