Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trewor87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trewor87

  1. Szerokość felgi raczej nie ma tu za wiele do rzeczy, bardziej chodzi o obwód koła (niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę). Przy różnicy 1 cala spokojnie można dać identyczny rozmiar opon na obie osie
  2. Zgodzę się z tym dopiero jeśli faktycznie zaadaptuję te 405 Majkel, właśnie widziałem dzisiaj że ta moja foty zrobiła małą podróż po internecie. Ale jak Ty tam heble dojrzałeś? Swoją drogą gdyby ktoś coś, to identyczne zaciski mam na sprzedaż...
  3. Zależy co chcesz osiągnąć. Jeśli masz awersję do jakiegokolwiek naciągu to na tył powinno być min 275. Ale wtedy kupno takich felg mija się z celem bo wyglądają słabo... Możesz zostać przy tym 225/45. A na przód wręcz poszukać czegoś węższego
  4. O proszę, kolejna wizja na wzór 3SDM 0.01, który z kolei był już wcześniej jako Miro 111 i tak dalej... W każdym razie bardzo fajna prezencja, choć zamiast 4x8,5 pokusiłbym się o 9,5 z tyłu. Cała magia tych kół polega na wklęsłych rotorach przy większej szerokości
  5. Trewor87 odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    dobrze wygląda taki kolor do czarnej felgi Owszem, ale wyłącznie przy srogim zacisku Malowanie seryjnego na takie "wyraziste" kolory daje odwrotny skutek i zamiast ozdabiać szpeci...
  6. Jesli otarcia są od wewnątrz to najprostszym jeśli nie jedynym sensownym rozwiązaniem są dystanse, jak już wspominali wyżej. Możesz kupić gotowe na allegro czy na forach, bądź pójść do ogarniętego tokarza. Podasz mu odpowiednią grubość, rozstaw śrub, centrowanie (na piaście i na feldze) i gotowe Tylko nie przesadź w drugą stronę żeby nie wyjść za mocno na zewnątrz. Do tego możesz też coś ugrać węższą oponą, bo 255 to już kawał gumy...
  7. Z tym dobrym wyglądaniem to istotna jest jeszcze szerokość felgi
  8. Sama tarcza wejdzie. Wszystko zależy więc tylko od budowy/odsadzenia zacisku
  9. Trewor87 odpowiedział(a) na kipomek temat w Audi A4 B5
    Nooo, dwójka nie wygląda źle
  10. Wg mnie 7,5x17 nie daje za dużego pola manewru. Ok, felga sama w sobie może ładnie wyglądać i wzbogacić linię boczną auta. Ale zgrywanie tego z nadkolem bym sobie odpuścił. Takie koło jest trochę wąskie (chociaż opona z kolei szeroka ). Wiem że s-line jest niższy, ale to jeszcze nie jest ten pułap żeby fajnie zgrać koło z nadkolem. Szczególnie od tyłu takie wypchnięte koła na "wysokim" aucie nie wyglądają najlepiej. Podsumowując, w dużym skrócie ja osobiście nie skreślam felg 17", ale wypychać ich nie ma co Na codzień to i na 20" można jeździć. Wiadomo, że styl jazdy musi się zmienić. No i kwestia ogólnie otoczenia w którym jeździsz (z akcentem na duże miasta z koleinami, torowiskami itp).
  11. Obstawiam że rzeczonymi "skazami" są właśnie obdarte ranty, które da się ocenić ze zdjęć. A wzór jest z RS6 C5. Bez problemu powinna podejść do B5
  12. Mi śmiga bez problemu... Wpisz w fb "K-System"
  13. Sprawdź tutaj: https://www.facebook.com/Ksystem1?fref=ts Znajomy ze zlotów. Pasjonat a wręcz psychopata zadbanego lakieru
  14. Wypadałoby mieć co najmniej 2. 1 szybko nasiąknie wodą i ciężko nim coś wytrzeć. Chyba że wcześniej pomachasz trochę ściągaczką. Niektórzy powiedzą że to morderstwo dla lakieru, ale sam takiej używam i to na czarnym lakierze i nie ma żadnych niepożądanych śladów. Tylko że może to być wyłącznie ściągaczka silikonowa i trzeba bardzo pilnować jej czystości i żeby nie miała żadnych zadziorów. Oprócz tego wypada mieć zupełnie oddzielną szmatę do progów, zderzaków etc
  15. Jedno i drugie to prawda. Z tym że zimą nie siadasz przecież na nich gołą d... więc wcale nie ma takiej tragedii Natomiast co do lata to jedynie Twoje koleżanki w bardzo krótkich szortach będą niezadowolone W dużym uproszczeniu póki nie dotykasz tapicerki gołą skórą to i upały i mrozy da się znieść. Farba to zabieg jedynie tymczasowy. Z czasem się wytrze i efekt znów będzie słaby. Obszycie kierownicy to wcale nie taki duży wydatek, a efekt jest zauważalny.
  16. Plastiki kupisz za grosze na Allegro. Spokojnie dadzą radę.
  17. Trewor87 odpowiedział(a) na zbyszek190 temat w Audi A4 B5
    Trochę racji w tym jest Do srebrnego to się raczej nie nada Przy zestawieniu srebrna buda + czarne koło myślałbym nad czerwonym bądź niebieskim. Żółty fajnie zagra z kołem, ale z budą już mniej. Zielony nie będzie pasował do niczego
  18. Felgi na 8 śrub oznaczają 2 różne rozstawy po 4 śruby (4x1xx). Audi ma 5 śrub więc to się siłą rzeczy wyklucza. Felgi "dwurozstawowe" w tym przypadku musiałyby mieć 10 otworów. Jedyną opcją są adaptery choć kombinacja 5 śrub piasta --> 4 śruby felga to spora rzadkość i raczej szkoda zachodu
  19. Stripper jak sama nazwa wskazuje ma pachnieć striptizerką, więc nie oczekujcie niczego innego niż "perfum" California scents mam teraz w dupowozie. Był już jak go kupowałem. Wiem że właściciel miał to jakiś czas, teraz u mnie mija już rok a czuły nos wciąż może go wyczuć!
  20. Fajne grube ziarno. Wg mnie efekt końcowy bardzo dobry
  21. I chyba też je teraz sprzedajesz? Zdjęcia z aukcji wydawały mi się znajome - kostka i drzwi garażowe Tarcza 405 fabrycznie wchodzi z ten zacisk, więc jeśli zacisk (na styk) wchodzi w 19" to i tarcza wejdzie Z resztą wszystko jest z jednego modelu, więc musi zagrać Z tym że z tym przodem to jeszcze nie wiadomo czy w ogóle będę je wsadzał, najpierw trzeba solidnie ocenić te tarcze czy się nadadzą. To są używki. Nie sprawdzę na oko czy są idealnie równe itp. Jeśli nie to pozostanę przy 385. Najważniejsze żeby tył zagrał
  22. Patrz a u mnie aktualne 385 na przedzie jeszcze jest za małe do zacisku... O, witaj! Mam nadzieję że nie masz mi za złe że tak szybko je sprzedaję?
  23. Wszystko spokojnie wejdzie. Będzie nawet miejsce na jakiś dystans, żeby ewentualnie powypychać to bliżej nadkoli. Jak pierścienie założysz odpowiednie, to nie będzie żadnego problemu
  24. Boomel, dzięki za tak "mocną" opinię Wiele trzeba tam jeszcze zrobić, a niestety ja mam do wszystkiego dwie lewe ręce, więc wszystko się przeciąga w czasie Na dzień dzisiejszy powiedzmy że koła popasowane. Tak jak mówiłem, bez wielkiej rewolucji, ale mi się widzi. Za stary jestem na eksperymenty Naszło mnie też na dalszy progres w temacie hamulców. Wyszukałem tyły z Continentala. W zasadzie to dostałem cały komplet P+T więc możliwe że zaadaptuje się też tarcze. Tył 330mm, przód 405mm. Z racji tego że zaciski przód już mam, te ze zdjęcia będą na sell Do tego zaczyna się pierwsze zbieranie gratów na zabawy z mocą. Póki co tylko wtryski + idzie już wydajniejsza pompa. Jeszcze tylko mały szczegół czyli turbiny
  25. Trewor87 odpowiedział(a) na Turu temat w Audi A4 B6
    Błagam nie rób tego...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.