Treść opublikowana przez mophk
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szwecja dziwny kraj.. A masz coś ciekawego w kodach wyposazenia? może wyjmij licznik i sprawdź czy są trzy kostki. jak tylko dwie to gdzieś ktoś coś... takie moje zdanie mało znającego się. może trzeba będzie wymienić wsad jakby wajcha nie zmieniała nic na fisie..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
nie no, full fis. ktoś musiał dokładać i olac temat wajchy..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
pokaz fotke licznika. W razie czego mogę pomóc z montażem i kodowaniem.polecam tego Pana!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
chętnie bym pomógł ale daleko jesteś. ktoś Ci wymieniał licznik? dziwne że nie masz wajchy w b6.. jakbyś sam się brał, to na odlaczonym aku i delikatnie z kiera żeby taśmy nie urwać.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
miałem pytać ale myślałem że to oczywiste że potrzebna jest :-D
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Prezes już czeka chyba , a skąd jesteś konkretniej?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
vcds też se kupie!
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
z ciekawości, który kabel kupiłeś? albo jestem ślepy albo tam nie było kabli CAN tanich, a chyba taki Ci potrzeba... nie ważne, chyba dopiero CAN był mocno pakowany od 2004.. oby.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
do b6 to nie mam, ale mam ELMa do silników w sam raz
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ja na 90%.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, czy ktoś podjąłby zamontowania w moim aucie foteli z a6c5? tylko przednie ale trzeba byłoby pewnie coś tam instalacji albo dodać albo przerobić
-
Audi A4 B5 Avant, 1.8 T, 2001 r.
bez sensu kompletnie.
-
Audi A4 B5 Avant, 1.8 T, 2001 r.
DP jako tako nie jest wymagane, tak samo wydech. pomagają ale to tylko tyle ogolnie to: wtryski, soft i lata.
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
jak to sie sprawdza?
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
Uszczelka przepustnicy wymieniona. Przegląd lpg pierwszy zrobiony, zero wycieków - Soul się postarał Mało nie skasowałem frontu samochodu bo ruski z tira nie zauważył ze go wyprzedzam (na szczęście było obok dość płaskie pole) i sam chciał wyprzedzić - prędkości też niskie 30-40km/h Mój catch can ma króćce 9mm. Odma ma wyjście zdecydowanie większe niż 9mm więc kupiłem zestaw redukcji: 3/8" + 1/2" i pasują idealnie. Teraz tylko znaleźć miejsce na całość. https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtf1/v/t34.0-12/12910500_1330237793669868_712845390_n.jpg?oh=1cfeceb63d86c0b142c743eac046d4cd&oe=5700A406 Dzięki Sebidi, prawdopodobnie kupie nowe fotele w full opcji: http://4.allegroimg.pl/original/02/57/99/07/58/5799075844_1 4-04-16: Fotele kupione, teraz tylko je wyczyścić i zamontować. Może też trochę zabezpieczyć metal w siedzisku, bo odrobinę rdzy jest. Rurka odmy wymieniona na wąż gumowy. redukcje (1/2" => 3/8) chromowane zastosowane jako łączniki części wężyków. Gotowe na montaż puszki, niestety póki co, nie mam pomysłu gdzie można ją łatwo umieścić. 16.04.16 Mały update/wpis w dzienniku. - naprawiłem tylny prawy głośnik, dokupiłem wiązkę na szrocie kompletną za dyszkę - stożek zamontowany - osłona termiczna zamontowana, fotki jutro - przepływ na 3cim biegu peak 162g/s - niestety dzwięk "turbo surge" ale bardziej metaliczny powrócił poleci ktoś jakiś dobry zaworek DV który sie nie rozpadnie w moment? (przynajmniej tak uważam, że to DV znów) - w związku z wywaleniem puszki filtra powietrza, zrobiło się miejsce pod catch tanka. - łożysko wg mechaniora nie kwalifikuje sie do wymiany póki co bo "ciężko stwierdzić które to jest, a są trzy" - kupiłem używany IC "55x23", po otrzymaniu paki, okazało się, że ma 44x18 - catch tank dostał 3 druciaki do środa, żeby lepiej się olej z opar wytrącał/skraplał do zrobienia: - kupić uszczelkę na osłonę termiczną, żeby wyglądało bardziej ori - kupić lepszy DV - kupić ic'ka 550x230x65 - kupić kolanko do stożka 180* umożliwi to zamontowanie tanka do osłony termicznej Plan na następne dni: poniedziałek/wtorek sprzęgło + uszczelniacz wału korbowego Prosiłbym o zabranie głosu znów
-
Jak sprawdzić ciśnienie doładowania turbo
wystarczy, że kupisz nawet najprostszy ELM i masz smarfona z apką np. torque. Mi pokazuje bardzo ładnie. Na jednym ekranie mam przepływkę jako wykres i doładowanie jako miernik wskazówkowy. pokazuje dobrą i konkretną wartość. owszem takie rozwiązanie nie jest idealne ale do pomiaru na codzien "czy wszystko gra" jest ok moim zdaniem. przy okazji masz dostęp do błędów silnika.
-
[puławy/dęblin/ryki] Szukam Mechanika
jest kilka opcji w puławach. są kolesie u "boreczka". dość tanio i sprawnie robią tematy. w jedno popołudnie zrobili mi uszczelkę pod zaworami i wymienili uszczelniacz w tylnim moście. osobiście ich obecnie nie polecam poza tym ze mozna u nich płacić kartą. na okrzeii jest "pałaszkiewicz" koles się zna ale ma mały warsztat i czas oczekiwania moze być dłuższy, chociaż diagnozę jakąś może Ci dać od ręki. nie mam o nim zdania ale podobno robi najlepszą robotę na rejonie, nie mozna placic kartą, ale jest bardzo miły i "dla ludzi". pikul ma złą opinię, a koleś na składowej podobno lubi robić na wyrost (sypią się kable hamulcowe? wymieńmy tez tarcze i klocki! - tak słyszałem) ale podobno bardzo dobrze regenerują wtryski dizli (kolega juz pare lat jeździ na ich robocie). reszty nie odwiedzałem i/lub nic nie słyszalem.
-
KMM Auto Kurów
tylko zebys potem tematu o nie dzialajacym lpg nie zakładał. ja czytalem o gazowniach w okolicy Puław i ani jedna nie miała dobrej opinii na forum lpg. albo partacze albo autokalibracja albo inne dziadostwo.
-
KMM Auto Kurów
Lepiej pojedz do Soul87 z tematem. dobrze ogarnął u mnie temat chyba ze krzyknał coś w stylu 1500, to wtedy strojenie u soula
-
A4 B5 Air Ride :)
czyli generalnie jazda na glebie (jako takiej) w trasie, nastepnie 30min postój powiedzmy żeby dostosować auto do latania przez progi zwalniające nie ma szansy bytu. Do tego, wydaje się, że cała instalacja jest duża.. tak wiem mam avanta a ty sendan i jakoś dałeś radę, ale jakoś nie czuje się komfortowo z tym, że cały bagażnik miałbym wypchany częściami samochodowymi, które pracują w mniejszym lub większym stopniu. Dodatkowo do rachunku trzeba dopisać jednak gwint.. ja sobię daje spokój. dzięki za wyczerpującą odpowiedz
-
[B5 AWT] 1.8TQ - Sleeperski Avant
Wszystko fajnie, ale cokolwiek z eSki to +1000 zł do ceny wydaje mi się że do a6c5 jest duzo wiecej części, łatwiej i taniej będzie dorwać kompletne w dobrym stanie. pozostaje pytanie czy da sie kupić w full opcji w materiale. Skóra mi sie strasznie nie podoba... Dodano 30-03-16: Nowe pytanie w/s foteli. Był fotele w a6c5 z sterowaniem góra/dół + przód/tył+ oparcie + grzanie? Może kupić w opłakanym stanie skórzane i zrobić sobie materiałowe obicie u tapicera? Ile to może kosztować? Przy okazji plan na najbliższe dni: Catch can - dziś/jutro Uszczelka przepustnicy - stara się pokruszyła jakoś Sprzęgło - sobota po 10tym FMIC, stożek i osłona termiczna (dzięki której, mam nadzieję, osoba która mi to robi, zarobi fortunę w przyszłości )
-
A4 B5 Air Ride :)
a mógłbyś mniej-więcej opisać jak ceno wygląda zestaw, który byłby najtańszy jak się da (nie zabijając jakości), z opcją podniesienia samochodu w ciągu parunastu minut? Zastanawiam się nad alternatywą dla gwintu ale boje sie trochę progów zwalniających... a w mojej okolicy są takie, które nawet przy małej prędkości potrafią zaczepić o coś
-
WYCIĄGANIE PINU PÓŁFIS JAEGER - PROBLEM
taki kabel to raczej klamstwo. chyba że dales grubszy pieniadz za niego ;-)
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
to nie bardzo pomoge, kabel mam taki podstawowy i to tyle..
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
mogę wziąć, ale nie jestem pewien czy dojade. jutro na szybko mogę coś po patrzec jak trzeba via interfejs bt(tylko silnik w sumie)