Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marek24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marek24

  1. Moim zdaniem jak po otwieraniu i zamykaniu tyle chodziła to jest nieszczelność gdzieś
  2. Kolego warsztat zrób to sam jest temat o tempomacie
  3. Dzielić pasję z kobietą bezcenne
  4. Panowie możecie mi powiedzieć w jaki sposób te "piny" się dogina? bo mam identyczny problem co założyciel tematu eh
  5. Panowie a na czym polega podgięcie jakich blaszek czy tam pinów> bo mam problem z centralką że raz otwiera raz nie lecz zawsze z kluczyka od strony kierowcy, dzisiaj ściągłem boczek i jak pukłem w pompkę to działała normalnie za każdym razem..
  6. Marek24 odpowiedział(a) na Haveaudia4b5 temat w Audi A4 B5
    Przerabiałem to u siebie mechaniory już chcieli mi pompę absu zmieniać barany bo Vag błędów nie pokazywał.. a wystarczyło wyczyścić czujniki absu i po kłopocie
  7. Kolejny temat warty śledzenia
  8. Marek24 odpowiedział(a) na Matek temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Fajnie ze smakiem poleciałes w temacie autka, mi się podoba pozdro
  9. U mnie jak z prawej strony strzelało wyszło że to magiel po zmianie na regenerowany problem znikl:)
  10. Witam panowie, macie ogarniętego elektryka który poradzi sobie z naprawą tempomatu w hondzie crv? pozdrawiam
  11. Auto kozak, piękne jest ale według mnie kierownice BMW ma brzydkie
  12. Grubo lecisz z tematem to mi się podoba i za piwko i za autko szacuneczek pozdrawiam
  13. Tuleje tylnej belki w jakiej kondycji? łozyska za dużego luzu nie mają?
  14. To blachy ze Strzelina sam nie widuje jej u nas
  15. Kolego mi też Vag nic nie pokazywał a Abs mi świrował wyciągnąłem czujniki i wydmuchałem dobrze podziałki kompresorem i problem jak ręką odjął
  16. Marek24 odpowiedział(a) na Primer temat w 1.9TDI
    Według mnie błędne zamocowanie filtra nie miało nic wspólnego z miską olejową, puściła pasta lub uszczelka nie wiem co ty tam masz, uszczelnienie miski to jest zabawa bo z tego co pamiętam to sanki na dół bo smok będzie ci blokował ściągniecie miski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.