Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Frond Side

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Frond Side

  1. 17.12.19 Wymiana drzwi - Lewe tylne drzwi Wymiana ze względu na rdze, która wyszła z pod dolnych listew. Słyszałem też, że rocznik 04 nie był tak odporny i to może się zgadzać patrząc na inne części karoserii. Trafiły sie nie drogo, całkiem gołe i w kolorze.
  2. Różnica duża oczywiście na + ale ten boostomierz szpeci, tym bardziej, że vfiz jest
  3. A czujnik temp. oleju dokładałeś?
  4. Mam coś podobnego Zastanawiam się czy to nie poduszka amorka bo u mnie na postoju tez trzeszczy, jakby guma się o coś ocierała na skrajnych pozycjach.
  5. Co by to było gdyby nie te Alii Chrom w środku odmładza za to na zewnątrz lepiej wygląda czarny mat
  6. U mnie jedno lekko wyszło a drugie praską wypychałem z oporem Za to frajda, że nie huczy ;D
  7. Brak mocy... a tu taka niespodzianka, jeszcze na ori przewodach. Dodatkowo wymiana zaworu N75 który nie zawsze się zamykał (058906283C). Teraz jest 06A906283E na silikonach.
  8. Nie nie cały zestawik bez przekładania wrzucałem. Wszystkie kostki pasują tylko blokady tylnych okien nie ma a reszta tak jak piszesz
  9. Przy ilu obrotach? Bo wiesz u mnie to około 2400 obr/min zaczyna coś czuć więc też rewelki nie ma ale pozniej to tylko biegi wbijać
  10. Rozumiem. W takim przypadku to dobre wyjście ?
  11. Jak na takiego malca to w 5 lat nie jest źle czyżby b6 robiła więcej km rocznie ? Ps. Swoim jak zrobię 8 tys. Km to jest bardzo dobrze a moja ukochana żabką to może z 2 tys. Km
  12. Przy takim niucie co masz to chyba też najgorzej nie jedzie
  13. Potwierdzam. Kiedyś jak kupowałem alfę 156 na jeździe próbnej jechałem za policja i tylko muskając hamulec auto stawało deba i nie wyglądała to jakbym potrafił jeździć. W Alfie byl Ori hebel, w audi zrobiłem z 300km od swapu i jest lepiej niż bylo, również z 3 razy odpowietrzalem. Wydaje mi się że sam system hamowanie nie jest tak agresywny ale w razie potrzeby potrafi zatrzymać
  14. Strzałeczka. Dobrze mieć dremela, we wszystkich mocowaniach przycisku musiałem szlifować scianki. Przyciski przez ten chrom są większe o jakieś 2mm i po wsadzeniu nie chcą się ruszac.
  15. Znam ten ból, mam 1be + talerzyki b5 i 90% parkuje tyłem. Kilka razy podjeżdżając pod krawężnik przy sklepie bylem o włos a przecież miedzy błotnikiem a oponą jest jeszcze tyle miejsca
  16. Szykuje się ładny przeciąg Hybryda to dobra alternatywa, sam coś pomału myślę ale trójkę z przodu też by się chciało...
  17. Mówisz masa wrogiem modów w sumie parę kg mniej to mocy przybędzie
  18. Może by tak jeszcze dokładkę od cupry wcisnął
  19. Siemka. Co o tym sądzicie? Nie obciera ale jest blisko.
  20. Frond Side odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzięki
  21. Frond Side odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Czy N75 o nr 058906283F siedział ori w BEXie? Musze wymienić ale w ASO skoda nie maja ten nr. przypisany do BEX
  22. W sobotę rozbiórek ale i tak raczej wpadnie Ori nowy. Dziś doszedł efekt surge .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.