Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Marek24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Marek24

  1. Ja bym ten napis quattro zlikwidował jeśli by się dało a reszta to dobra baza
  2. Kolego możesz i znaleźć za 100 pewnie u Józka Kowadło ale czy warto? szkłem się d*py nie podetrze a nie jedna złotówka już oszczędzała tak że płacił taki delikwent potem podwójnie
  3. Podobny problem miałem w domowym seacie brata i wyszedł nastawnik pompy wtryskowej
  4. Bierz likwidatora ze swojej ubezpieczalni oni potem ściągną z ubezpieczenia babki i będą się z nimi sądzić w razie czego
  5. Wyszła ci naprawdę ciekawa furmanka BRAWO jaram się
  6. Mi się podoba eleganckie wozidło masz kolego
  7. Zadzwoń do niego Andrzej: 602 89 00 68 Niestety nie ma już dzięki za kontakt Może być z polifta lecz jeśli ktoś sprzedaja komplet kierę taśmę i tulejkę
  8. Pewnie któryś czujnik się przesunął wyczyszczenie i ustawienie pomoże, jeśli całkiem go szlak nie trafił nic skomplikowanego mi kolega pod kompem sprawdził który wyciągneliśmy sprężone powietrze znów na swoje miejsce i po kłopocie
  9. Wpuściłeś kobitę w buciorach na auto czy ją tam posadziłeś?
  10. Pochwal się B5 miałeś kosę to wierzę że i Supra będzie zacna
  11. Jest Kosa dla mnie gratuluję
  12. Kolego widzę że dokładałeś kratki z polifta;) możesz mi powiedzieć którędy okablowanie puściłeś? będę wdzięczny pozdrawiam
  13. Marek24 odpowiedział(a) na botshek temat w Dolnośląskie
    Było ze to ulep nie warty uwagi jest ktos z poza miasta prosił chłopaków o sprawdzenie tego auta i wyszła kupa
  14. Przeszukałem kilkanaście stron handlu na tamtejszej stronie i żadnej wzmianki nie znalazłem w dziale handel kurcze o tej kierze
  15. No to poleciałeś z tematem , koszta pewnie spore ale robisz dla siebie a to się chwali
  16. Witam poszukuję kierownicy z Esy B5 przedlifta nie chcę się bawić w żadne redukcję itp, jakby ktoś posiadał w bdb stanie proszę o kontakt z ceną, pozdrawiam miłego dnia
  17. Nie wolno zazdrościć ale zazdroszczę
  18. A ja stawiam na luz w maglu:) mam to u siebie ale póki nie cieknie nie ruszam jej bo chodzi elegancko tylko wyje i mi postukuje z prawej strony
  19. Jaram się bardzo twoją furką jest kozak zazdroszczę
  20. Moim zdaniem świetnie by wyglądały same pierścienie tylko troszkę inaczej tak żeby były niżej i część 2 pierścienia była jako rolka ale kitu nie odstawiasz ze swoją maszyną więc wiesz co robisz
  21. Coś nietuzinkowego;) jaram się twoim autkiem bardzo a takie głupie pytanie mi chodzi po głowie wiem może śmieszne ale ile jara Afn na takim koksie? pozdro
  22. Skąd takie wnioski? Oceniasz to po kilku fragmentach? Moge wrzucić filmik gdy jade statecznie, normalnie bo przeważnie tak jezdze ale po co? I pewnie jesteś jednym z wielu na PL blachach którzy nie patrzą w lusterko lub zamulają busem lewym pasem.. Zero kultury jazdy, zreszta w Polsce i tak jej nie ma. Wolna amerykanka Furkę masz zacną to jest pewne ale co z tego jak dla lansu goniłeś lambo mimo że wiedziałeś że w d*pę to na czołówkę... wolna amerykanka przy tobie to pikuś tobie mózg z benzyną wyparował, nie jestem super wierzącym człowiekiem ale mogę się modlić żeby ktoś taki jak ty mi na czoło nie wyleciał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.