Treść opublikowana przez Marek24
-
Lift 1,9 PD w ubraniu S4 Radi8 19x8,5 19x10
Ja bym ten napis quattro zlikwidował jeśli by się dało a reszta to dobra baza
-
Kto wymieni mój FIS :) Zdrowia w 2017 r.
Kolego możesz i znaleźć za 100 pewnie u Józka Kowadło ale czy warto? szkłem się d*py nie podetrze a nie jedna złotówka już oszczędzała tak że płacił taki delikwent potem podwójnie
-
Problem z odpaleniem, bardzo proszę o pomoc!
Podobny problem miałem w domowym seacie brata i wyszedł nastawnik pompy wtryskowej
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Bierz likwidatora ze swojej ubezpieczalni oni potem ściągną z ubezpieczenia babki i będą się z nimi sądzić w razie czego
-
Audi Q5 3.0TFSI -> RSQ5
Wyszła ci naprawdę ciekawa furmanka BRAWO jaram się
-
Silver A4 By Kali:)
Mi się podoba eleganckie wozidło masz kolego
-
Giełda Dolnośląska
Zadzwoń do niego Andrzej: 602 89 00 68 Niestety nie ma już dzięki za kontakt Może być z polifta lecz jeśli ktoś sprzedaja komplet kierę taśmę i tulejkę
- kontrolka Hamulców ? !
-
kontrolka Hamulców ? !
Pewnie któryś czujnik się przesunął wyczyszczenie i ustawienie pomoże, jeśli całkiem go szlak nie trafił nic skomplikowanego mi kolega pod kompem sprawdził który wyciągneliśmy sprężone powietrze znów na swoje miejsce i po kłopocie
-
S4 B5 K04 RS4 + S3 8L Imola Yellow
Wpuściłeś kobitę w buciorach na auto czy ją tam posadziłeś?
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Pochwal się B5 miałeś kosę to wierzę że i Supra będzie zacna
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Jest Kosa dla mnie gratuluję
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Dzięki bardzo, miłego dnia
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Kolego widzę że dokładałeś kratki z polifta;) możesz mi powiedzieć którędy okablowanie puściłeś? będę wdzięczny pozdrawiam
-
BEX Wrocław
Było ze to ulep nie warty uwagi jest ktos z poza miasta prosił chłopaków o sprawdzenie tego auta i wyszła kupa
-
Giełda Dolnośląska
Przeszukałem kilkanaście stron handlu na tamtejszej stronie i żadnej wzmianki nie znalazłem w dziale handel kurcze o tej kierze
-
Czerwony avant 1.8T
No to poleciałeś z tematem , koszta pewnie spore ale robisz dla siebie a to się chwali
-
Giełda Dolnośląska
Witam poszukuję kierownicy z Esy B5 przedlifta nie chcę się bawić w żadne redukcję itp, jakby ktoś posiadał w bdb stanie proszę o kontakt z ceną, pozdrawiam miłego dnia
-
Mercedes AMG-GTS EDITION One 4.0 V8 Bi-Turbo Brabus
Nie wolno zazdrościć ale zazdroszczę
-
Wycie w prawym przednim kole
A ja stawiam na luz w maglu:) mam to u siebie ale póki nie cieknie nie ruszam jej bo chodzi elegancko tylko wyje i mi postukuje z prawej strony
-
[ALL B5] szerokie s4
Jaram się bardzo twoją furką jest kozak zazdroszczę
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Moim zdaniem świetnie by wyglądały same pierścienie tylko troszkę inaczej tak żeby były niżej i część 2 pierścienia była jako rolka ale kitu nie odstawiasz ze swoją maszyną więc wiesz co robisz
-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
Coś nietuzinkowego;) jaram się twoim autkiem bardzo a takie głupie pytanie mi chodzi po głowie wiem może śmieszne ale ile jara Afn na takim koksie? pozdro
-
Audi S5 8T Lift
Skąd takie wnioski? Oceniasz to po kilku fragmentach? Moge wrzucić filmik gdy jade statecznie, normalnie bo przeważnie tak jezdze ale po co? I pewnie jesteś jednym z wielu na PL blachach którzy nie patrzą w lusterko lub zamulają busem lewym pasem.. Zero kultury jazdy, zreszta w Polsce i tak jej nie ma. Wolna amerykanka Furkę masz zacną to jest pewne ale co z tego jak dla lansu goniłeś lambo mimo że wiedziałeś że w d*pę to na czołówkę... wolna amerykanka przy tobie to pikuś tobie mózg z benzyną wyparował, nie jestem super wierzącym człowiekiem ale mogę się modlić żeby ktoś taki jak ty mi na czoło nie wyleciał
-
[S4 AGB] Stage 2 || 2.7 biturbo || Recaro || USA || Lift || 6-tłok Porsche
Tłusta jest! świetna robota