Treść opublikowana przez Pavetti
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
O k!@#a Moim zdaniem za duży ten pasek, skróć go jeszcze troszkę A na poważnie, to wsteczny stracił trochę swoje zastosowanie, tzn. znacznie zmniejszy się widoczność podczas parkowania tyłem. Nie uważasz? Poza tym może być za mało widoczny dla innych kierowców.
-
Zakup oprogramowania na alegro
Swego czasu kupiłem klucz do Win 8.1. Cena nie była mała, ale znacznie mniejsza od wersji pudełkowej i wiesz co? Po roku użytkowania dostałem banana od M$. Nie będę oceniał akurat tego produktu, który poszukujesz, lecz chcę ostrzec.
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
A gdzie wsteczny? Dowód może polecieć moim skromnym.
-
[1Z] Zwykła A4 B5 Nowe filmy oraz zdjęcia :D
@szerszen01, widzisz jaki teren, na większych mógłby być problem Dołączam do obserwowania tematu.
-
Audi RS4 B5 Limo 2.7 Bit
Wbijam do obserwowania tematu, bo kocur się szykuje. Powodzenia!
-
srebrny lift po swapie 1.6 alz --> 1.8t anb
No i jest ładnie i schludnie. To mi się podoba. Co dalej w kolejności?
-
[ALL B5] Srebna A4 B5 - Koniec. Sprzedana :(
Moim skromnym zdaniem zostawić takie jakie są. A alu dałbym w czerń/grafit
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Nie ten portfel aby wyrzucić ~800-900 zł na lampy. Używki jakieś liftowe chętnie bym złapał. Tak samo muszę dorwać listwy dolne drzwi. Dzisiaj niedziela znowu pracowita Dopucowany drugi reflektor: Przed Po
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mogę popytać znajomych, bo wiem, że strzelają. Ja mam inne pytanie: jakiś lakiernik godny polecenia?
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
@Fenrir, miałeś chyba na myśli przedlifty Przy zabawie blendą ponad 4h poszło. A teraz czas na małe upy. Niby niewielkie, ale jednak ludzie muszą widzieć, że coś się dzieje w temacie Podświetlenie tablicy już niedomagało, więc wleciały ledy. Szczerze, to miała być ciepła biel, a wyszło jak zwykle- zagapiłem się, przyznaję i wziąłem zimną biel. Dekle, wpadły też robione na styl ori i zastąpiły te po lewej. Na pewno to była lepsza zmiana, a z racji, że po zimie mam plany aby zmienić szprychy, to nie fatygowałem się z ori. Ale to i tak pikuś. Dzisiaj odwaliłem po robocie coś, na co wciąż mi brakowało czasu. Trzeba było wykonać polerkę od środka całej lampy. Ostatnio robiłem niby to, ale pozostawiłem kierunkowskazy matowe. Raz, że z pośpiechu, dwa, że nie rozbierałem wszystkiego na części pierwsze. Nie lubię niedociągnięć i wciąż mnie to drażniło kiedy patrzyłem na Wisienkę no i efekt jest dla mnie zadawalający:
-
Listwy progowe- prośba o pomoc "o co tu chodzi?"
Dzisiaj zauważyłem przy dobrym świetle, że jedna powoli zaczyna odchodzić od drzwi. W takim razie będzie trzeba wymienić to badziewiem które jest aktualnie. Wysłane z rondla
-
[A4 B5 ADP LZ3N] [REUP 12.07.16] CherryOEMProject
Wczoraj popatrzyłem na alledrogo i znalazłem niby z takim samym oznaczeniem lakieru, tylko, że na jednej aukcji był bardziej fiolet, na innej znowu bordo. Że też nie mogłem mieć jakiegoś popularnego koloru Nie powiem, bo zacząłem się rozglądać, więc kto wie, kto wie Po dość długiej przerwie nastał czas aby ponownie wziąć się za Wiśnię i szykować ją do przyszłego roku. Od jakiegoś czasu trapiło mnie jedno, mianowicie blenda tylnej szyby umieszczona przez kogoś, kim nie był poprzedni właściciel, ani nawet jeszcze wcześniejszy. Istnieją podejrzenia, że przyjechała tak zza zachodu. Oko w oko z przeciwnikiem: Nie myśląc zbyt wiele należało się zaopatrzyć w nożyki do tapet (komplet 5 szt. bardzo szybko nie wytrzymał presji i szlag je trafił ) oraz zadbać o bhp lakieru: Zapytacie dlaczego od razu podjąłem decyzję o nożach. Przede wszystkim dlatego, że ze środka nie wyglądało na to aby blenda była klejona na klej do szyb, ale też nie sądziłem jakie pobojowisko pozostawił po sobie "autor" tego gadżetu. Cięcia były bardzo powolne i jak najbliższe samej blendy zwłaszcza w okolicach uszczelek z wiadomych względów, a maksyma jaka towarzyszyła podczas prac, to "tnij k**wa!": Tutaj już widzimy jak "góra" jest podcięta, chociaż nie sądziłem, że geniusz tjunera sięgnie inżynierskiego tytułu: Po przejechaniu wokół blendy nożykiem nie mogło spotkać nic innego jak... Dalsze stabilne trzymanie jej na szybie, początkowo dało się podważyć i już były praktycznie wszystkie kwiatki na widoku: Ale to nic w porównaniu z tym: Randomowe miejsca lepienia na silikon wszystkiego i wszędzie- recepta na sukces Blenda ogólnie musiała zostać podzielona na trzy części tak aby szyba, ani uszczelki nie ucierpiały. Swoją drogą to dobrze, ponieważ nie będzie już szpecić innego auta Po oszyszczeniu wszystkiego, odtłuszczenia i umyciu szyby wreszcie to jakoś wygląda jak powinno: Słowem podsumowania: nigdy nie robiłem tego i nie życzę nikomu. Jeżeli nie ma się pewnej ręki, to bardzo łatwo schrzanić coś. No to na chwilę obecną tyle. Następna grubsza akcja to pozbycie się nieszczęsnych lamp tylnych i zastanowienie się co się odwaliło z listwami progowymi w moim egzemplarzu. Po więcej zapraszam do tego tematu: Listwy progowe- prośba o pomoc "o co tu chodzi"? Do następnego!
-
Listwy progowe- prośba o pomoc "o co tu chodzi?"
Przyglądając się innym A4 B5 nie trudno stwierdzić, że coś jest nie tak. I to bardzo nie tak, sam tylko nie wiem co tu jest od A4, a co nie. Zdjęcie poglądowe: Listwy dolne drzwi są za wysokie? A może to listwy przy nadkolach? A może całość? Od razu odpowiadam na pytanie: Nie wiem co autor miał na myśli, nie jest to moja myśl technologiczna
-
[B5 AFN+] Daily A4 by dliwski | 18" S line, gwint, bix, nowy LY9B | AWX + 216-stki
Jest elegancko. Dopisuję się do obserwowania tematu i śledzenia dalszych prac
-
[B5 AEB] Takie o - 1.8T
Szanuję opinię na temat spoilera, jednak faktycznie ja bym go wyrzucił. Sam niedługo zabieram się za blendę na swojej tylnej szybie. Ładuje się jak najbardziej w ori. Szerokości
-
[ALL B5] Audi S4
Że ja przegapiłem temat. Piękna bestyjka.
-
Kołobrzeskie A4 .........
Dobry. Co tu taka cisza?
-
Kołobrzeskie A4 .........
Coś ucichło w temacie. Wczoraj pod E.leclerk widziałem czarną b5 z ramkami i wlepami klubowymi, na czarnych leksusach, ale bez tablicy. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Mówisz o tym, gdzie jeszcze są 3-4 hangary i opony? Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Kiedy byłeś na nim? Ją ok. miesiąc temu i mogę śmiało powiedzieć, że bagicza już nie ma, ale może nie trafiłem do tego miejsca gdzie Ty, a znam lotnisko dobrze Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Następnym razem trzeba się ładnie ustawić, zrobić kilkanaście fotek i zaliczyć przejazd przez miasto Wytapatane
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?v=43FZqZEUKK4
-
Kołobrzeskie A4 .........
To już zależy od kolegów. Można się skrzyknąć. Ten tydzień na sto procent odpada że względu na sunrise. Wytapatane
-
Kołobrzeskie A4 .........
Nie, po prostu ludzie zamiast na plaże, to w auta powsiadali. Wytapatane
-
Co potrzeba do montazu Navigation Plus
Musiałbyś się pobawić w ustawieniach głośności (szukaj czegoś takiego jak Volume On).Ewentualnie spolszczyć jak jest podane na tym filmiku, a co za tym idzie zrobi się update software: