Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

miklaas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez miklaas

  1. herbi jakie masz założone oponki ze tak kręcisz kierownica?? u mnie jest to niemożliwe... zastanawiam się co się mogło zwalić..... po kupnie autka chodziło lżej
  2. Witam, od kilku dni zauważyłem ze w mojej b6 ciężko chodzi kierownica... Ale dzisiaj to juz masakra, jak wjeżdżam na rondo to ciężko wykonać skręt a o parkowaniu gdzieś pod hipermarketem już nie mowie, trzeba się wieszać na kierownicy... z pompy żadnych dziwnych odgłosów z maglownicy tez... płyn na maxa(nawet ponad stan) zielony taki znalazłem w schowku w autku.. Oponki 225\45 17 cali... dodam ze autko jest jakieś niższe niż seryjnie Co to moze byc??
  3. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    ładowałem cała noc, zrobiłem na nowym regulatorze i szczotkach 30 km na trasie i nic, myślałem ze się musza dotrzeć ale niestety nic
  4. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Regulator napięcia założony nowy,szczotki nowe, kontrolka dalej świeci lądowania brak, nawet powiedział bym ze jest gorzej jak było wcześniej na mierniku 12,15 v a teraz po wymianie 11,80 v
  5. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    ładowania nie ma, 12,15 V... pierwsze co zacznę od szczotek ale nie wiem czy to coś da bo wyżłobienia na wirniku już sa
  6. miklaas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, dzisiaj zapaliła się kontrolka od ładowania, Pasek jest napięty i na miejscu... Jak przegazuje samochód na wyższych obrotach, nawet do 4 tys to kontrolka nie gaśnie czyli wykluczam problem szczotek ale dla pewności wyjąłem regulator i szczotki maja ok 5 mm gdy zdejmę klemę na odpalonym samochodzie to odrazu silnik gaśnie czyli BRAK ładowania Czy jakieś kable od rozrusznika są połączone z alternatorem??? ostatnio wymieniałem rozrusznik i morze coś pomieszałem...
  7. miklaas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam Posiadam a4 1.9 tdi AHU . Rozrusznik z takiej samej tylko że w automacie będzie pasował???
  8. jaki koszt tych poduszek??? sam wymieniałeś?? dużo roboty przy tym??
  9. tak sorka nie doczytałem,
  10. kolego a nie wyczułeś różnicy przy hamowaniu>>?? trzeba było kupić poduchy febi albo lemfolder to wibracje by pewnie całkowicie ustały
  11. kolego i co sprawdzałeś te poduchy??? u mnie tez podobnie silnik wyskakuje jak próbuję ruszyć na ręcznym. i cały dygocze na wolnych..
  12. N75 Sprawny??
  13. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    z tym odbojem miałem problemy, ta blacha się całkowicie odkręciła... i nie wiem czy ma być porostu przykręcona tak jak leci czy silnik unieść delikatnie np. na lewarku i wtedy ja przykręcić..???
  14. miklaas odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    niee no ,zawsze to lepsze niż stare 18 letnie zaśniedziałe lampiory....
  15. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    Dzisiaj sprawdzałem ten sposób na hamulcu ręcznym, przy próbie ruszenia(zaciągnięty rękaw) silnik wygląda jak by miał sie urwać.... - słowa mojej dziewczyny bo ona rzucała okiem..
  16. miklaas odpowiedział(a) na staff01 temat w Audi A4 B5
    Jak mogą być nieszczelne klosze w całkiem nowych lampach>>>??? fakt te lampy to totalna porażka ale powinno być dobrze
  17. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    mówie że drgania mi nie przeszkadzają tylko to szarpanie przy zmianie biegow tak tez słyszałem że jak poduszki to tylko ORI
  18. miklaas odpowiedział(a) na miklaas temat w 1.9TDI
    u mnie tarcza Sachsa, faktycznie drgania nasilają sie wraz z temperatura silnika ale to mi nie przeszkadza, denerwuje mnie to szarpanie przy zmianie biegów, nie da sie spokojnie ruszyć,
  19. miklaas opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam, jak sprawdzić najszybciej i najprościej poduszki silnika i skrzyni>?? czytałem coś na forum że na hamulcu ręcznym, obserwować czy silnik podskakuję.... ale to w benzyniaku .. W TDI tak samo>>?? Moim Problemem jest szarpanie przy zmianie biegów z 1 na 2 i z 2 na 3 najbardziej.... Sprzęgło nowe , łożysko nowe, Silnik na wolnych obrotach drga, we wnętrzu tez drgania na kierownicy i lewarku drgania ogólnie w całym wnetrzu
  20. miklaas odpowiedział(a) na Jorgelito temat w 1.9TDI
    I co kolego uporałeś się z problemem???
  21. ten bolec podciac czy ten rowek?? bo bolec ma większa średnice niż ten rowek
  22. Koralgol ten odbojnik z przodu trzeba jakoś specjalnie ustawiać??
  23. może przepływka , może zapieczone turbo
  24. hmmm u mnie za cholerę nie pasuje.... w dodatku bolec grubszy jak rowek:o
  25. w lampie masz bolec od strony chłodnicy na dole lampy ,który podejrzewam ma wskoczyć w taki rowek przy chłodnicy w pasie przednim....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.