Treść opublikowana przez Marek24
-
centralny zamek audi a4 b5
Moim zdaniem jak po otwieraniu i zamykaniu tyle chodziła to jest nieszczelność gdzieś
-
A4 Avant by Giniu
Kolego warsztat zrób to sam jest temat o tempomacie
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Dzielić pasję z kobietą bezcenne
-
Nie zawsze otwiera auto z pilota.
Panowie możecie mi powiedzieć w jaki sposób te "piny" się dogina? bo mam identyczny problem co założyciel tematu eh
-
Naprawa Pompki centralnego zamka
Panowie a na czym polega podgięcie jakich blaszek czy tam pinów> bo mam problem z centralką że raz otwiera raz nie lecz zawsze z kluczyka od strony kierowcy, dzisiaj ściągłem boczek i jak pukłem w pompkę to działała normalnie za każdym razem..
-
Audi A4 B5 pipka
Przerabiałem to u siebie mechaniory już chcieli mi pompę absu zmieniać barany bo Vag błędów nie pokazywał.. a wystarczyło wyczyścić czujniki absu i po kłopocie
-
RS4 B5 2,7BiT -> 1,9AWX -> 3,0TDI CDUC
Kolejny temat warty śledzenia
-
1.9 TDI+ AJM
Fajnie ze smakiem poleciałes w temacie autka, mi się podoba pozdro
-
Stuki podczasszybkiego przyśpieszania
U mnie jak z prawej strony strzelało wyszło że to magiel po zmianie na regenerowany problem znikl:)
-
Spoty wrocławskie
Witam panowie, macie ogarniętego elektryka który poradzi sobie z naprawą tempomatu w hondzie crv? pozdrawiam
-
BMW E65 lift 745d Indyvidual
Auto kozak, piękne jest ale według mnie kierownice BMW ma brzydkie
-
Snow //B5 Gold&Black 3,0tdi (Body rs coming soon)
Grubo lecisz z tematem to mi się podoba i za piwko i za autko szacuneczek pozdrawiam
-
Tył stuka, nie wiadomo co konkretnie - dziwne zachowanie
Tuleje tylnej belki w jakiej kondycji? łozyska za dużego luzu nie mają?
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
Fajnie drze japę
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
To blachy ze Strzelina sam nie widuje jej u nas
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
Kolego mi też Vag nic nie pokazywał a Abs mi świrował wyciągnąłem czujniki i wydmuchałem dobrze podziałki kompresorem i problem jak ręką odjął
-
Rozszczelnienie miski olejowej
Według mnie błędne zamocowanie filtra nie miało nic wspólnego z miską olejową, puściła pasta lub uszczelka nie wiem co ty tam masz, uszczelnienie miski to jest zabawa bo z tego co pamiętam to sanki na dół bo smok będzie ci blokował ściągniecie miski