Treść opublikowana przez Trewor87
-
Felgi do a4 b7 18 czy 17
Niestety nie będzie. Koło 18" bez jakiegokolwiek obniżenia będzie wyglądać tragicznie. Zmniejszenie profilu/szerokości opony tylko pogorszy temat, bo powiększy się japa nadkola
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Świetne jakościowo gwinty, zdecydowana większość z górnym camberem, 30-stopniowa regulacja siły tłumienia. Polecam z czystym sumieniem Zapraszam
-
Panowie bardzo proszę o pomoc
Centrowanie nie zmienia się wraz z rozmiarem felgi. Jest stałe. Dla B6/B7 - 57,1mm; dla B8 - 66,6mm
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Rozstaw się zgadza, ale mercedes ma inne centrowanie. A w stalówkach z racji budowy otworu centrującego nie podejmowałbym się zakładania pierścieni centrujących...
-
Rs4 pytanie a4 b6 na rs4
Miałem B6 z 2,7 i samo podejście pod 400 KM wyszło mnie ok 16 tys (wtryski, turbiny, pompa paliwa, centralny IC, program, konwersja cewek na te z FSI, docisk z RS4 + przy okazji rozrząd). I mowa tu o modach, gdzie silnik już siedział w aucie! Więc odpada temat kabelków i innych tematów przy swapie. Plus koszty robocizny mocno po znajomości
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Niestety może. Ale -30 nie jest wartością ekstremalną, więc albo nadużywasz pojęcie "ostro zbiera", albo jednak coś jest niehalo w zawieszeniu
-
Z czego to fotele ?
Dokładnie, wygląda to na aftermarketowe Konigi. Więc odpowiedź na pytanie "z czego te fotele" brzmi - ze sklepu Nie jest to fotel z jakiegoś konkretnego auta
-
Dylemat - z 17 na 19 ?
Bez właściwego obniżenia 19" przyniosą odwrotny efekt - auto STRACI na wyglądzie
-
Zbieżność trójmiasto
Majchrzak mistrz! Ustawia jeszcze wg starej szkoły, bez komputerów. Również polecam, ale warto skontaktować się z nim z wyprzedzeniem, bo może nie zrobić tego od ręki
-
Rozrząd ASN na POMORZU i w okolicach
+1. Większego SZpeca od VAGów ciężko znaleźć w okolicy
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Czas oczekiwania to też duża zasługa centrali H&R, firmy która solidnie sobie zapracowała na swoją renomę
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
To zapraszam w przyszłości Miło było pomóc, przyjemnie się dobijało dila Efekt końcowy bardzo mi się podoba. Jest męsko!
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Na stacjach diagnostycznych sprawność amortyzatorów powszechnie mierzy się systemem Boge, dostosowanym do charakterystyki pracy seryjnego amortyzatora. Bardziej miarodajny jest system Eusama, mierzący faktyczną siłę tłumienia. Jednak nawet w tym przypadku nowy amortyzator gwintowany wykaże max 70% sprawności.
-
Alusy z mercedesa SL 500
Jeśli koleś nie potrafi ogarnąć co to jest ET, to tak samo może nie wiedzieć co to adapter, więc koło niemal na pewno ma rozstaw 5x112. Jedna niewiadoma mniej...
-
Dystanse 10 mm z kołnierzem
Jeśli nie będzie Ci przeszkadzał 1mm więcej na szerokości to zapraszam: http://eibach.pl/dystanse-eibach-pro-spacer-srebrne-audi-a4-8d2,-b5-s90-9-11-002-pi-10730.html
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Miesiąc później... Ale mam laga Pewnie już kupiłeś? Osobiście na Pro-Kitach jechałem raz i było wow. Nawet nie czułem że są to "sprężyny sportowe"
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Jak dobierzesz z sedana to praktycznie na 100% tył siądzie Ci niżej. Wzięcie sprężyn z avanta faktycznie może rozwiązać problem, jednak tu znów nie ma pełnej pewności co do dokładnej wartości obniżenia
-
Klucz do zawieszenia gwintowanego. Pomocy.
Jaki gwint? Albo chociaż średnica nakrętki. 100mm?
-
Felgi od Merca do Audi a4 b6
Mercedesy mają centrowanie 66,6. B6 ma 57,1. Temat jak najbardziej do ogarnięcia za sprawą pierścieni (groszowe sprawy na Allegro). Jako że masz Q to jedynie musisz pamiętać o obwodach opon. Choć przy 1" różnicy na szerokości możesz założyć 4 takie same i po prostu tył będzie lekko naciągnięty
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Weitec już nie istnieje, więc na nowe zestawy nie licz. Chyba że ktoś przypadkiem ma jakiś zakurzony zestaw w czeluściach magazynu
-
Dobór gwintu
Obecny! Jeśli potrzeba nowego zawiasu to chętnie pomogę.
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
I każdy uczciwy i znający się na rzeczy sprzedawca mając taką informację od Ciebie też by Ci stanowczo odradził takie rozwiązanie. My zawsze jak mantrę powtarzamy, że do serii Sportline konieczny jest amortyzator o skróconym tłoczysku. Dobra decyzja z kupnem B8
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Z takim budżetem spokojnie dostaniesz Kit Eibach B12. Czy to Pro-Kit, czy to Sportline
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Od wartości obniżeń podanych przez producenta sprężyn odejmujesz obniżenie jakie fabrycznie posiada Twoje auto.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Eibach nie stosuje "od razu B8", tylko zamiennie B6/B8. Zasada jest taka, że jeśli do danego modelu występują B8, to do B12 ładuje się B8. I w większości przypadków do takiego auta jest też B12 Sportline. Natomiast jeśli Bilstein nie produkuje B8 do jakiegoś auta, to w B12 stosowany jest amor B6. I bardziej koncentrują się tu na jego sztywności, stąd nie jest tam ładowane B4