Treść opublikowana przez niebieski708
-
Dupowóz S4 b6
Co do silnika to pracuje super :-) reakcja na gaz lepsza i żadnego wypadania zapłonu :-D dźwięk delikatnie się zmienił na bardziej rasowy po wciśnieciu gazu :-)
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
To znaczy że masz rozrząd do wymiany... Na forach piszą że to normalne, a nie jest. U mnie po wymianie rozrządu dźwięk ustąpił :-) Części nie są drogie (bez fazatorów, nastawników)
-
Dupowóz S4 b6
Wyszło, że serwis się pomylił i źle sprawdził/rozkodował vin... Podał numer nie tego sprzęgła. Również płyn do wspomagania kierownicy jest inny niż na korku podany ;-) (korek jest ori) W tych autach wszystko trzeba sprawdzać w dobrym serwisie - taka rada dla posiadaczy tych aut :-) Wielkie dzięki dla Mortisa i jego kolegi z serwisu Audi za pomoc.
-
[B6 BBK] S4 B6 Avant koloru czerwonego na 19'' BBS CHR :)
Patryk masz przy odpalaniu dźwięk z 1 sek grzechotania/szurania?
-
Dupowóz S4 b6
Do tego spełnia się najgorszy sen... Jak i u Mortisa chyba mam złe sprzegło... Okazuje się że są dwa rodzaje, jest możliwość że jeszcze wysprzeglik padł, ale odpowietrza się do połowy i dalej nic. Biegi nie wchodzą.
-
POMOCY S4 wydaje dziwny dźwięk po lewej stronie silnika
Tam masz rolkę paska lub alternator. Nic innego tam nie ma.
-
Dupowóz S4 b6
Drugi raz mnie w ch... chcieli zrobić... Tym razem się nie zorientowałem... Jak nie da się wymienić to będzie trzeba silnik wysunąć...
-
Dupowóz S4 b6
Auto poskładane, a tu zonk... Okazało się że serwis w ch... poleciał i dał inne oringi. Wycieka płyn i jutro próba ich wymiany, niestety są od rozrządu. Auto odpaliło, silnik super pracuje :-) ale co z tego...
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Pierwszy raz mam problem z felgami do auta ;-) zawsze jakieś można było dobrać, a do tej eSki nicmi nie pasuje :-P
-
Dupowóz S4 b6
Dziś wpada mordka i odpalamy ;-)
-
Dupowóz S4 b6
Co do przewodów to sprawdzam :-) uszczelki mam wszystkie nowe. Te pół księżyce takie były już w komplecie z ussczelkami pokryw :-)
-
S4 B6 AVANT - marzenia sie spełniają.../! S.P.R.Z.E.D.A.N.E !
Wyglądają trochę jak ori :-) zrob jakiegoś photoshopa ;-)
-
Dupowóz S4 b6
Silnik już siedzi od wczoraj i podwozie poskładane :-) przy okazji wymieniam co się da na nowe żeby już nigdzie nie zaglądać :-)
-
Pierwsze Audi, Pierwszy Wóz, Pierwsza Wpadka...
Ja kupiłem eSke też nie dawno i było w niej robione sprzegło i rozrząd... Co się okazało i tak musiałem to wszystko zrobić plus kilka innych rzeczy... Nie ma co się zrażać jak kolega pisał. Najwyżej dłużej autem pojeździsz :-P
-
Dupowóz S4 b6
Chciałem żeby było już bezawaryjnie bo z tego co wiem to sttasznie się sypią te poduszki ori.
-
Dupowóz S4 b6
Wkładanie silnika i już problem... Nie polecam poduszek pod silnik silver project... Są wyższe o 2 cm od ori przez co kąty mocowania się rozchodzą i nie da się ich przykręcić. Zostaje nawiercić nowe dziury, albo zmodyfikować poduszkę. Ja robie drugą opcję...
-
Dupowóz S4 b6
Czeka do jutra...
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Ostatnio chyba nie :-)
-
Dupowóz S4 b6
Ja dziś zamówiłem :-) ten sam zestaw :-P jutro będą. Do tego jutro będę wkładał silnik :-) niestety nie przyszła uszczelka pokrywy zaworów... :-( Instalacja elektryczna podłączona :-)
-
Wypadanie zapłonów na 3,4 i 7,8 + grzechotka z okolic sprzegła rozrządu
Kilka fotek Potrzebne blokady, wolałem użyć ori niż robionych przez inną firmę ;-) ściągamy wszystko jak leci tu się nie da zrobić rozrządu na znaki markerem ;-) Jakby ktoś się zastanawiał jak się zakłada Poskładany jeszcze napiąć i ustawić fazatory
-
Dupowóz S4 b6
Tak beru
-
Dupowóz S4 b6
Narazie ori, zobaczymy ile wytrzyma
-
Wymiana rozrządu, nowe pierścienie, uszczelniacze...
Na trzydziestkę zrzucimy się na kurek oleju z R8
-
Dupowóz S4 b6
po miesiącu użytkowania: Tak więc po miesiącu użytkowania wymieniłem: - kompletny rozrząd - kompletne sprzęgło (w tym koło dwumasowe) - poduszki silnika - klapki kolektora dolotowego W następnym tygodniu: - nowe cewki zapłonowe - tarcze hamulcowe z klockami Wyszło trochę, ale czego się nie robi dla miłości ;-)
-
Dupowóz S4 b6
Cały z osłonami będzie super wyglądał