Treść opublikowana przez damian92x
-
B6 DIVISION
Mam na sprzedaż ramiona aero do a4 b6 z piórami valeo jakby ktoś szukał to PW
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Panowie po ile chodzą używane ramiona aero na przód?
-
B6 DIVISION
Szczerze mówiąc to nie zwróciłem na to uwagi. Od pół roku mam ją założoną i jest wszystko ok.
-
B6 DIVISION
Dokładnie ta jest z A3 za 135 zł. Mam taką u siebie i jest fajna
-
B6 DIVISION
Mówimy tu o gałce z A3 gdzie ramkę trzeba wyjąć i nałożyć swoją naciągając na mieszek więc trochę roboty z tym jest. Ja o ile dobrze pamiętam płaciłem 116 zł
-
B6 DIVISION
Ori gałka od a3 z mieszkiem i ramką to jakieś 110-130 zł w aso
-
zbiornik płynu do spryskiwaczy - wchodzi mało płynu, wycieki
Witam Panowie, Mam taki nietypowy problem. Mianowicie chodzi o to, że jak dolewam płynu do spryskiwaczy to wchodzi max 1-2L. Muszę odczekać x czasu aż to zleci i wtedy mogę zrobić dolewkę tak jakby był zapowietrzony. Problem w tym, że ani nie bulgocze ani nic podobnego więc średnio wiem jak ten temat rozwiązać. Czasami jest tak, że jak zaleje płynu pod korek to później pod autem kapie płyn więc wskazywałoby to na jakąś nieszczelność, ale gdzie? Oglądałem ten zbiornik przy zdjętym pasie przednim i niby wszystko z nim było ok. Jakieś pomysły? Może ktoś miał podobny problem. W drugim aucie wlewam całą bankę 5L i nie muszę robić tego na raty więc to mnie trochę denerwuje
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
Panowie od Q5 z którego roku pasuje tylne ramie do avanta? Jaki to koszt +/-? Ktoś kupował może pióra na przód pod aero w aso i za ile?
-
B6 DIVISION
Panowie od Q5 z którego roku pasuje tylne ramie do avanta? Jaki to koszt +/-? Ktoś kupował może pióra na przód pod aero w aso i za ile?
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
To nie jest ani idiotyczna docinka ani idiotyczna odpowiedz tylko stwierdzenie faktu. Poza tym skoro to nie Ty robiłeś to czemu nagle poczułeś się urażony moją wypowiedzią? Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
-
Problem z zapalaniem
Teoretycznie da się tą śrubkę odkręcić bez w/w operacji tylko trzeba trochę się wysilić
-
Problem z zapalaniem
Jeżeli z tyłu się ułamała to proponuje kupić drugą, bo jak zacznie Ci iść woda to będzie się lało do środka. Przez to, że poprzedniemu właścicielowi ktoś to u mnie połamał właśnie miałem problem z wodą w tym miejscu.
-
Problem z zapalaniem
Tak jak mój przedmówca. Pod maską po prawej stronie masz plastikowa obudowę. Sprawdź czy nie ma tam wody.Tam również jest przekaźnik od pompy paliwa.
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
To tak jakby wymienić coś do połowy Jak się ktoś zabiera za wymiane foteli to i elektryke powinien do nich podłączyć..
-
B6 DIVISION
Naklejka? Rzeczywiście jest taśma 3M w paczce z dokładką, ale ona raczej służy do tego żeby malując zderzak nie pomalować tego "paska". Coś jak taśma malarska czyli tylko zabezpieczenie.
-
B6 DIVISION
Pytanie do Panów którzy maja zderzak z tyłu s-line. Jak go pomalować?Z tego co widzę to nad rurkami jest ten jakby czarny pasek, a reszta w kolor nadwozia. Na jaki kolor jest ten pasek pomalowany? Kupiłem nową zagruntowaną dokładkę z ASO do avanta i myślę jak to ogarnąć.
-
Przetwornica LAD5GL 89030471 czy koniecznie taka?
Zgadza się, choć nie każdą przetwornicę da się naprawić. Zamiast kupować możesz spróbować właśnie takiego rozwiązania
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
Zajrzyj pod fotele może kostka nie wpięta.. Jeżeli nie ma kostki to po lewej stronie pod maskownicą bezpieczników masz główny plus. Stamtąd pociągnij sobie wiązkę, zrób to z oprawką i bezpiecznikiem w razie czego
-
Fotele s line pólskóry el. regulacja
Do el. odcinka lędźwiowego.
-
Przetwornica LAD5GL 89030471 czy koniecznie taka?
Z modelu który ma wynika, że 4 pinowa.
-
Przetwornica LAD5GL 89030471 czy koniecznie taka?
Przetwornica powinna pasować, a palniki polecam kupić w komplecie 2 szt.
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
A ja na Warmii tj. Olsztyn Panowie kratki boczne w zderzak s-line są z otworami i pełne zamknięte. One były w zależności od silnika? Bo nie wiem które mam wziąć do swojego
-
B6 DIVISION
Panowie kratki boczne w zderzak s-line są z otworami i pełne zamknięte. One były w zależności od silnika? Bo nie wiem które mam wziąć do swojego
-
Zablokowane oparcie tylnej kanapy Avant
Zamki do rozebrania i ręczne podciągnięcie cięgna które otwiera kanape. Od razu się wyposaż w nowe klamki, bo pewnie przy demontażu i próbie otworzenia ręcznie coś połamiesz przynajmniej tak było u mnie Uszczęśliwił mnie taką robotą poprzedni właściciel niestety