Treść opublikowana przez michcio28810
-
Audi a4 b5 brak abs
może ktoś wyjął żarówkę z kontrolki abs żeby nie raziła w oczy zamiast zrobić układ
-
Audi a4 b5 brak abs
jak vagiem nie chce się połączyć to może sterownik uwalony
-
Audi a4 b5 brak abs
bezpiecznik sprawdzałeś?
-
zegary-obrotomierz
raczej nie będzie żadnego błędu z licznika.zrób test zegarów jak podepniesz
-
zegary-obrotomierz
licznik jaeger czy vdo?jak ten pierwszy to pewnie silniczek wskazówki.jak coś to chyba mam taki
-
Lampa przednia, co to za kostka?
masz 99r .to polift?bo w poliftowych valeo silniczki są w środku lampy,pod dekielkiem od długich świateł.albo wcale ich nie ma
-
Lampa przednia, co to za kostka?
1 do każdej lampy
-
Lampa przednia, co to za kostka?
dokładnie
-
Lampa przednia, co to za kostka?
w silniczek. a on jest od strony kierunkowskazu
-
Lampa przednia, co to za kostka?
od silniczka regulacji lampy
-
Lampy przedlifotowe a poliftowe
jasne. wszystkie lampy są takie same.jedynie po II lifcie kierunek jest zamieniony ze światłem cofania
-
Ubezpieczenie koszta B5
ja za 2.6 mies temu zapłaciłem 528zł.auto na ojca stoi.na siebie mam a3 1.8t i po ostatnich podwyżkach zabuliłem 620zł.obaj mamy pełne zniżki.u ojca coś dolatuje za posiadanie prawka
-
[ALL B5] Niedziałający prędkościomierz!
zrób test zegarów.jak masz jaegera to bardzo możliwe że padł silniczek wskazówki
-
Zmiana lamp przednich w przedlifcie
https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/ tutaj znajdziesz chyba wszystko na ten temat
-
podswietlenie uchwytu na napoje
mam cały uchwyt i same diody oddzielnie.nie rozbieram tych diód.dla mnie diody to całość-diody z obudową https://a4-klub.pl/topic/401464-kubek-liftręczny-skórakratki-nawiewów/#comment-5149545
-
podswietlenie uchwytu na napoje
no tak tak.za takie cuś http://
-
podswietlenie uchwytu na napoje
ja wiem że masz diody ale bez ich obudowy jest problem prawidłowo je zamontować.a za diody ja wiem, z 10zł +kw
-
A4 B5 Jakie tu żarówki LED pasują?
dokładnie.przed założeniem od razu je przelutuj
-
Problem z Xenonem, Co nawaliło?
podejrzewam że żarnik padł.najprościej przełożyć żarnik ze sprawnej lampy do tej co nie świeci
-
podswietlenie uchwytu na napoje
jak coś to mam takie diody podświetlające
-
[ALL B5] Chromowane ramki w liczniku - montaż.
nie wejdą.z paska są plastikowe i nawet w oryginale są mocowane na klej albo zgrzewane jakoś
-
podswietlenie uchwytu na napoje
diody powinny być w tylnej części uchwytu.jest tam otwór na nie.mocowania na zatrzaski małe
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
jak dłużej się przytrzyma spryskiwacz to praktycznie cała szyba jest spryskana.regulacji nie mają fakt troche lipa ale po lekkim podniesieniu ich dają rade nawet przy większych prędkościach. no i te z forda wygrywają wg mnie pod względem wizualnym.ze skody są dosyć spore i wymagają więcej rzeźby pod maską a z forda są praktycznie p&p
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
dodatkowo podłożyłem o-ring pod tył dyszy żeby trochę ją podnieść http:// http:// http:// http:// http://
-
Spryskiwacze mgłowe A4 B5
jutro zrbię fotki.kupiłem gotowe z mondeo za całe 10zł.podłączyłem pod ori wiązkę grzania