Treść opublikowana przez dżejki
-
ASN skrzynia 5tka ASN SWAP na 6tke. Pomocy!
Owszem padają w skrzyniach wyeksploatowanych kupując używana czesc warto ja poddać regeneracji zanim sie zamontuje. Co do Q- jest mi zbędne, bo w górach nie mieszkam. Plan juz raczej nie aktualny, kierując sie radami innych użytkowników wybór padł na 2,7bit i Q obowiązkowe. Przesiadajac sie z aut o większych mocach czuje dyskomfort zasiadając za kółkiem obecnego auta.
-
Kierownica obraca się z oporem
Gdybasz od 25 wrzesnia, zamiast podnieść auto i naprawić, a teraz piszesz ze "podobno" nie ma. Odpisze ci ostatni raz ze śruba od kasowania luzu istnieje i nie jest to mit. Po tak długiej jeździe na zbyt mocno dokreconym kasowaniu luzu i tak wiąże sie z wymiana pompy wspomagania w najlepszym przypadku, a w najgorszym pompy+przekladni.
-
Kierownica obraca się z oporem
Tak, pomiedzy drążkami kierowniczymi
-
Kierownica obraca się z oporem
podniosłem auto z przodu w górę i było to samo. Ja na 225 i na 205 mam to samo. Na pewno nie jest to wina krzyżaków (przynajmniej w moim przypadku) smarowałem przez 3 dni i nic, a gość od regeneracji maglownic mówił żeby sprawdzić krzyżaczki. Odpowiedz więc jest prosta, zmniejsz docisk na śrubie kasującej luz na maglownicy.
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/319568-asn-jakie-tlumiki/page-1 A malym skrócie:)
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
Mam wszystkie tlumiki zmienione na magnaflow, jutro nagram ci dźwięk w kabinie. Dla mnie bomba, przy stalej prędkości brak różnicy pomiędzy seria, zaś po redukcji do wyprzedzania robi się ciekawie:)
-
Daszek ( blenda )
jak widzisz, na zdjęciach są malowane i lakier trzyma, Tobie zapewne też będzie trzymac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj, z ciekawości- jaki kierunek jesli chodzi o okolice?
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Odpal ETKE i sprawdź
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
Jeśli błąd się ponawia to można wywnioskować że masz uszkodzone te czujniki i od nich bym zaczął
-
Katalizator - konkretnie, co jak i za ile
http://sprawdz.auto.pl/wp-content/uploads/2012/11/Kody-usterek-VAG.pdf 16399- czujnik pozycji walu rozrządu. Pod tym linkiem znajdziesz wszystkie kody błędów. 17927- Czujnik położenia wału korbowego CMP bank 1- uszkodzony
-
nawiew od strony kierowcy(nogi) stale wieje goracym powietrzem
po skalowaniu wszystkie wartości na "0" Czy aby dostać się do nawiewu muszę wyjąć radio?
-
Kierownica obraca się z oporem
sprawdzcie jeszcze cisnienie na pompie, min to 6mpa
-
nawiew od strony kierowcy(nogi) stale wieje goracym powietrzem
Witam, mimo zrobienia nastaw klap klimatronica wciąż od strony kierowcy wieje gorące powietrze. Bez znaczenia jaka temperaturę ustawie i rodzaj nawiewu(szyba/kratki/nogi) wciąż wieje cieple powietrze z klapy na nogi od strony kierowcy, pod VAG-COMem klimatronic nie ma żadnych błędów. Gdzie szukac przyczyny?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam na spoty we Wroclawiu, na pewno uzyskasz nieocenioną pomoc przy modzeniu:)
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Zalezy jaka szerokość opony( tak jak pisałem wyżej) profil 45 to 45% szerokosci opony. Łopatologicznie- opona 195/45 będzie nizsza niż 245/45
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Przy 215 na 8,5j nie ma żadnego naciągu. A profil opony to % wartość jej szerokosci.
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Zastanów się czego chcesz, piszesz że chcesz naciąg zrobić na feldze o szerokości 8,5J. Więc jak inaczej ma to wyglądac?
-
CHRYSLER 300M 2,7 FALOWANIE OBROTÓW
Witam, może znajdzie się tutaj osoba która przerabiała temat w chryslerze, mianowicie zaraz po odpaleniu (zimny silnik) obroty falują zdaża się że zgaśnie, po przełączeniu na gaz wszystko jest ok, wymieniony już został czujnik położenia wałka rozrządu, lecz na benzynie wciąż świruje. Proszę o sugestie.
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
8,5j x2.54 =215,9 wiec nie będzie w ogóle naciągu przy 215stce.
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Mam 225 przy 9.5 cala i naciag nie jest mocny. Wiec 2 cm wezsza opona i 3cm wezsza felga nie zrobi ci dobrego efektu. Jesli waska opona to szukaj szerszej felgi.
-
Rura wydechowa 3.0
Ok. Jutro ogarnę.
-
Spoty wrocławskie
A dobry, dobry
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
Załóż 205/40(przy 8.5j) będzie idealnie.
-
[A4 b5] Jakie opony ''18''
http://tyrestretch.com/