Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. mszark odpowiedział(a) na Patjak19 temat w 1.8T
    A jakie wartości pokazuje przepływomierz i czujnik temperatury jak już odpalisz?
  2. Auto świeże więc zamierzasz tym jeździć. Valvoline Synpower 5w40 drogi nie jest, ja to leje i jest ok, a przebieg ze 360tyś, albo i więcej. Mi też po zakupie mówili, żeby lać gesty. Takich mamy mechaników.
  3. Obstawiam, że po modyfikacji auto gazownika nie widziało.
  4. mszark odpowiedział(a) na tomek71wzw temat w 1.8
    Fora sponsorowane - sprzedaż. Sam brałem u dzika na wiosnę. Podaj Vin, dostaniesz co trzeba na dobrych gratach w dobrej cenie.
  5. mszark odpowiedział(a) na kopsonaudi temat w Audi A4 B5
    Skoro ten jest sprawny i nie ładuje to problemu szukaj w kablach, aku. Z mocniejszym będzie tak samo. Według etki ten 058903016C
  6. Przecież widać, że jest przesunięta.
  7. Wskazówka jest przesunięta, pewnie po tej regeneracji licznika źle ustawiona. Na wyłączonym zapłonie jest za 60 a powinna być przed. Czujnik bym zostawił.
  8. To postaraj się zlokalizować co tak stuka. Normalne raczej nie jest, dziwne, że żaden z tych mechaników nie znalazł.
  9. A co tak stuka? Jakiś przekaźnik?
  10. To że kontrolka się zapala to normalne, silnik staje i nie ma ładowania.
  11. Też widzę na mapach mnożnik 1.4 ale popatrz na pierwsze foto, czas benzyny 2,66, gazu 5,28.
  12. Mi od razu rzuciło się w oczy te czasy wtrysków na wolnych x2. Mapka nie jest miarodajna bo ciągle się zmienia. Jeździ się na mnożniku, to się chyba nie zmieniło. Tak samo mnożnik powinien dążyć do 1, a nie poniżej.
  13. To sorki, nie wiedziałem. Ale te czasy wtrysków to chyba na bogato, mnożnik wychodzi x2 czy 1.8t w b7 też tak się ustawia?
  14. Albo ten interfejs pokazuje co chce, albo tą instalację zakładał i ustawiał ktoś bez pojęcia. Pomijając sondy, przynajmniej pierwsza powinna pracować, popatrz na czasy wtrysku. Masz mnożnik x2. W górnym zakresie na 100% wtryski się zapętlają.
  15. mszark odpowiedział(a) na Mijogro temat w Audi A4 B5
    A jak nie masz szyber to pewnie gdzieś uszczelka pod szybą puszcza. U mnie puszczała w samym górnym rogu.
  16. U mnie taki objaw był przez regulator, zimny ok, rozgrzany spadało na 13.5v.
  17. mszark odpowiedział(a) na darek8517 temat w 1.8T
    A jak odciągasz napinacz - pkt.2 to idzie lekko czy z oporem. Może napinacz padł.
  18. Miernik w dłoń i sprawdzaj po kolei od aku po licznik aż znajdziesz gdzie masz spadek napięcia. Zaśniedziałe styki itp.
  19. Nic z tym nie trzeba robić. Normalka. Nie patrz na zegary ani na vag, jak miernik pokazuje że na klemach jest ok to nie ma co drążyć.
  20. mszark odpowiedział(a) na JaCuS08 temat w Audi A4 B5
    Wskazania na liczniku to często są zaniżone. Miernik masz raczej do d..., przy takich napięciach co chwila resetował by się ecu, licznik, dyskoteka na światłach itp. Sprawdź go na jakiejś baterii, ładowarce do telefonu, czy jakimś zasilaczu.
  21. mszark odpowiedział(a) na darek8517 temat w 1.8T
    Wygodniej zakładać jak druga osoba przytrzyma napinacz.
  22. mszark odpowiedział(a) na Fazi81 temat w 1.8T
    Najlepiej pod komputer i zobaczyć jak się zachowuje. Do tego sprawdzić szczelność dolotu, podciśnienie, odmę.
  23. Nie trzeba jechać do gazownika. Pojedziesz, powiesz, że za dużo pali, zmniejszy dawkę i będzie ubogo. Jak masz kabel to logi.
  24. Ja mam TRW z rok czasu na tyle. Jest ok, ale to mały przebieg by coś więcej. Kupiłem u dzika z forum, dobrał mi po vinie.
  25. mszark odpowiedział(a) na banano7 temat w 1.8T
    Pewnie wypadało by turbo sprawdzić czy nie puszcza. Olej też lepiej jakbyś zmienił na 5w40. Może ktoś tak się ratował gęstszym olejem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.