Treść opublikowana przez Frond Side
-
A4 B6 Avant by FrondSide
17.12.19 Wymiana drzwi - Lewe tylne drzwi Wymiana ze względu na rdze, która wyszła z pod dolnych listew. Słyszałem też, że rocznik 04 nie był tak odporny i to może się zgadzać patrząc na inne części karoserii. Trafiły sie nie drogo, całkiem gołe i w kolorze.
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Chyba jeszcze nie ma ale zapytać można
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Nm, Kw a nawet kąt skretu kierownicą standard
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Różnica duża oczywiście na + ale ten boostomierz szpeci, tym bardziej, że vfiz jest
-
A4 B6 czarny bex - avant.
A czujnik temp. oleju dokładałeś?
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Ja byłem na przeglądzie i na szarpakach nic nie wyszło.
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
Mam coś podobnego Zastanawiam się czy to nie poduszka amorka bo u mnie na postoju tez trzeszczy, jakby guma się o coś ocierała na skrajnych pozycjach.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Co by to było gdyby nie te Alii Chrom w środku odmładza za to na zewnątrz lepiej wygląda czarny mat
-
[B6 AVF] LY7W | S-line | BIX | DRL CLH | PDC | 1BV+talerze B5 | 320/288 | Quattro|BBS RS861 19' custom|GTC1549|FMIC
U mnie jedno lekko wyszło a drugie praską wypychałem z oporem Za to frajda, że nie huczy ;D
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Brak mocy... a tu taka niespodzianka, jeszcze na ori przewodach. Dodatkowo wymiana zaworu N75 który nie zawsze się zamykał (058906283C). Teraz jest 06A906283E na silikonach.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Nie nie cały zestawik bez przekładania wrzucałem. Wszystkie kostki pasują tylko blokady tylnych okien nie ma a reszta tak jak piszesz
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Przy ilu obrotach? Bo wiesz u mnie to około 2400 obr/min zaczyna coś czuć więc też rewelki nie ma ale pozniej to tylko biegi wbijać
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Rozumiem. W takim przypadku to dobre wyjście ?
-
A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.
Jak na takiego malca to w 5 lat nie jest źle czyżby b6 robiła więcej km rocznie ? Ps. Swoim jak zrobię 8 tys. Km to jest bardzo dobrze a moja ukochana żabką to może z 2 tys. Km
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Przy takim niucie co masz to chyba też najgorzej nie jedzie
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Potwierdzam. Kiedyś jak kupowałem alfę 156 na jeździe próbnej jechałem za policja i tylko muskając hamulec auto stawało deba i nie wyglądała to jakbym potrafił jeździć. W Alfie byl Ori hebel, w audi zrobiłem z 300km od swapu i jest lepiej niż bylo, również z 3 razy odpowietrzalem. Wydaje mi się że sam system hamowanie nie jest tak agresywny ale w razie potrzeby potrafi zatrzymać
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Strzałeczka. Dobrze mieć dremela, we wszystkich mocowaniach przycisku musiałem szlifować scianki. Przyciski przez ten chrom są większe o jakieś 2mm i po wsadzeniu nie chcą się ruszac.
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Znam ten ból, mam 1be + talerzyki b5 i 90% parkuje tyłem. Kilka razy podjeżdżając pod krawężnik przy sklepie bylem o włos a przecież miedzy błotnikiem a oponą jest jeszcze tyle miejsca
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Szykuje się ładny przeciąg Hybryda to dobra alternatywa, sam coś pomału myślę ale trójkę z przodu też by się chciało...
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Mówisz masa wrogiem modów w sumie parę kg mniej to mocy przybędzie
-
A4 B6 Avant by FrondSide
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Czy N75 o nr 058906283F siedział ori w BEXie? Musze wymienić ale w ASO skoda nie maja ten nr. przypisany do BEX
-
Brak mocy by Frondside
W sobotę rozbiórek ale i tak raczej wpadnie Ori nowy. Dziś doszedł efekt surge .