Treść opublikowana przez Trewor87
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Z Supersportem w ogóle nie mam do czynienia
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Ale czy były to A4? Jeśli tak to musiał to być jakiś już zabity TA Technix. Sama konstrukcja zawieszenia w Audi wpływa na to, że na każdym gwincie auto będzie "komfortowe". Wielowahacz robi swoje Urok B6/B7, czego doświadczyłem również na własnych autach. To z kolei urok AP. Dużo osób się na to skarży, w różnych modelach. Dużo w tej kwestii miesza TUV i jego ograniczenia
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Za 3 tys spokojnie mogę Ci zaoferować gwint AP (średnia półka) albo kit o stałbym obniżeniu Eibach/Bilstein (najwyższa półka)
-
co zrobic z audi.
Albo jesteś mistrzem sarkazmu albo to najbardziej cebulowo-zawistny komentarz jaki w życiu widziałem...
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Pytanie bardzo ogólne... Powiedz może jaki budżet jesteś gotów na to przeznaczyć?
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Tak. Sprzedaję m.in. Eibachy (www.eibach.pl)
-
Eibach B12 Pro Kit
W przypadku B5 Eibach rozróżnia swoje zestawy B12 (są 3 różne) pod kątem rocznika, ale też nr VIN. Możesz mi podać swój VIN (tu bądź na PW), to spróbuję Ci to sprawdzić.
-
jakie heble do A5 ?
Pasują do A4 B6/B7, A8 D3, A6 C6 i paru innych więc myślę że do A5 też by podeszły. Czy mam? Fizycznie tak, aczkolwiek zarezerwowane do poniedziałku. Wtedy potwierdzę czy jeszcze są
-
jakie heble do A5 ?
A może chcesz Bentleye?
-
Co to za felga?
Panowie, zna ktoś nr OEM felgi ze zdjęcia?
-
Sprężyny H&R 29369-2
Do Twojego auta, z Twoim silnikiem są 2 komplety, różniące się naciskami na przednią oś: 29369-1 (nacisk do 1050kg) 29369-2 (nacisk od 1051kg) Zalecenia nakazują po prostu odczytać naciski z tabliczki znamionowej auta i dobrać właściwy set.
-
Które springi lepiej założyć do Audi A4 B6? Eibach Pro Kit czy Sportline
Jak już uzbierasz to pisz, dobiorę Ci prawidłowy zestaw
-
Opony na felgi 19'
Najpierw odpowiedz sobie na ważne pytanie - po co? Co Ci po niskich profilach, jeśli w nadkolu zrobi się szpetna dziura między nadwoziem a oponą? Bo nie uwierzę że na 19" z profilem 20 czy 25 uda Ci się zapełnić nadkole. Od zawsze powtarzam - nie sztuką jest dać naleśnika. Warto jeszcze pamiętać o ładnym spasowaniu całości. Kup 215/35. To już jest wystarczająco niska opona i nie przekombinujesz. Masz w ogóle w jakikolwiek sposób zmodyfikowane zawieszenie?
-
Obniżone zawieszenie
Sprężynami do -40mm możesz działać na seryjnych amortyzatorach.
-
swap 2.7 bi turbo
https://www.facebook.com/Nosb-Performance-226817620715480/?fref=ts Odpisuje dość sprawnie
-
Kola 19cali
Przede wszystkim nie ma sensu Nie pakuj się w takie traktory... Tak jak napisano wyżej - 235/35 będzie ok
-
Fotele Recaro czy pasuja od Anglika ?
Skąd taka teoria??? W B6/B7 oba fotele Recaro są regulowane w tym samym stopniu, mają tą samą ilość przycisków. Wkładasz więc lewy fotel na lewą stronę i prawy na prawą i tyle. Po prostu to co w angliku było fotelem kierowcy i pewnie jest bardziej zużyte, teraz będzie fotelem pasażera. Żadnych innych różnic
-
Kompresor samochodowy
Tak jak pisali wyżej, kapcia kompresorem nie naprawisz. Ale na dopompowanie koła świetne rozwiązanie. Sam wożę taki w bagażniku, żeby mi naciągi nie zrobiły niespodzianki jak jestem gdzieś w terenie. Ori Audi/VW kosztują 100-150 PLN i jest tego masa na Allegro
-
obnizenie zawieszenia A4 B5
Kolego, co do zawieszenia do ja ostatnio stałem przed dylematem jakie springi kupić, pękła mi jedna z przodu, więc najpierw myślałem nad używanymi, ale bezpieczeństwo dla mnie jest najważniejsze, więc po przewertowaniu forum zdecydowałem się na Eibacha Pro Kit. Jak się później okazało z tyłu również była pęknięta sprężyna, więc dobrze, że zmieniłem wszystko. Teraz autko fajnie siedzi, nie za nisko, prowadzi się jak dla mnie dużo lepiej niż wcześniej i co najważniejsze komfort nie ucierpiał, rzekłbym nawet, że jest odrobine lepiej niż na fabrycznych springach ( fabrycznie mam 1BE ). Najważniejsze jest to, że jak kupujesz nowe, to dobierasz do swojego auta to co powinno być, masz na to gwarancje i pewność, że wszystko będzie banglać tak jak trzeba. Jak kupisz używkę to nie wiesz na czym to jeździło, jak to jeździło, jak bardzo jest zmęczone, więc możesz kupić i okaże się potem, że będzie koza albo Ci buda opadnie jak h... po 3 stosunkach Decyzja należy do Ciebie, ale ja bym brał prokita. W przypadku zdecydowania się na Eibacha zapraszam na PW, dobierzemy zestaw stricte pod auto i wszystko będzie hulać jak należy
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Proszę jaki rodzynek nam tu rośnie! Niby "tylko" sprężyny, ale razem z kołami już jest bardzo przyjemnie. Ja na pewno bym się za nim odwrócił. Z zazdrością - jako posiadacz czarnego B7 kombi Cieszę się że jesteś zadowolony z zakupu. W przypadku chęci nabycia gwintu - zapraszam, wynajdziemy coś ciekawego
-
Gwint MTS do B6/B7 - pytanie o popyt :)
Jeśli zdecydujemy się na wprowadzenie takiego do oferty (a liczę że tak) to wątpię że uda się nam to w tym roku. Projekt, wykonanie wstępnej wersji, testy, itp itd to niestety proces czasochłonny i żmudny
-
Pytanie o długość śruby
14mm dłuższe W teorii powinno to być M14x1,5x41 (jak takich nie znajdziesz to można dopuścić ok 3mm tolerancji). Ale mówię o fabrycznych śrubach do fabrycznych felg, nie wiem jak to wygląda w kołach, które kupiłeś aktualnie
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
-35mm z H&R --> http://hrsprings.pl/hr-audi-a4-avant-%288e,b6b7%29-29369-2-pi-15081.html W teorii dla takiego obniżenia można jeszcze zastosować seryjny amor, ale fajnie by było szarpnąć się na coś skróconego. Nie wiem jaki masz budżet, ale idealny byłby Bilstein B8
-
Jakie zawieszenie gwintowane polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przednia jest "na zaś". Z tyłu nakrętka sama świetnie da sobie radę, szczególnie że z tyłu nacisk jest mniejszy niż z przodu z racji wiszącego silnika.
-
Gwint MTS do B6/B7 - pytanie o popyt :)
Właśnie takim klientom planujemy wyjść naprzeciw