Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. Nie rozumiem. Piszesz, że walczysz z problemem 4 lata, że tylko na gazie, podejrzewasz reduktor, autokalibracji nie przeszło. Albo podjedź do kumatego gazownika (na forum lpg coś znajdziesz). Albo kup kabelek na alle... za ~30zł i sam sprawdź co z tym gazem.
  2. Możesz odpalić, o ile się nie mylę, to podciśnienie steruje ciśnieniem paliwa między ~3,5 a 4bary. Tylko go zaślep, bo wiadomo, pociągnie lewe powietrze. Tak samo można sprawdzić zawór odpowietrzania zbiornika paliwa, nie wiem jak w 1.8, u mnie jest na filtrze powietrza.
  3. Ale chcesz na pałę wymieniać? Zdejmij wąż podciśnienia jak zacznie falować i zobacz czy będzie zmiana, czy nie wywala paliwa, możesz nawet spróbować zassać powietrze, żeby sprawdzić czy nic nie puszcza..
  4. Jeżeli nie przeszło autokalibracji to powinno się szukać przyczyny, a nie zrobić aby zrobić.
  5. Sworzeń może mieć już wżery i sam uszczelniacz może nie pomóc.
  6. mszark odpowiedział(a) na Gater temat w 1.8T
    Bo jak dasz silikon to i szlifu nie trzeba bo się wszystko wypełni?
  7. Dobrze by było, żebyście podali odczyty z czujników temp., przepływki,sondy w momencie falowania. Samo sprawdzenie błędów to żadna diagnostyka. Objaw pasuje do sporej dziury w dolocie (skoro macie pewność że przepustnice są ok), podciśnienie, odma, dolot. Macie w adr jeszcze coś takiego jak siłownik klap kolektora(pęka membrana i łapie lewe powietrze). Sam walczyłem z podwyższonymi obrotami na jałowym na rozgrzanym, na szczęście odpuściłem sobie wymiany wszystkiego na chybił trafił, bo na kompie wartości były prawidłowe. W końcu znalazł się winowajca, dziurawy dv.
  8. mszark odpowiedział(a) na Tomddz temat w Audi A4 B5
    Mechanikiem też nie jestem, ale raczej koło się samo nie zdjęło i nie założyło, bo inaczej jakby to wypadło? Ktoś pewnie wymieniał i nie posprzątał.
  9. Jak się dostała woda, to chyba lepiej będzie rozebrać.
  10. No jak czujnik temperatury, ten z tyłu silnika, pokazuje cuda to i dawka paliwa może być zła. Tak zgaduje, bo nie napisałeś co sprawdziłeś.
  11. A czujnik temperatury dobrze pokazuje? Nie zalewa go?
  12. A może by tak podpiąć pod komputer, jakieś błędy może są? Co tam czujnik temp. pokazuje sprawdzić.
  13. mszark odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Paka podłącz pod kompa i sprawdź błędy i działanie czujników. Coś będzie wiadomo, bo tak to można sobie sprawdzać i pół osprzętu wymienić.
  14. mszark odpowiedział(a) na Paka85 temat w 1.8
    Przepływka nie musi dawać błędu żeby dawać zły pomiar. MM1311 u siebie to postaraj się podmienić przepływomierz, ale nie na jakiś zamiennik, tylko ori. Błąd sondy raczej ze zbyt dużej dawki paliwa.
  15. mszark odpowiedział(a) na vSilveR temat w 1.8T
    Olej to auto. Tak nap... że możesz na warsztat nie dojechać.
  16. U mnie pompka działała tylko na włączonym zapłonie. Wuj wie czemu. Sprawdzone kable, zimne luty, suszyłem, przekładałem. Po jakimś czasie sama z siebie się naprawiła i tak już ze 2 lata działa.
  17. https://www.google.com/maps/place/STAGMAG+Mirosław+Andrzej+Gryko/@53.1248309,23.265178,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x717c0580433ee52f?sa=X&ved=0ahUKEwim3Yi1ufTaAhUF3SwKHWabAesQ_BIIogEwCg
  18. Stagmag mogę polecić. Dwa lata temu zmieniałem u nich wtryski. Bez problemów do dziś. I na valtekach Ci zrobią, że będzie jeździć.
  19. Sprawdź jeszcze elektrozawory. Nie wiem co tam masz, można wyciągnąć tłoczki i sprawdzić czy się wyłączy.
  20. O ile dobrze pamiętam to sprawne ma być to co było na wyposażeniu. Czyli jak są przednie to mają świecić. Ale w praktyce to nie kojarzę abym miał sprawdzane coś więcej poza światłami mijania.
  21. A myślałem, że u mnie 12 letnia instalacja byle jak założona, ale u Ciebie widzę po najmniejszej linii oporu. nie wiem, czy nie lepiej będzie Ci na forum lpg poszukać kogoś ogarniętego w Twojej okolicy, żeby rzucił na to okiem.
  22. Pierwszy pomiar od razu po odpaleniu? Może jakieś małe spalanie oleju?
  23. Może to również świadczyć o tym, że sprzęt na stacji jest do d...
  24. Możesz sprawdzić zawór odpowietrzający skrzynię korobową oraz DV. Też szukałem przyczyny i prawie wymieniłem przepustnicę. U mnie problem był mniej uciążliwy więc na jakiś czas olałem. Potem ktoś na forum z podobnym problemem stwierdził, że winny był DV. Sprawdziłem swój i też miał pękniętą membranę. Po wymianie jak ręką odjął. Po adaptacji w aeb trzeba też trochę pojeździć, aż przepustnica się ustawi.
  25. Żeby nie mieć problemów z uznaniem gwarancji najlepiej tam gdzie zakładałeś. Koszt od ~80zł w górę, zależy jakie to będą filtry.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.