Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. mszark odpowiedział(a) na bialy986 temat w 1.8T
    0,5l na 700 to wychodzi, że po przejechaniu 10tyś dwa razy olej miałeś wymieniony. Mój przez 9 tyś wziął ćwiartkę, z czego większość przez pokrywę wyleciało. A nie uważam by był w jakiejś super kondycji.
  2. mszark odpowiedział(a) na Donswistak temat w Audi A4 B5
    Nie grzeje wcale, słabo, czy nie z każdej kratki leci ciepłe?
  3. Przepływki w zamienniku są g... warte. Cewki trzeba było zamienić miejscami zanim wymieniłeś. Skłaniałbym się ku lpg. Rozjechały się mapy, wtrysk padł, dziura w wężyku.
  4. mszark odpowiedział(a) na Zdano temat w 1.8
    Odłączyłeś tylko przewód do kolektora czy całkiem wywaliłeś zaworek? Zaworek mógł się zablokować. Wywal go całkiem i niech opary idą w powietrze, wtedy sprawdź. Korka trzeba było nie ruszać.
  5. mszark odpowiedział(a) na Zdano temat w 1.8
    Zawór węgla aktywnego n80, znajdziesz go na filtrze powietrza. Tu masz choćby o nim. Powinien cykać. Wyjmij go, zaślep wężyk idący do kolektora i zobacz czy będzie różnica.
  6. To i ja dopiszę. Za legalizację butli na 10 lat płaciłem 200zł(wymontowanie, badanie, zamontowanie).
  7. Sprawdzaj alternator i kable. Przyjdzie mróz i nie odpalisz. Aku praktycznie rozładowany.
  8. Moim zdaniem altek do sprawdzenia/regeneracji. Możesz jeszcze sprawdzić napięcie na alternatorze(żeby wykluczyć spadek na kablach). Aku pod prostownik. Naładowany odłączony po kilku godzinach powinien mieć 12,6-12,8V.
  9. 12.1 to już aku słaby. Długo tak masz?Mógł się już zasiarczyć. Przerabiałem to u siebie i udało się uratować. Co do altka, po odpaleniu powinieneś mieć powyżej 14V, a pod dodaniu gazu to skok o jakieś setne wartości volta. Może spaść poniżej 14, ale to już przy dużym obciążeniu(wszystkie światła, grzanie szyby itp).
  10. Szczotki się kończą albo regulator napięcia. 12.1V to na zapłonie czy bez? Jak bez to masz aku bliski rozładowania przez niedomagający alternator. Nie powinieneś mieć takich skoków. Od tego jest regulator napięcia by na każdych obrotach było w miare stałe.
  11. Przecież Ci kopci nawet po maską z turba(nieszczelne). Co tu sprawdzać? Trzeba ją wyjąć. Wyciągnij prawą lampę, zdejmij wąż od filtra powietrza do turbo i ruszaj wirnikiem, z tego co słuchać raczej luz będzie.
  12. Dla to jest mistrzostwo. Wcześniej nie było ok, ale teraz jest ok. Swoje zarobili. Nowy rozrząd to zawsze spokój.
  13. mszark odpowiedział(a) na p.mie temat w 1.8
    Pytanie czy Ty wiesz gdzie ten zawór ma się znajdować. I co chcesz podłączyć? Wężyki czy kostkę? Zawór jest koło filtra powietrza, wiązka ta sama, którą podpięty jest przepływomierz. Tak mam u siebie w 1.8t i podobnie widzę na fotkach i filmikach w necie w 1.8.
  14. Tu większość ma taki przebieg, tylko na liczniku po ~200tyś.
  15. Jeśli cennik na stronie aktualny to u Wandeja rts za 799zł. Chyba nie tak dużo.
  16. mszark odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w Audi A4 B5
    Ściągnąłem tapicerkę ze słupka i odchyliłem podsufitówkę, żeby namierzyć skąd się sączy (leciała po kabelku od głośnika, aż do uchwytu otwierania maski)i od środka podkleiłem masą poliuretanową i tym samym od zewnątrz podkleiłem uszczelkę w górnym rogu. Bardziej profesjonalnie to tylko podklejenie całej szyby od nowa.
  17. mszark odpowiedział(a) na Bolo0998 temat w Audi A4 B5
    Ja u siebie też udrażniałem, obkleiłem obudowa kompa, linki, a ciekło z uszczelki przedniej szyby w górnym rogu od strony kierowcy.
  18. mszark odpowiedział(a) na Bialy 2 temat w Audi A4 B5
    Jeśli tak jak u mnie to składasz tylną kanapę, ściągasz tapicerkę, wyciągasz kawał gąbki i tam śruby - tak to kojarzę.
  19. mszark odpowiedział(a) na mszark temat w 1.8T
    No to kogoś tu fantazja poniosła z tym silikonem. Dzięki.
  20. mszark opublikował(a) temat w 1.8T
    Czy do wtryskiwaczy idzie jeszcze jakiś oring oprócz dwóch małych zaznaczonych na zdjęciu? Wyjąłem dziś swoje - jeden ma pęknięty ten plastikowy koniec, drugi leje bo się z niego sączy. Do tego jakiś baran obkleił je silikonem jakby nie wiedział co robi. Czy tam coś jeszcze idzie co ma uszczelnić, czy ten mały oring na dole ma to załatwić? Chce kupić używki, ale nigdzie nie widzę by miało tam być coś więcej.
  21. Na pewno masz na miejscu jakiś sklep moto i tam Ci filtry mogą dobrać, jak nie to zajrzyj na fora sponsorowane. Firmy Knecht czy MANN. Przy filtrach zapewne myślisz także o oleju? Filtry gazu masz dwa. Warto raz na jakiś czas sprawdzić zawieszenie, zainteresować się świecami, pozostałymi płynami/olejami.
  22. mszark odpowiedział(a) na mates08 temat w Audi A4 B5
    Tylko że Ty i my nie wiemy co tam masz wlane, więc tak 50/50 możesz wlać. Jak nie chcesz lać zielonego wymień cały na czerwony. Ja jeżdżę drugi rok na mobil atf 220 i jest ok.
  23. mszark odpowiedział(a) na GreenGreen temat w Audi A4 B5
    Z pamięci nie kojarzę ile tam jest otworów regulujących do przykręcenia aku. Ale na pewno wejdzie. Zajrzyj i zmierz.
  24. mszark odpowiedział(a) na GreenGreen temat w Audi A4 B5
    Wsadzisz i 90Ah tylko po co do 1.6?
  25. mszark odpowiedział(a) na Bitu93 temat w 1.8T
    Sorki, popierdzieliło mi się chyba z czujnikiem spalania stukowego. Nie łatwa sprawa ale ja bym pewnie próbował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.