Treść opublikowana przez em0t
-
Audi a4 b6 2.0 ALT mocowanie rurki bagnetu olejowego
Możliwe ze macie to oblamane sam mam to ulamane ale bagnet sztywno się trzyma nawet ostatnio ta rurkę wymieniałem bo mi się połamala. Wystarczy to dobrze wcisnąć
-
Żywotność silnika / Wasze przebiegi
Dymi po nocy ?możliwe ze uszczelniacze zaworów mówią pa pa .
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
Każdy mechanik/warsztat ma swoje ceny. Warto jeszcze podzwonić i się zorientować
-
Problem z silnikiem 2.0 AWA
Lukaszek i tak musisz ją splanowac nwm czy jest sens to robić po kosztach juz lepiej dołożyć i zrobić żeby to ręce i nogi miało.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ktoś jak by szukał tego pistoletu do tunapu to znalazłem podobny os wurth . Za podaje linka http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6165556626&reco_id=f5bfd0a8-1504-11e6-bba8-028b7cd84653&ars_rule_id=201
-
Czy przy braku czynnika i oleju w układzie ma prawo wystepować błąd czujnika G65? A4 AVB 1.9 tdi
Tak będzie wywalalo ci błąd . Sam to miałem jak spuściłem gaz po to żeby wymienić dysze . Po napelnieniu zniknie.
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Czujnik idzie samemu . Jak będziesz zamawial to tylko orginaly
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Epc sygnalizuje awarie czujnika położenia wału może się już rozsypuje
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Ciut bliżej jak by było to można by było się spotkać i zbadać te ciśnienie
-
Ubytek płynu chłodniczego po wymianie uszczelki
Sprawdź wszystkie połączenia przewodów od cieczy możliwe ze oringi puszczają. Raczej jak by uszczelka padła to by nie leciało na zewnatrz
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Kamil vag Widzę ze zaproponowałes mu moje rozwiązanie przymocowania manometru . Możesz ten filmik mu podesłać ale za wiele mu nie pomoże ? Tomoskroba gdzie mieszkasz bo posiadam manometr ?
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Kamil vag tak to jak dajesz gazu to przepustnica się otwiera i sapie
-
Uboga mieszanka - Rozebrany Kolektor Ssący - lewe powietrze
Tomoskroba tez mam ten dźwięk zasysania.powietrza powietrza i jest to normalne . Kumpel w golfinie tez tak samo
-
2.0 ALT za wysoka temperatura dolotowa
Nie ma za co . Trzeba sobie pomagać . Komputer sam sobie ustawi dawkę itd . Ale możesz zrobić czyszczenie błędów i powinno się wyzerowac i bez tego sam się ustawi
-
2.0 ALT za wysoka temperatura dolotowa
W cięcia masz przy samej gruszcze. Jak ja odkręcić to z gruszki wystają dwa bolce jeden szerszy drugi cienszy w kolektor masz taki wałek i w nim są wcięcie i tak samo trzeba ustawić szerszy do szerszego i cienszy do cieńszego to jest obracane w kolektorze Musiał byś poszukać foty bo gdzieś na forum było to pokazane na zdjeciu
-
2.0 ALT za wysoka temperatura dolotowa
Ten błąd tyczy się zabogatej mieszanki . Czyli musiał byś przejrzeć czy lewego powietrza nie łapie . Jeśli gruszka była demontowana to pytanie jest takie czy jest dobrze ustawiona . Bo ma wcięcie jedno grubsze drugi cienki . Możliwe ze jest źle złożona dlatego nie działa . Wykonaj test gruszki przez vaga i obserwuj i nasluc**j Czyszczenie przepustnicy nic ci nie da i temperatury w dolce takie będziesz miał musisz to tak zostawić . Tylko przepływka sporo za malo pokazuje .
-
Problem z rozruchem na ciepłym...
Sprawdź czujnik g62 bo on odpowiada za temperaturę dla ECU
-
2.0 ALT za wysoka temperatura dolotowa
Możliwe ze czujnik temperatury xi pokazuje takie wartości bo powietrze jest podgrzewane przez przepustnice . Sprawdź na zimnym silniku jaka będziesz miał temperaturę .a z przepływka może wystarczy wyczyścić ? A co do gruszki to trzeba by było sprawdzić wszystkie wężyk .
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Ok. To i tak czasami się odzywa . Adaptacje juz robiłem . Dzięki za info
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Witam . Mam pytanie co to może tak stukac pod deska rozdzielcza ?co jakiś czas dochodzą z tamtąd stuka. Na vagu brak błędów
-
3 błędy klimatyzacji w VAG-COM, proszę o pomoc.
Radze nabić szybko klime ni chyba że chcesz wymieniać kompresor ?
-
3 błędy klimatyzacji w VAG-COM, proszę o pomoc.
00819 pewnie wywala bo masz pusty układ u mnie też wywalił jak miałem pusty układ . Wiec nabij i powinno zniknąć. A reszta jest os klap nawiewu . Na forum masz rozpiske gdzie która się znajduje i do przeczyszczenia/wymiany silniczek
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
wakumetr to jest specjalny przyrząd do sprawdzania szczelności panie kolego. W vagu tego nie ma
- Odma
-
Dysza rozprezna a4b6
Najlepiej jak by to było zaznaczone na rysunku . Ja mam założone ta żółta częścią w stronę kabiny . A podobno powinno być założone odwrotnie czyli biała częścią w stronę kabiny . Zgadza się ? Na drugiej fotce jest pokazane w którą stronę ma być .http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3074902.html . Czyli strzałka w stronę ściany godziwej.