Treść opublikowana przez Marek24
-
Audi A4 B5 1.8
A przypadkiem pod recznym nie ma czujnika który odpowiada za kontrolkę jak się go podnosi? ja bym pierwsze to sprawdzał
-
[B5 1.9 1Z LZ9U] Audi A4 *Problem ze skrzynia?
Pierwsze co w srodku bym zrobil to ta kierownice wypierdzielil najlepiej przerobic na poliftowa eske ładniejsza od przedliftowej robilem to u siebie od razu znacznie milszy widok przed nosem a koszt nie taki duzy
-
Przy około 120/h audi zamula
Popatrz czy któryś ci się nie zsunął lub nie jest pęknięty na początek
-
[B5 ARJ] 2.4v6 FWD | REMUS | 312 | Eibach -30 | 18"8,5J FLAT V | by Bartender
Ładna jest widać ze dbasz a to zawsze się liczy i fajnie drze mordkę
-
Wymiana pompki zamka centralnego
jeśli ci za każdym razem otwiera i zamyka auto z kluczyka a pilotem nie to musi być już wilgotna lub już szwankuje innego wyjścia nie masz, no chyba że pilot ci nie łączy:) najłatwiej to sprawdzisz jak otworzysz bagażnik i będziesz strzelał pilotem otwieraj i zamykaj auto i jak nie będzie łapać puknij w nią jak załapie to masz odpowiedź ja tak miałem u siebie
-
Zasięg na rezerwie
moze masz cos z plywakiem mi rzadko sie zdarza ale potrafie wlac do 55 litrow raz wlalem 58 ale staram sie do tego nie dopuszczac
-
AUDI A4 B5 2.4 V6 by Michał
Te felgi aż proszą o gwint 18nastki bez gwintu to katastrofa moim zdaniem reszta całkiem spoko
-
Giełda Dolnośląska
Witam, pany jakby się komu walała felga aluminiowa 8D0601025C oryginalna 16 nastka et 45 to chętnie bym kupił na necie widzę ale za daleko żeby po jedną lecieć a na zdjęciach wszystko piękne jak zawsze pozdro
-
[A4 B5 99r Polift] 1.8T ANB by Docki | 18"RS6 | Skóra kubełki|
co do srodka pakujesz? bo dałbym sobie łapkę uciąć że fotele sprzedawałeś na fb
-
Jak wielowahacz, to jakiej firmy ??
A może RTS? mam nie narzekam cena okolo tysiac
-
Przełącznik świateł DROGOWYCH
Też zaryzykowałem WD i zostawiłem auto na noc aż odparuje i mi działa jak nowe lecz są ludzie którzy sobie zwarcie zrobili bo to przecież prąd przewodzi i może to źle się skończyć możesz też wyjechać kierownicą i innego wsadzić lub swojego rozebrać wyczyścić przesmarować i zakładać.
-
jakie ceny oryginalnych wahaczy delphi i febi
zaplacilem ponad tysia za RTS ponad 40k zero luzu.. oni ci raczej podali ceny z robota panie ZNAWCA bo biorą 300/400zl za wymiane kompletu + zbieżność
-
Brak oswietlenia bagaznika po otwarciu klapy
W klapie po lewej stronie pod tapicerka ( przynajmniej w sedanie) masz czujnik oswietlenia bagaznika kulowy i on może płatać figle, przynajmniej ja tak miałem;) mi akurat wystarczylo puknąć w niego żeby puścił prąd ale wymienilem i po sprawie na alle masz po 30zl ja ze szrota za dyszke sobie wyciągnąłem
-
Wymiana wszystkich żarówek na LED-owe.
A testował ktoś h7 ledowe? jestem ciekaw bo troche kosztuja ale mnie kusza a wyniki laboratoryjne z youtube sa malo miarodajne
-
Mercedes 124 coupe
Powiem Ci kolego że dobry magik z Ciebie , super furmanka oby było tak dalej
-
Samoregulator ręcznego
http://www.auto-kozak.pl/kategoria-produktu/zaciski/zaciski-trw/ tutaj gość ci odpowiedni dobierze pozdro
-
Spoty wrocławskie
Witam, pany przekładał ktoś z was kiere z polifta B5 do przed lifta ? jeśli ktoś by był chętny żeby mi pomóc oczywiście nie za darmo szanuję ludzki czas to chętnie się dogadam
-
Giełda Dolnośląska
Kupię przełącznik kierunkowskazów do a4 b5 przed lifta i taśmę kierownicy do poilifta robię przekładkę kiery z paskudnej 80tkowej na s line więc szukam z potrzebnymi wtyczkami pozdro
-
Audi A4 B5 By Kamil
Ciekawy projekt, warto zajrzeć:)
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
kurka wodna jasnowidz ze mnie
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Muszę przyznać że bardzo fajnie ci te korekty wychodzą:) to już twoje 2 A4 które widzę na tym forum i profi robota moim zdaniem mógłbyś rozszerzyć działalność o korekty i klientów byś zapewne miał
-
Powietrze w tylnych zaciskach
Kolego sprawdź dźwigienki od ręcznego jeśli używasz ręcznego a one do końca ci się nie cofają to łapią powietrze, miałem to u siebie z prawej strony niby ręczny ok trzymał i ładnie odbijał ale powietrze mi łapało bo do końca nie cofał się;) niby minimalnie nie na tyle żeby się grzać nawet ale syf to robiło
-
Spoty wrocławskie
Panowie gdzie dobrze zregenerują mi pompę wspomagania? i czy mogę zamienić moją z 1Z na inną?
-
Akumulator .. jaki .. ?
Ja kupiłem nową Vartę taką mi polecali
-
Odsysanie oleju - mało wyszło
A jestes pewny ze do dna miski zjechaleś? bo ja taki pewny bym nie był:)