Treść opublikowana przez Mizur138
-
Czy to S line?
Nie lepiej wstawic zdj auta ? łatwiej bedzie poznac co jest a co nie.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
O ktorym kolektorze to napisales ? i mozesz podac link do tego jak o tym mowia ??
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Czarnego kabla wlasnie nie podlaczalem pod radio,i calkiem mozliwe ze sie poluzowal. Jutro to sprawdze,dzieki za info.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Dzieki za informacje,calkiem mozliwe ze te Mahle nie sa za specjalne.ale wlozylem stary i jest okey. Aktualnie jest wymieniany kolektor wydechowy bo jednak chinczyk po wyjeciu okazal sie tak popekany ze mial przedmuchy.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dziekowac za info. Mam jeszcze jedno pytanie a zaczelo mi sie to dziac ostatnio. Wszystko dobrze podlaczone jest ale czasami mi rozlacza calkowicie emulator i zmieniarke i mam do wyboru aby FM albo CD w radiu,nie moge zmienic plyty wgl na emulator czy to zmieniarke,nie pomaga nawet ponowne uruchumienie radia,jedyna opcja to zgasic silnik poczekac chwile i dopiero wtedy jak wlacze radio to odpala wszystko jak trzeba/
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
No kosztuje. Ale będziesz zadowolony bo ori to Ori. Daj znać jakie koszta są wymiany. Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ile zapłaciłes w Aso ? Czy poprostu ktoś Ci zalatwial?? Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
To wkoncu Dawid jak dobrales ten filtr.? Bo nawet mechanik mnie się pytał że dziwna sytlacja i żebym mu dał znać co i jak Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Marcin ale Ty masz autko w seri[emoji1] Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
-
ChipTuning, Hamownia 4x4, Diagnostyka, Elektronika
Osobiscie tez polecam Galleto,byłem i Chłopak ogarna mi logi oraz sygnal dzwiekowy w poduszce,jednym slowem Extra.!
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Krotko mowiac,auto mialo ostatnio serwis a wiec : - Wymiana Oleju LM SHT 5W40 - Wymiana Filtru Oleju - Wymiana Filtru Kabinowego - Czyszczenie Wkladki K&N - Załozenie podstawki pod czujniki - Zalozenie zegara DEPO 4W1 - Nabicie Klimatyzacji oraz Odgrzybianie - Wymiana Tarcz Przod i Tył razem z klockami --- > Zimmerman Sports 345mm/300mm/Ferodo DS Performance/Ferodo Premier - Przeglad Oraz inne rzeczy..... I tutaj jest taka sytłacja ze został wymieniony filtr paliwa ale okazalo sie ze przez filtr paliwa mieszanka jest za uboga i za bogata. Filtr Mahle i niestety musialem wrocic do Filtru starego,dziwna sytłacja ale zaczeły sie dziac cuda z autem takie jak falowanie obrotow na jalowym. Z tym jeszcze bede musial dojsc co jest przyczyna,czy to firma Mahle robi slabe filtry czy cos innego. Druga sprawa jest to ze w aucie byl zamontowany Kolektor Wydechowy CHINOL i jak okazalo sie zostal popekany,tak wiec na dniach bede go wymienial i tutaj wpadl wyrob spawany razem z bandazem Calkiem mozliwe ze bedzie tez troche podkrecany dol,poniewaz okazalo sie ze w aucie dol jest słabszy niz na seryjnej turbinie,wiec to mozliwe ze ulegnie zmianie Autko dostalo jeszcze fanty w postaci kilku przydatnych rzeczy ktore chcialem poprostu przetestowac : - AUTHENTIC PREMIUM - WOSK 200G - ANTI-FOG SPRAY - 180ML - Wheel Dust Blocker - 200 ml - Farba Foliatec do zaciskow - Zarowki H11 w halogen --- > LED COB H11 72W 8000 lm A teraz zdjecia
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie no nie moge miec poniewaz kata tez nie ma...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
No u mnie takie pekniecia wyskoczyly,tak wiec kolektor do wymiany i odrazu bedzie lepszy Druga sprawa czy kolektor podejdzie p&p z aukcji ktory zamowilem,bo z tego co inny kolega mowil to moze byc problem z montazem gdyz zasilanie oleju nie pasuje, połozenie seryjne sondy lamda tez i tuning górnej rurki od SAI potrzebny.
-
Zarowka led w przeciw mgielne
Witam Moze ktos polecic zarowki led w swiatła przeciw mgielne na przod ???? Pozdrawiam
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Autko wlasnie wczoraj zakupil kumpel Mega Petarda i szacun za wklad dla wlasciciela
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Ok dzieki.Czyli wedlug twojej wypowiedzi stwierdzam ze jest wszystko ok bo i tak naprawde to trzeba by bylo zmierzyc normalnie to cisnienie a nie sugerowac miernikiem w podkladce pod filtr oleju. Znajomy natomiast mi mowil ze bardzo czesto spotykal sie z 1.8T gdzie czesto mialy takie 1.2-1.3 I mowi ze to norma dla tych silnikow,a czasami bylo tak ze nawet po wymianie pompy oleju itp dalej bylo takie samo cisnienie.
-
AUDI A6 C7 3.0 TDI QUATTRO :) FAKE S6
Tył kozacko wyglada zreszta przod tez,piekna furmanka
-
Napinacz i łańcuch rozrządu w Audi A4 B6/B7 1.8T BEX, AVJ
Chlopaki jakie powinno byc cisnienie oleju w 1.8T na rozgrzanym silniku,olej 90 stopni i mi pokazuje 1,2-1,3 na biegu jalowym. Czujnik zamontowany w podstawce pod filtr.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Zobaczymy jak bedzie sie to sprawowac,wlasnie zakupilem od rancingfatory
-
1.8T Logi i problem z mieszanka
Witam Sprawa wyglada nastepujaco ze przed oddaniem auta do mechanika bylo wszystko idealnie,a u niego zostaly zrobione takie rzeczy ktora sa na liscie ponizej. Auto odebralem i okazalo sie ze obroty faluja na biegu jalowym,po odpieciu przeplywki ustaly. Po zrobienu logow okazalo sie ze jest cos nie tak z mieszanka paliwa. Jesli chodzi o jazde nie ma zadnych problemow.Ponizej wrzucam logi. http://vaglog.pl/log-002_033_J8P1yr0.html http://vaglog.pl/log-002_033_020_4wU2f.html - Wymiana oleju - Wymiana filtru oleju - Zalozenie podkladki pod czujniki - Wymiana filtra paliwa - Wymiana Tarcz P+T oraz klockow - Nabicie klimy Jak myslicie moze byc to niewlasciwy filtr paliwa ??? Bo najbardziej mi ta opcja pasuje.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Bo wlasnie zatanawiam sie czy wsadzac ori kolektor czy ten spawany,bo jednak tego chinczyka odpuszczam.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kurde chcialem dzis podjechac do was ale autko cos szwankuje i lipa ; /
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Montowal moze ktos z was ten kolektor wydechowy?? http://mtuning.pl/Kolektor-wydechowy-AUDI-1-8T-K03-wzdluzny-Zeliwny,p,4517#tab-1 Edit Jednak jest to typowy chinczyk wiec juz kazdy sobie odpowie na pytanie czy oplaca sie wsadzac.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Na zmieniarce ile utowor moze byc max w CD01 ???? Yatour - YT-M06