Treść opublikowana przez Marek24
-
Dziwne trzeszczenie
Mi skrzypiał tył jak ręczny nie domagał dźwigienka nie puszczała jak powinna
-
Sreberko A4 1.8T FWD
Dla mnie konkret;)
-
Daily driven Acztery
Kwestia gustu mi dawne kółka bardziej leżały takie mniej powszednie były
-
Czy warto zainwestować w auto z 2000r.?
Moim zdaniem warto jeśli chcesz tym dalej jeździł bo będziesz miał pewność na jakich gratach jeździsz a kupując nowe znowu loteria co kto w nim robił
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
Ja na tym jeżdżę kilkanaście tysi i cisza ale po założeniu strasznie ciasne były na początku
-
[B5 APR] Black Avant Fresh&Clean V6
Mam te gumy u siebie jestem mega zadowolony z nich w tych pieniądzach moim zdaniem są świetne
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Czyżby następca?
-
A4 b5 2.6 V6 (150 KM)
Chyba nie mówisz o ledach w zderzak do jazdy dziennej według mnie w żadnej a4 to nie wygląda
-
A4 b5 2.6 V6 (150 KM)
Ładna z tym że to zwykły Climatronik jest jak będziesz dbała to posłuży
-
Montaż oryginalnego audio bosse
Kolego na allegro nawet teraz widze 2 kompletne bose wiec idzie komplet kupic
-
Klima coś cieknie?
jak przestanie cieknąć to zacznij się martwić
-
Audi 100 c4 quattro 2,7 BiT
Lecisz po całości dla mnie kozak no felgi nie mój gust ale projekt mega, jestem ciekawe dalszych prac;)
-
kontrolka abs i pulsujaca kontrolka (!)
Mi tak się działo z Abs jak czujnik był przesunięty, wyczyszczenie i ustawienie załatwiło problem.
-
Wyskakująca Kontrolka
Mi też się włączał poczyściłem czujniki i po problemie
-
Problem z radiem
Wypnij kostki z radia i masz napisane liczby na nich podmieniasz po prostu pin w radiu na właściwe miejsce
-
Problem z radiem
w audi podtrzymanie znajduje się na 3 styku dolnej kostki a w radiu na 4 przepnij pin w kostce miałem to samo żadna filozofia
-
Problem drzwi kierowcy
Witam serdecznie otóż mam taki problem iż przestały mi grać głośniki w drzwiach kierowcy na początku grały i nie grały na zmianę aż całkowita cisza, przeszukując forum natknąłem się na porady; - ściągnąc boczek sprawdzić kostkę czy nigdfzie kable nie są przetarte - sprawdzić w gumowej osłonie czy nie ma przetarcia - przeczyścić kostki z lewej strony koło nóg od głośników -sprawdzałem też iso zaraz za radiem ale cisza była jak nimi ruszałem Wszystkie te rzeczy zrobiłem, sprawdzałem też kostkę od wzmacniacza w bagażniku myślę może zaśniedziała to wyczyszcze ale to nie to, nawet próbowałem obejść te kostki koło nóg i wpiąłem się innym głośnikiem przed te kości i cisza chyb a że źle to robiłem.. dodam że mam radia na podmianę i na obu to samo i już mi ręce opadają.. macie panowie jakieś pomysły? czy czeka mnie prucie tapicerki? przyjmę wszelkie sugestię bo już sił mi brak a magiczne zaklęcia K.. mać nie pomagają pozdrawiam.
-
[A4 B5 sedan] Jak zdjąć boczne listwy szyby przedniej?
Kolego a gdzie je kupiłeś? bo mi z tylu szlak trafia i może też bym tam kupił
-
Nieoryginalne radio w systemie BOSE
ja do siebie kupiłem http://allegro.pl/interfejs-bose-do-audi-a4-a6-a8-tt-tyl-przod-i-sub-i5110982123.htmldo tego ramki radiowe i wzmacniacz antenowy montaż banalnie prosty wpinasz wszystkie kostki do siebie a niebieskie kable od anteny i interfejsu w iso plus od radia i gra jak będziesz miał problemy gdzie masz plus w radiu w zależności od firmy dzwonisz do sklepu i gość ci wszystko tłumaczy ot cała filozofia , cały zestaw z przesyłką mnie wyniósł 120 zł
-
Jakie tanie wahacze polecacie ?
rtsy będą fruwać. Zauważyłeś że po montażu były strasznie mocno spasowane? Pozdrówki marcin na początku strasznie ciężko to wszystko chodziło myślałem że mi wspomaganie padło.. ale po tych tysiączkach nie czuję żeby autko mi latało po drodzę jeszcze chyba że źle to zrozumiałem to proszę rozwiń wypowiedź pozdrawiam
-
Auto ściąga na boki po nierównościach
Maglownicę byś czuł na kierownicy i słyszał pukanie z prawego przodu
-
problem z ABS
A przypadkiem któreś koło ci się nie grzeje bardziej? jak nagle więcej płynu jest to bym obstawiał że któryś tłoczek do końca nie odbija
-
Radio oryginalne Delta działa bez kluczyka
u mnie po wyjęciu kluczyka ze stacyjki radio gaśnie ale mogę je włączyć znowu bez kluczyka
-
Problem z Abs =em 1.8 125km
Poziom płynu hamulcowego w normie? ja miałem podobne objawy jak mi się czujnik przesunął wyciągnąłem wyczyściłem koronki i po kłopocie
-
Jakie amortyzatory na przód?
Za Kayaby do swojego klekota odpowiednik Be płaciłem 350 zł mi się na nich dobrze lata