Treść opublikowana przez k232
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To jak masz wsio zrobione to zmieniaj olej i ciesz się jazdą?
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
To przed czyszczeniem trzeba było zrobić płukankę..
-
Lekko falujace obroty. Czy to normalne??
Mi tam obroty falują w c**j więcej i już nic z tym nie robię. Wymieniłem pół auta a obroty jakie były takie są więc te delikatne drgawki sobie odpuść ?
-
Migająca kontrolka hamulca ręcznego
No to najpierw spróbuj dolać
-
Migająca kontrolka hamulca ręcznego
No to na pewno masz problem gdzieś ze zwarciem.
-
Migająca kontrolka hamulca ręcznego
Jeżeli świeci się kontrolka hamulca to gdzieś powinien być czujnik, sprawdź czy czujnik ewentualnie kostka tego hamulca nie robi zwarcia. U mnie świeci się kontrolka hamulców, zbiorniczek z kostką robi zwarcie i się świeci a hamulce, płyn itp. wszystko jest na miejscu.
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Bo producent zaleca to na czym ma największe pieniądze
-
Audi a6 c5 2,4 AGA z LPG problem po odpaleniu
Masz pewnie dwa czujniki po 2 piny, ja u Siebie mam jeden kwadratowy czujnik temperatury na 4 piny. U Ciebie ten co daje sygnał na zegary jest sprawny ale zepsuty jest ten , który daje sygnał do ECU. Nie mam pojęcia gdzie u Ciebie może być ten czujnik.. Poszukaj na google, powinieneś znaleźć. Z tego co widzę, to Ty masz problem z czujnikiem zassysanego powietrza to ten czujnik powinien być gdzieś wkręcony w kolektor ssący, u mnie jest pod zbiornikiem płynu chłodzącego.
-
Audi a6 c5 2,4 AGA z LPG problem po odpaleniu
Najpierw to zmień czujnik temperatury bo ewidentnie czas na niego.
-
Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Co Wy macie za mechaników że mylą się przy wymianie oleju..
-
Wyciąg do okapu
Nie znam się na tym ale okap będzie zastosowany jako wyciąg i będzie podłączony do komina. Jest to nowy blok więc wszelkie technologie są zastosowane.
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
Ale pisałeś , że jak spadnie do 70 stopni to wtedy falują obroty i może wtedy coś termostat piperzy, nie wiem cholera.. Chciałbym pomóc ale to wiesz jak jest..
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
To może termostat jest do bani ? Coś kiedyś słyszałem od jakiegoś specjalisty, że jak termostat wariuje to obroty też , ja tego nie potwierdzam ale niby to prawda ?
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
Ja psikałem zmywaczem uniwersalnym lub plakiem. No to Ci powiem , że dziwny objaw, masz zrobioną adaptację przepustnicy ?
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
Jak wzrastają obroty to gdzieś musi zaciągać lewe powietrze. Psikałeś czymś po układzie dolotowym żeby wyeliminować lewe powietrze?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Już ustawiłem ale z pomocą google ?
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Pany , da się ustawić jak jest zablokowany telefon i jak przychodzi wiadomość SMS to żeby nie było widać treści?
-
Wyciąg do okapu
To będę dawał ale i tak będzie szło między szafkami, tak aby nie było widoczne
-
Wyciąg do okapu
Ja mam w bloku, odprowadzenie do rury, która odprowadza parę na zewnątrz. I z tego co się orientuję to będę miał coś takiego: https://www.ecofanet.com.pl/kanal-plaski-120x601-0-mb-p-1277.html
-
Wyciąg do okapu
Jaką rurą najlepiej podłączyć ?
-
Wyciąg do okapu
Siema, ktoś się orientuje czy przy montażu okapu trzeba dac odpowiednią grubość rury żeby ten okap w pełni spełniał swoje zadanie czy jak to jest ?
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Jak Ci na necie nie pokazuje to znajdź gazownika i podjedź się zapytać..
-
Rozgrzany działa dobrze lecz po chwilowym ostygnięciu szarpie
To przepływomierz za dużo pokazuje.. Powinien pokazywać od 3,50 do 4 maksymalnie.
-
Logi 1.8 20v 125 KM
Przypomnij się jutro to jak znajdę czas to Ci swoje prześlę.
-
Wzrastające obroty silnika
Przeważnie jak obroty szły na 2k to przepustnica do wymiany.