Treść opublikowana przez Marek24
-
House of Detailing Lublin :)
Masz skilla w ręce dobra robota
-
Przedlift- Woda przy ECU
Karcherem przy kompie? Ja w swoim użyłem dużej trytki do czyszczenia zeby nic nie uszkodzic na 2 stronie jest pokazane w którym miejscu masz kanał
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Widzę że na sprzedaż jest, jakieś nowe autko szykujesz?:)
-
Audi RS6 C5 Limousine Mugello Blau
Piękne wnętrze
-
Pytanie o polosie
Witam, posiadam A4 B5 Sedana podczas jazdy od 60 w górę z prawej strony słyszę stukanie z przodu od razu powiem że mam całe nowe zawieszenie ktore było sprawdzane na szarpakach i organoleptycznie recznie i ani grama luzów, przeguby rowniez nie maja luzow poprzecznych,lozysko wymienione na nowe faga bez rezultatu, opony zmieniane z letnich na zimowe w kolko w tym oba komplety nowe wiec mechanik zasugerowal ze to moze byc wyrobiona polos i moje pytanie brzmi co o tym sadzicie czy mieliscie podobny przypadek? i czy polosie w 1.9 sa wszystkie takie same czy musza byc konkretnie pod 1Z? nie znalazlem odpowiedniego tematu, dziekuje za podpowiedzi pozdrawiam
-
[AVF, Q, Avant] Czarne wozidło. BBS 17. Na sprzedaż.
Lubię patrzeć na waszą zabawę, jestem przekonany że ta zabawka będzie jak A2 zadbana powodzenia
-
Spoty wrocławskie
Macie może sprawdzonego fachowca od regeneracji skrzyń biegów?
-
A4 B5 AJM Black
Takie niecodzienne te dekory ale fajne moim zdaniem ja bym na twoim miejscu dorzucił jakieś fajniejsze fotele do pełni szczęścia
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Napisalem ci na priv co i jak wszystko
-
[B5 AFN] Daily car santorinblau perleffect
Ładne autko widać że dbasz
-
Potrzebuje troszkę więcej koni. Kto pomoże?
Do 130koni to ci dadzą wtryski plus program ale trafić je w takich pieniądzach pewne to sztuka.. lepiej dołożyć i dać za po regeneracji na forum są sprzedawane nawet do 110 sam program do 130 dołóż wtryski i po kłopocie a taki przeskok da ci sporo radości a dodając turbo to już będą większe koszty dolicz do tego że przydało by się wtedy zrobić lepsze oddychanie Ic i hamulce przydało by się zrobić lepsze żeby to miało ręce i nogi
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Dziękuję za odpowiedź lecz Jeśli mogę zapytać to czy powiesz które z twoich aut miało najbrutalniejsze przyspieszenie według ciebie? to ostatnie moje pytanie w tym temacie
-
R8 Plus 5.2 V10 FSI 610PS AraBlau
Szymonie domyślam się że byłeś zakochany w tym R8 ale zdradzisz może które z twoich posiadanych aut wspominasz najlepiej po R8? nie chodzi mi o szczegóły tylko tak ogólnie pytam jeśli byś mógł wymienić swoje ulubione 3 auta które posiadałes;)
-
Romet ogar 200
Bardzo fajnie że ktoś się bawi w takie renowacje powodzenia w robocie i kompletowaniu
-
Silver fire a4 b5 1.8TQ 302/385
Moim zdaniem czarny kolor koła nie pasuje ponieważ pomniejsza optycznie reszta według mnie bardzo fajnie pozdro
-
Złe spasowanie przodu
Do tego nadkola się odginają temat wielokrotnie poruszany na forum
-
Jakie ramie wycieraczki do B5 ?
To ja chyba mam innego przedlifta bo mi nic nie obciera ani nie stuka
-
Jakie wycieraczki do B5
Warto poczekać sam takie kupiłem i jestem mega zadowolony, w końcu jazda autostradą nie sprawia problemu z włączonymi wycieraczkami
-
[AQD] 2.8 v6 30v quattro OEM+
Świetnie wygląda ta kiera możesz zdradzić jaki koszt jest takiej zabawki?:)
-
Sedan latający tył
Na dowolnej stacji kontroli pojazdów zapłacisz 20/30 zł za diagnostykę tyłu przynajmniej na moim zadupiu tak jest u mnie powodem były tuleje kupiłem Lemfordera i po sprawie
-
SPALANIE A BRAK FISA? (PRZEDLIFTOWY LICZNIK)
Marcinie wielokrotnie widzę że wypowiadasz się o fisach itp czy orientujesz się ile biorą lub sam ty bierzesz za montaż licznika z fisem do auta które go nie posiada?
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Ja bym zastanowił się czy to gra warta świeczki ale życzę powodzenia
-
[A4,B5] Aqustyczna Audi.
Nie bądź taki pewny że to samo, będzie rzeźba
-
[B5 AAH, 94r] by maniu LZ5K v2 | 2.8 Quattro | Body lift | skóra
panie elegancko siadło
-
Czy fotele od avanta pasują do sedana ?
Ja również chce do sedana załozyć z avanta tu i tu dzielone sa a czy boczki oparcia są te same? mocowania wiem że przeróbka ale tutaj mam wątpliwości a chce mieć ładnie spasowane, pozdrawiam