Treść opublikowana przez Trewor87
-
Dystanse 10 mm z kołnierzem
Link był prawidłowy jak go wklejałem. , ale wklejałem to PÓŁ ROKU TEMU. To wystarczający czas, żeby masa zmian na stronie mogła wprowadzić zamieszanie w jakichkolwiek wcześniej wklejanych linkach. Nie jestem informatykiem-magikiem., więc nie wiem czemu tak się stało. Z resztą masz tam zawarty numer katalogowy: S90-9-11-002 - poszerzenie 22mm na oś, pod kilka rozstawów, w tym pod 5x112, mają kołnierz centrujący
-
Czy ten gwint będzie pasował ?
Będzie pasował. Bardzo rzadko się zdarza aby jakieś auto idealnie wstrzeliło się w podane przez producentów parametry, które są naciskami MAKSYMALNYMI. Więc naciski w aucie powinny być niższe, max równe, nie mogą jedynie być wyższe.
-
Zawieszenie Bilstein zbyt twarde
Niestety u mnie trochę drożej...
-
Zawieszenie Bilstein zbyt twarde
Nie znam charakterystyki tych amorów TA, ale wymiana sprężyn na Pro-Kit (bądź BV) na pewno zaowocuje pozytywną zmianą w postaci większej dawki komfortu. Ale tak jak mówiłem, możliwe że auto pójdzie Ci trochę wyżej. U mnie możesz kupić nowe Pro-Kity
-
Zawieszenie Bilstein zbyt twarde
Łooo Panie, poprzedni właściciel zrobił Cię w wała... To żaden Eibach/Bilstein, tylko TA-Technix, więc niska półka (w porównaniu z Eibachem/Bilem bardzo niska). Nie wiem który dokładnie masz zestaw, ale do B8 obniżenie było 20/30/40mm. Więc na chwilę obecną mamy loterię - Montaż s-line'ów (tudzież Pro-Kitów) może albo nieznacznie podnieść Ci auto z aktualnego stanu albo zostać na tym samym poziomie (zależy jaki set masz teraz).
-
Jakie spreżyny polecacie
Eibach robi sprężyny obniżające w dwóch opcjach: 1. Pro-Kit - mniejsze obniżenie, sporo zachowanego komfortu 2. Sportline - większe obniżenie i większa sztywność Jest też seria ERL, czyli odpowiedniki sprężyn seryjnych (pod względem i wysokości i komfortu). Z tego co widziałem w katalogach jakieś pozycje do B8 widnieją. Bilstein ma z kolei linię B3 - to też jest odpowiednik serii
-
Zawieszenie Bilstein zbyt twarde
Żółty amor + czerwona sprężyna = Eibach B12 Sportline (lub Bilstein B12 Sportline, jedno i to samo). Fakt, jest to już dość sztywna opcja. "Najfajniejszym jakościowo" rozwiązaniem byłaby wymiana czerwonych sprężyn Sportline na czarne Pro-Kit. Komfortem one są mocno zbliżone do serii, bardzo fajna opcja na co dzień. Ale niestety auto pójdzie wyżej.
-
Co to za felga?
Felga 6J do B8? Robią takie wąskie?
-
ROZMIAR ŚRUB DO ALUFELG AUDI A4 B6 AVANT
Masz ori koła i montujesz ori koła. Jeśli nie chcesz dokładać dystansów to aktualne śruby będą pasować. Jeśli chcesz nówki sztuki to wykręcasz jedną, idziesz do sklepu ze śrubami/wulkanizacji pokazujesz że chcesz "o taką". Ewentualnie jeśli chcesz wyjść na profesjonalistę, to mówisz "M14x1,5x27 łeb kula, 17"
-
Długość amortyzatorów sportowych tył.
Proszę bardzo
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Średnica drutu i ilość zwojów są identyczne. Wysokość się różni. 290mm vs 305mm Jeśli masz równo 1050 kg to na Twoim miejscu śmiało brałbym ten pierwszy zestaw.
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Zamontować możesz, ale nie zdziw się jak auto Ci nie siądzie jak należy. Jeśli naciski na Twojej tabliczce znamionowej są poniżej tych 1050kg, to raczej odradzam branie tego cięższego zestawu
-
Zdjęcia avanta na Eibach Pro Kit z 1BA
Mam pełną ofertę nowych Eibachów. Zapraszam na PW z pytaniami. Pomogę, dobiorę, sprawdzę cenę
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Na foto masz na obu osiach 9J ET41, założone bez żadnych dystansów Tak, wiem, to 19", ale reszta parametrów taka sama. Tak jak piszą wyżej - dystans na tył obowiązkowo!
-
sprężyny obniżające a4 avant
Sportline Tylna sprężyna z zestawu Sportline, obniżenie 35-40mm. Wskazana wymiana amortyzatorów na skrócone
-
Jakie amory Bilstein ? Sachs ? inne?
Jeśli docelowo do amorów chcesz dokupić sprężyny Eibach Pro-Kit, to odczekaj chwilę, uzbieraj i naraz kup zestaw B12 Pro-Kit (springi Eibach + amory Bilstein). Katalog pod Twój silnik podpowiada ten zestaw: --> https://eibach.pl/zawieszenie-obnizajace-eibach-b12-pro-kit-audi-a4-avant-8k5,-b8-e90-15-011-01-22-pi-620.html Ale możesz też sobie porównać naciski na osie - to co jest na Twojej tabliczce znamionowej porównaj z tym co podaje Eibach i dobierz sobie to co jest najbliżej (nie musi to być koniecznie 2.0 TDI, ale naciski w aucie MUSZĄ być niższe od nacisków na stronie). Zarówno amor B6 jak i B8 mają sztywniejsza charakterystykę pracy. B8 różni się jedynie tym że ma skrócone tłoczysko. W zestawie powyżej są amory B8
-
Felgi 20 cali do b8 pytanie?
Szerokość i ET jest ok, ale z takim centrowaniem nie założysz felgi na swoją piastę.
-
zawieszenie gwintowane do B7
Podejrzewam że mówisz o Eibachu Pro-Street-S, który jest na kolumnach KW, ale nie ma cen KW
-
zawieszenie gwintowane do B7
"Salon z Gdyni" to pewnie my (Venom24). I jestem zdziwiony, ze ktoś Ci już teraz proponował MTSa. Owszem, ta referencja jest na etapie badań i testów, ale na chwilę obecną jeszcze nie istnieje w oficjalnej sprzedaży. Druga część się zgadza - w okolicach 2 tys (nieco ponad) możemy zaoferować AP
-
Czy moda na białe auta minie?
Modny czy nie, biały wciąż pozostaje w palecie barw klasycznych, obok czerni czy srebrnego. Dlatego jeśli auto będzie zadbane i na fajnym wyposażeniu to zawsze znajdzie się kupiec. Co niekoniecznie można powiedzieć o złotym, groszkowym, czy innych seledynach
-
program 500+
A jak już musisz to po prostu uderz do pierwotnego autora tej wlepy, odjazdowych naklejek https://www.facebook.com/odjazdowenaklejki/?fref=ts
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
Bo to średnica dobra do A3. I to 8L. 15" w aucie rozmiaru A4 B7, z tak pojemnymi nadkolami, to albo założenie pontonu zamiast opony, albo szpara w nadkolu mogąca pochłonąć dziecko. Inna sprawa to hamulce. Może być problem z upchnięciem tego na zacisk
-
Panowie bardzo proszę o pomoc
Po co krzyczeć? Tak, masz rację, przyjąłem sobie to panujące uogólnienie, że B8 ma "jak Mercedes"
-
A5 8T Sportback COMPETITION PLUS suzuka grey
Wszystko się zgadza Amor KW z nierdzewki. Jak już ostatecznie się będziesz przymierzał do zakupu to zapraszam, dobierzemy
-
Gwint Ta-technix czy koni
Cena nowego AP to co najmniej dwukrotność nowego TA, ale zgadzam się, warto dołożyć. Używek nie skreślam, ale tu trzeba dokładnie sprawdzić co się kupuje. Jak zdecydujesz się na nowy, czy TA czy AP to zapraszam. Pomogę dobrać