Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. mszark odpowiedział(a) na Bitu93 temat w 1.8T
    Ok nie zjarzyłem o jakim piszecie. Po zdjęciu węża z przepustnicy powinieneś sięgnąć tam ręką.
  2. mszark odpowiedział(a) na Bitu93 temat w 1.8T
    http://naprawto.blogspot.com/2016/08/wymiana-czujnika-walka-rozrzadu.html
  3. Dzięki za trop. A już mi wmawiali, że przepustnica. U mnie się nie rozsypał, ale membrana dziurawa i się nie otwierał+ ciągniecie powietrza podciśnieniem. Po wymianie wszystko jak trzeba.
  4. mszark odpowiedział(a) na Bitu93 temat w 1.8T
    Żaden ze mnie fachowiec i mechanik, ale po wpisaniu w google błędy nie takie g... Pierwszy to pompka centralnego za długo pompowała - możliwy wyciek, czyli nieszczelność w centralnym Drugi coś z alarmem/immo? Trzeci problem - kluczyk? Spróbować zakodować od nowa/problem z immo? Zalało Ci pompkę centralnego? Wygląda jak problem z immo Tylko gdy instalacja jest źle wystrojona.
  5. Chętnie się dowiem co u Ciebie jest przyczyną. Mam podobnie jak się zagrzeje (nie zawsze) i ściskanie tego podciśnienia obniża obroty. Szczelność sprawdzona, zaworek podmieniany, mam sprawny ori i zamiennik. U mnie wtedy pracuje minimalnie przepustnica i ją obstawiam. Nawet przepływka mi wtedy więcej pokazuje. Na jałowym nie jeżdżę więc puki co olałem.
  6. Jeżeli jest tylko rozładowany to powinień ładować te 14,4-14,2. Jak ma np. zwarcie w którejś celi to np. u mnie w b5 napięcie na klemach było 12V i światła przygasały dopiero po dodaniu gazu świeciły normalnie. Winny był aku. Albo podłącz aku pod prostownik albo załatw inny bo tak to można zgadywać. Może altek klęka i przez to rozwalił aku.
  7. Jak aku tylko rozładowany to naładuj prostownikiem, a potem sprawdź ładowanie. Jak już aku trup może zaniżyć ładowanie. Może regulator napięcia do wymiany, może sprzęgło alternatora nie domaga skoro pasek się ślizga. Aku powinień mieć napięcie 12,4-12,6 po jeździe. Zaraz po zgaszeniu pow. 13V i pomału spadać.
  8. Czy wypadanie zapłonów może być spowodowane niskim napięciem? 12.4V to trochę mało podczas jazdy.
  9. Ja kupiłem zamiennik rok temu za 25zł i działa. W sklepie jak piszesz powyżej 100zł. Dobrze by było jakbyś spisał nr regulatora i wtedy szukał, ale do tego trzeba rozebrać altek. Ja brałem w as-pl.
  10. U mnie po rozgrzaniu ładowanie leciało na 13,5V, zaraz po odpaleniu 14,2V. Zmieniłem szczotki, było ciut lepiej, ale po rozgrzaniu dalej duże spadki, więc wymieniałem regulator i teraz jest ok. Altek może coś tam ładuje, ale jak juz aku umiera to mu nic nie pomoże. Zasiarczył się. Możesz spróbować uratować, podłączyć pod prostownik, małym amperem ciągnąć aż napięcie dojdzie do ~16,2V. Ja tak uratowałem swój aku rok temu, działa do dziś.
  11. @up Alternator do regeneracji albo strata na kablach. Sprawdź miernikiem ile jest na alternatorze. Szczotki mogły się skończyć.
  12. Ktoś pewnie dokładał antenę. http://www.panorama-antennas.com/
  13. Może ktoś mnie poprawi, ale to wężyk do sterowania klapy obiegu wewnętrznego, u mnie on wchodzi przy wężach nagrzewnicy i dalej do jakiejś gruszki przy dmuchawie.
  14. Potwierdzam. U siostry w środę w innym aucie wieczorem przyjechała bez problemu. Na drugi dzień aku trup, zwarcie wewnątrz. Niech kolega spakuje jakiś miernik to sobie ładowanie sprawdzicie.
  15. mszark odpowiedział(a) na xreqqx temat w Audi A4 B5
    A wytnij gdzieś z blachy, albo poszukaj używek.
  16. Płyn w nagrzewnicy jest zawsze. Tu masz film jak się do niej dostać
  17. Wiesz ja zapłaciłem za regenerację jednego tylnego 200 z robocizną i przewodem elastycznym. Pakowanie się w nowe nie ma sensu. Chyba, że Twoje auto to igła i chcesz nim lata jeździć. Czym się będzie różnił ten z aso czy lucasa od tego po regeneracji? Nową obudową.
  18. Dla potomnych napisz kto Ci to robił, żeby nikt tam więcej nie pojechał. Wyszło pewnie ponad tysiaka: dwa nowe zaciski, przewody elastyczne i sztywne + robocizna.
  19. mszark odpowiedział(a) na mugolina temat w Audi A4 B5
    Zobacz czy nie ma luzu, poszarp kołami.
  20. Spalanie stukowe?
  21. Sorry mój błąd, chodziło mi o filtr powietrza, już poprawiam.
  22. Zaślep wężyk idący od zaworu na filtrze paliwa powietrza do podciśnienia i będziesz miał odpowiedź.
  23. mszark odpowiedział(a) na karol19702 temat w Audi A4 B5
    Może z 1 czy 2 kunie doda, czy odczujesz? Nie.
  24. Najlepiej jakbyś miał dostęp do miernika. Jak masz problem z odpalaniem i ładowaniem to pierwsza myśl-coś nie łączy po między aku i rozrusznikiem. Luźny/uszkodzony któryś przewód.
  25. A przewód plusowy sprawdzałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.