Treść opublikowana przez Trewor87
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
martwi mnie ze coraz czesciej robią sobie łapanki w okolicach terenów imprez. A wtedy dowody lecą za byle co. No i to 'nowe prawo' z zatrzymywanie praw jazdy. Stanowczo jestem przeciw zapier... w zabudowanym, ale wszyscy wiedza jak to często wygląda z tymi znakami. Ale temat sie rozdmuchal i teraz obok naprawdę Spoko policjantów, którzy są normalni, pojawia sie rzesza niedowartosciowanych szeryfów, którzy naduzywaja swojej władzy. Aaale mógłbym o tym pisac długie elaboraty, a to nie jest dobre miejsce
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Plus jest taki że jak chcę coś odnaleźć to przy mniejszej ilości stron jest łatwiej Nie ma jakiegoś parcia na miliony komentarzy, choć ciekawią mnie hejty na moje dziwne pomysły Na śląsk to prędzej dupowozem bym trafił, bo tym przez całą PL się kulać to wyzwanie. Spalanie mnie nie boli, drogi przeżyję. Jedynym problemem jest policja, z którą miałem już dość do czynienia w 2014... Ale nie wykluczam że jakąś imprezę w Twoich rejonach też uda się zaliczyć więc może uda się jakiś "mytyng"
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Udało się znaleźć K04 z RS4 więc można otwierać rozdział zabaw z mocą
-
Naciąg opon na felgę
Ja jeździłem na 2,8
-
Naciąg opon na felgę
Nic ekstremalnego. Przody to fajny kompromis między całkiem przyjemnym wyglądem a odpowiednim wypełnieniem nadkoli. A tyły to jak dla mnie aż za szerokie A tak serio to raz że 225/40 na 9,5 daje "przeciętny" naciąg, to jeszcze między przodem z 205/40 a takim tyłem jest już dość spory przeskok. Miałem przy takich parametrach 215/40 z tyłu. I fakt że tam naciąg już był zauważalny...
-
215 na 8,5j
Musiałbyś mieć wyjątkowo marudnego wulkanizatora, żeby nie chciał tego zrobić. Taki rozmiar wskoczy bez problemu bez wstrzeliwania, walki itp
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
Ale takiego zestawu Gliptona nie zużyjesz całego na jedno czyszczenie. Poza tym z jaką regularnością czyścisz skóry? Codziennie? To jest jednorazowy, a nie regularny wydatek. Prawda jest taka że Gliptona mało co może przebić pod względem efektywności
-
Co to za felga?
Popraw link
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Dobre koło faktycznie na początku zaboli w budżecie. Ale potem zaprocentuje dobrym wyglądem Poza tym wg mnie jeśli chodzi o takie "wymienialne" graty jak właśnie koła, to tylko początek jest ciężki, bo potem każde kupno nowego można częściowo sfinansować ze sprzedaży starego
-
16" czy 17"
Profil gumy jak najbardziej, ciśnienie w oponie też. Tylko że wciąż mowa o takich profilach że moim zdaniem taki przeskok nie daje wielkiej różnicy. A to czy felga jest OEM czy nie nie ma znaczenia
-
Kupno felg, prośba o szybką pomoc
Z centrowaniem 68mm to nie mogą być ori. Chyba że mają 66,6 a Pan niezdarnie zmierzył to linijką
-
Jaka opona na felge 9,5 J
Przy takich samych parametrach, czyli 215/40 na 9,5J miałem nabite 2,8 i wszystko trzymało. Nie było też żadnych nieprzyjemnych przygód
-
Jaka opona na felge 9,5 J
I moim skromnym zdaniem podjąłeś bardzo słuszną decyzję
-
Jaka opona na felge 9,5 J
215/35 na 9,5J to już dosyć srogie naciągnięcie... Kiedy ja miałem koła w takich szerokościach w poprzednim aucie to zdecydowałem się na 215/40. I wcale nie dlatego że bałem się profilu 35, tylko wg mnie same ekstremalne naciągi to nie wszystko. Cały czar pryska kiedy takie koło na naleśnikowej oponie wrzuci się w nadkole auta i jest dziura Wolę "balon", ale szczelnie wypełniający swoje miejsce
-
16" czy 17"
Cholera, albo mam nieczułą d*pę albo jakieś braki w neuronach... Serio odczuwacie "różnice w komforcie" przy przejściu z 16" na 17"? Rozumiem z 16 na 18 czy 19, a tak to nie wiem jak Wy to czujecie. Zgodzę się z baszmak7. Ok, rozumiem że nie każdy lubi niski profil itp. Ale w przypadku B6/B7 alu w 16" jest do zniesienia tylko jeśli wyszło tak z fabryki. Natomiast w omawianym przypadku przejścia ze stali 15" na alu 16" to albo przeskoczyłbym od razu na 17" albo wolałbym zainwestować te pieniądze np w doprowadzenie mechaniki do ładu czy coś.
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
Bez cierpliwości i budżetu to albo kradzież albo kredyt, ale nie tędy droga... Rozplanuj to sobie na spokojnie i powoli działaj. Do gleby możesz uderzać w używane zawiasy. Da się trafić zdrowe komplety w fajnych pieniądzach. Uczniem też wiecznie nie będziesz. Trafi się stała robota to wszystko ruszy do przodu Wiem że to wszystko nie jest łatwe, wszystko chce się "na już". Też kiedyś byłem młody hahahaha
-
zmiana designu nie S LINE nie S4
I to się chwali! A tak serio to cała grupa VAG ma to do siebie, że za daleko poza ogólnopojęte "OEM+" nie da się wyjść, żeby właśnie nie zepsuć auta. Mówisz że pakiet S jest drogi - i tak i nie. Wiadomo, że każdy operuje innym budżetem, ale też przy odrobinie zaparcia można trafić ciekawe graty w naprawdę korzystnej cenie Warto trenować cierpliwość, zbierać pieniądze te kilka miesięcy dłużej i kupić porządne podzespoły. Odradzałbym jakieś aftermarketowe pakiety ospoilerowania. Pamiętaj że odpowiednio potraktowana seria też może być ładna
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B7
W teorii 235 też jeszcze zalicza się do naciągu w 9J. Nikłego, ale jednak. Tak więc opona lekko powinna się złożyć. Co nie zmienia faktu że istotnie nie da się za nisko zejść z takim setupem
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wrzuciłem naraz opis wszystkich zmian, to temat się szybko wyczerpał Już wcześniej pisałem że tak go kupiłem i przyzwyczaiłem się do płaskiego dachu. Do jazdy na codzień mam kombi z relingami i wiem jakim dobrodziejstwem do wycierania po myciu jest ich brak w Audi W ubiegłym sezonie parę razy mnie wyratowały "z sytuacji". Nie mam jakichś hiper nawiercanych, nacinanych tarcz, ale sama zwiększona powierzchnia cierna robi swoje. Do tego mam też przewody w stalowym oplocie i ogólnie hamulce tak nie puchną jak seria.
-
czy felga pasuje do opony ?
Tak, na 7J bez problemu założysz 215/55. Sam wzór nienajgorszy, ale do dużej budy nie możesz spodziewać się wyglądowych fajerwerków przy 16"
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
to i klocki do tego pewnie po 3 kg każdy Ale wyrzuciłem ciężkie Recaro S4 w prądzie na rzecz o wiele lżejszych RS4, więc wychodzi mniej więcej na 0 Heh, dzięki wielkie
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
black4, tarcza ok 15kg. Zacisk z jarzmem 10kg
-
Jaki kolor Alu do granatowego Avanta? Pomocy!
Od srebra przez szarość po grafit - poza tą skalę bym nie wychodził. Żeby eksperymentować z kolorowymi kołami to warto solidnie położyć auto. Widzę że planujesz obniżenie, ale nie wiem jak mocne. Poza tym opony też za szerokie. Tak już mam że patrzę na całość koncepcji a nie sam kolor alu Wszystko ma grać ze sobą
-
Jakie opony na 18 cali ?
Jak masz gwint to śmiało dawaj 205/40. 215 jest zbyt opasłe na 7,5J. A do gwintu to nie przystoi A jeszcze na profilu 35 to ciężko Ci będzie ładnie wszystko zgrać z nadkolem, które jest dośc pojemne
-
205/40/17 przy 7.5J
Wg mnie 205/40 na 7,5J szału nie zrobi. Tzn będzie "poprawnie", bez naciągu. Miałem taki rozmiar na 8,5J i wyglądało to tak: Jakieś tam naciągnięcie było, a zauważ że to jest felga szersza o 1 cal od Twojej. Z drugiej strony nie szedłbym już w węższą oponę, bo wtedy całość koła stanie się trochę karykaturalna względem jakby nie patrzeć dość masywnej budy. Więc albo faktycznie założyć to 205/40 ale nie liczyć na naciąg, albo z przodu założyć szerszą felgę