Treść opublikowana przez kt65c453
-
BŁędy VaG A4 B6
może ktoś zmieniał moduł komfortu, jak wstawił zły może nie działać, moduły były na rożne częstotliwości pilotów
-
Co to jest ? Syrena czy klakson?
ori syrena jest w bagażniku/ nadkolu czy tam błotniku po prawej stronie,
-
BŁędy VaG A4 B6
mnie po włożeniu bateri też nie działa z pilota, dopiero jak nim auto odpalę to działa,
-
Xenon problem z usunięciem błędu
doprowadź do podobnych wskazań przód/tył -+ 0,6 v i wtedy adaptacja przejdzie, bo masz 1,0 i 2,38 v a to za bardzo rozjechane obejrzyj czy jakieś cięgno nie jest pokrzywione od tych czujników lub coś się nie przestawiło,
-
Xenon problem z usunięciem błędu
A wchodziles w bloki pomiarowe czy w nastawy podstawowe? Ta wartość między tyłem a przodem jest jak masz na równym auto i jak się mieści w przedziale to ci zrobi adaptacje, jak masz error to szukał bym przerwy w obwodzie lub uszkodzony czujnik, u mnie kabelek był przetarty przez koło i robił zwarcie ale jak wtedy było w tej grupie to nie wiem Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Xenon problem z usunięciem błędu
spróbuj wykonać tą procedurę, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279665-poziomowanie-reflektorow-xenonowych/#entry4047084 jak się nie uda obejrzyj czujniki poziomu czy nie są pogięte cięgiełka lub coś z nimi nie tak, masz je pod lewym kołem przód i z tyłu ale nie pamiętam które koło , bo wydaje mi się że system zgłasza sprawność układu ale sygnały są p[o za granicami normy,
-
Rozmiar śruby do tarcz hamulcowych
dziękować
-
Rozmiar śruby do tarcz hamulcowych
Witam, może ktoś napisać jaki jest rozmiar tej śruby co się mocuje tarcze , ta jedna , czy to jest M6x16 ?? Albo jak ktoś zna numer tej śruby?
-
Potrzebna pomoc A4 B6 2.4 BDV pb/lpg błędy
za ubogo , gaz do regulacji i tyle, jeżdżenie z ubogą mieszanką to wypalanie głowicy zaworów itd itp, czyli robić szybko u gazownika bo z oszczędności z lpg zostanie historia, a potem rodzą się opinie że gaz niszczy silniki, to nie gaz a źle wystrojona instalacja
-
Dziwne działanie nawiewów
też miałem że powyżej chyba 130 nawiew kręcił ale słabiej wiało, zwalniam wracało do normy, nastawy podstawowe i po problemie
-
cewki czy skrzynia?
miałem podobnie,z tym że po porządnym nagrzaniu i w trasie teraz mi w aucie robią swapa na manual, ale to nie znaczy że masz to samo
-
czujnik poziomu oleju brak wskazań na fisie
link nie działa, może ktoś podpowiedzieć jak włączyć sygnalizacje nie zapiętych pasów , i czy taka istnieje w b6 z 2004 roku??
-
A4 B6 3.0 ASN lokalizacja czujnika temperatury na zegary
Pod plastikowym kolankiem kolektora zasysanego powietrza , dokładnie w środku przy grodzi silnik/kabina, musisz zdjąć te kolanko żeby dostać się do tego czujnika , czujnik jak dobrze pamiętam zielony, jest podwójny czyli w nim są 2 czujniki jeden idzie do zegarów drugi do ecu silnika , http://images.google.de/imgres?q=g62+3,0+asn&sa=X&biw=1024&bih=625&tbm=isch&tbnid=l1wtEYllEisgAM:&imgrefurl=http://www.audizine.com/forum/showthread.php/385541-DIY-3-0-G62-Green-coolant-temperature-sensor&docid=lEM-o05cSBqtpM&imgurl=http://i183.photobucket.com/albums/x59/joec1992/DSCN0006.jpg&w=1024&h=768&ei=PXbuUf3wHcXQOdimgJgB&zoom=1&iact=hc&page=1&tbnh=136&tbnw=178&start=0&ndsp=16&ved=1t:429,r:8,s:0,i:106
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
Jeżeli u kogoś kto wcześniej nie miał a teraz się pojawiło, owszem stawiał bym na wtryski Dajcie znać czy u was taka metoda jak moja też działa, czy to tylko przypadek w moim aucie, aczkolwiek zasada zaburzenia na dole jest powszechnie przyjęta i praktykowana jak jest zimny vag Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Potrzebne dane skrzyni z 3.2 fsi GYY
dzięki wielkie za linka, ale po przejrzeniu całej strony, okazuje się że skrzynia GYY to quattro , mój błąd , dlatego napisałem chyba , szukam manuala a4 b7 ośka 3,2 fsi a na tej stronie za nic nie mogę znaleźć
-
Potrzebne dane skrzyni z 3.2 fsi GYY
Witam, potrzebuje dane przełożeń skrzyni 6 biegów z silnika 3.2 fsi a4 b7 , skrzynia chyba GYY ale tu pewności nie mam Nie mogę znaleźć w google
-
Swap skrzyni Multitronic na manualną w Audi A4 B6
tez sie podepnę pod pytanie, choć o mnie już auto w warsztacie i będzie zmiana z multi na manuał 6 biegów z silnika 3,2 FSI A4 B7, miałem wybór 5 lub droższa wersja 6 biegów, Ktoś ma jakieś spostrzeżenia/ uwagi? Ktoś ma dane przełożeń obu skrzyń? Dobra 3.0 a4 b6 mam\ » Skrzynia manualna / automatyczna » Bieg 1 3.500 / 2.444 » Bieg 2 1.944 / 1.425 » Bieg 3 1.360 / 0.981 » Bieg 4 1.034 / 0.755 » Bieg 5 0.844 / 0.547 » Bieg 6 --- / 0.385 » Wsteczny 3.444 / 2.400 » Główne 3.750 / 5.297 ktoś ma do a4 b7 3,2 fsi ??
-
Webasto wb50
http://webastoa4.eu.interiowo.pl/Montaz_WEBASTO_A4_8E.pdf http://a4-klub.pl/index.php?/topic/106226-montaz-i-dzialanie-webasto-diesel-19-20-tdi-all-b6b7/page-1 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/72790-b6-bfb-montaz-webasto-benzyna-update-wersja-pionowa-w-nadkole/?p=1162313#entry1162313
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
Nie jeździjcie tylko na auto kalibracji bo pożegnanie się z zaworami uszczelkami pod głowica i Bóg wie co jeszcze, nie znacie się zainwestujcie w strojenie u dobrego gazownika bo inaczej oszczędności wyjdą wam bokiem, a potem rodzą się bajki że gaz niszczy silnik, ale to tylko moja skromna propozycja. Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Błąd airbag po zmianie oleju
No ja juz problem ogarnąłem, był urwany, połączyłem, polutowalem, zaizolowalem i dziala Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
Może ci się jeszcze pojawić problem z wolnymi obrotami ale jeśli dławienia znikną to tylko doregulować wolne obroty, niby wolne obroty ustawia się innym parametrem ale u mnie troszkę zgłupiały, a u mnie automat i wolne obroty ustawione w 2 punktach z obciążeniem i bez, ale to już doszlifowanie szczegółów, a dodam że ustawiłem też odciecie dotrysku paliwa na 2 ms ale nie wydaje mi się żeby to miało wpływ ale możecie też spróbować ale to jako ostatnie
-
Szarpanie dławienie na zimnym ...
u mnie tez było szarpanie, owszem 3.0 i inny sterownik ale może i u was to jest, prawdopodobnie to zimny vag , vagi maja swoją metodę rozgrzewania i podczas rozgrzewania jest inna technika wtrysku paliwa, po osiągnięciu ok 70 stopni już przechodzi na normalny tryb pracy i wtedy dławienia znikają, pisze o pb ale na lpg to sie odbija dławieniami , ja to rozwiązałem dając korektę po obrotach na 500 obrotów dałem -10 a na 800 dałem -6 , czyli zubożyłem na niskich obrotach , na których zresztą się nie jeździ i po problemie,
-
Błąd airbag po zmianie oleju
Napisałem bo może to typowe że coś tam luźne w okolicy filtra lub coś, ok dam sobie radę, błąd jest stały bo po skasowaniu zaraz wskakuje, Wysłane za pomocą Commodore C64 po problemie, kabelek od wtyczki od czujnika przy lampie urwana
-
Błąd airbag po zmianie oleju
No napisałem o tych czujnikach z przodu na pasie, wieczorkiem zerknę Wysłane za pomocą Commodore C64
-
Błąd airbag po zmianie oleju
Witam, dziwna żecz mi się przytrafiła, zmieniałem olej , filtr oleju i powietrza i wyskoczył błąd poduszki Wednesday,06,April,2016,12:47:45:62939 VCDS Version: Release 12.12.0 Address 15: Airbags Labels: 8E0-959-655-84.lbl Control Module Part Number: 8E0 959 655 J Component and/or Version: Airbag 8.4EP 1002 Software Coding: 0011702 Work Shop Code: WSC 63251 000 00000 VCID: 3E73D8736A826EEEA6F-5000 1 Fault Found: 01739 - Crash Sensor for Front Airbag; Pass. Side (G284) 011 - Open Circuit - MIL ON Ktos może naprowadzić gdzie szukać?? wiem że z przodu po prawej i lewej koło lamp sa sensory ale jakim cudem coś walnęło przy zmianie oleju