Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michcio28810

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michcio28810

  1. michcio28810 odpowiedział(a) na Oles1993 temat w Audi A4 B5
    może ktoś wyjął żarówkę z kontrolki abs żeby nie raziła w oczy zamiast zrobić układ
  2. michcio28810 odpowiedział(a) na Oles1993 temat w Audi A4 B5
    jak vagiem nie chce się połączyć to może sterownik uwalony
  3. michcio28810 odpowiedział(a) na Oles1993 temat w Audi A4 B5
    bezpiecznik sprawdzałeś?
  4. michcio28810 odpowiedział(a) na pitrek/ temat w Audi A4 B5
    raczej nie będzie żadnego błędu z licznika.zrób test zegarów jak podepniesz
  5. michcio28810 odpowiedział(a) na pitrek/ temat w Audi A4 B5
    licznik jaeger czy vdo?jak ten pierwszy to pewnie silniczek wskazówki.jak coś to chyba mam taki
  6. masz 99r .to polift?bo w poliftowych valeo silniczki są w środku lampy,pod dekielkiem od długich świateł.albo wcale ich nie ma
  7. 1 do każdej lampy
  8. dokładnie
  9. w silniczek. a on jest od strony kierunkowskazu
  10. od silniczka regulacji lampy
  11. jasne. wszystkie lampy są takie same.jedynie po II lifcie kierunek jest zamieniony ze światłem cofania
  12. ja za 2.6 mies temu zapłaciłem 528zł.auto na ojca stoi.na siebie mam a3 1.8t i po ostatnich podwyżkach zabuliłem 620zł.obaj mamy pełne zniżki.u ojca coś dolatuje za posiadanie prawka
  13. zrób test zegarów.jak masz jaegera to bardzo możliwe że padł silniczek wskazówki
  14. https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/ tutaj znajdziesz chyba wszystko na ten temat
  15. mam cały uchwyt i same diody oddzielnie.nie rozbieram tych diód.dla mnie diody to całość-diody z obudową https://a4-klub.pl/topic/401464-kubek-liftręczny-skórakratki-nawiewów/#comment-5149545
  16. no tak tak.za takie cuś http://
  17. ja wiem że masz diody ale bez ich obudowy jest problem prawidłowo je zamontować.a za diody ja wiem, z 10zł +kw
  18. dokładnie.przed założeniem od razu je przelutuj
  19. podejrzewam że żarnik padł.najprościej przełożyć żarnik ze sprawnej lampy do tej co nie świeci
  20. jak coś to mam takie diody podświetlające
  21. nie wejdą.z paska są plastikowe i nawet w oryginale są mocowane na klej albo zgrzewane jakoś
  22. diody powinny być w tylnej części uchwytu.jest tam otwór na nie.mocowania na zatrzaski małe
  23. jak dłużej się przytrzyma spryskiwacz to praktycznie cała szyba jest spryskana.regulacji nie mają fakt troche lipa ale po lekkim podniesieniu ich dają rade nawet przy większych prędkościach. no i te z forda wygrywają wg mnie pod względem wizualnym.ze skody są dosyć spore i wymagają więcej rzeźby pod maską a z forda są praktycznie p&p
  24. dodatkowo podłożyłem o-ring pod tył dyszy żeby trochę ją podnieść http:// http:// http:// http:// http://
  25. jutro zrbię fotki.kupiłem gotowe z mondeo za całe 10zł.podłączyłem pod ori wiązkę grzania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.