Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. 500? Co Ty do rydzyka jeździsz? Jak zaczniesz sam stroić to więcej stracisz niż na wizycie u gazownika. Masz valteki, którym trzeba skalibrować skok tłoczka, dobrać dysze, i dobrze wystroić instalkę. Jeśli liczysz, że ktoś Ci Tu powie, rozwierć do tylu, kliknij tu i tu i już to zapomnij. Miałeś pojedyncze, a teraz listwę i nie wiadomo nawet co tam za wężyki dałeś itp.
  2. Nowe, czyli zamienniki od nowości potrafią wyć. W IC itp kupisz zregenerowaną ale licz się z kaucją wyższą od ceny pompy. Przynajmniej tak było rok temu jak sam szukałem. Na alle... kupiłem za 120 używkę, chodzi już rok, sucho i cicho.
  3. Czyli wymieniłeś sam listwę, dysze nie dobrane do mocy, w valtekach też się ustawia skok tłoczka bo fabrycznie nie są dobrze skalibrowane. Skoro nie wiesz jak to się robi to bez wizyty u gazownika się nie obędzie.
  4. Ale tu opisujesz całą instalacją kompletnie spieprzoną i zaniedbaną. Co nie znaczy, że valteki to zło. Ja swoją kupiłem z valtekami czerwonymi, zmieniłem je bo zaczęły szarpać przy przełączaniu na w02. Poza tym nie było z nimi problemów i jazdą na gazie. Pewnie właściciel auta z Twojego przypadku zmieniał filtry jak już auto nie jechało.
  5. Ile pojeździłeś? U siebie po adaptacji muszę przejechać ok 50km zanim się uspokoi.
  6. Dzięki. Trzeba będzie się tym zająć.
  7. Możesz nakierować gdzie są te klapy? I na ile to pomogło z ogrzewaniem? U mnie już gąbki raczej dawno wyleciały.
  8. mszark odpowiedział(a) na bv7t3k temat w 1.6
    Jak dużo wycieka? Tędy ma prawo kapnąć z pary, którą puści korek.
  9. Z chybotaniem to najszybciej środkowy ślizg zbyt wyrobiony, a jak wymieniłeś to może źle zamontowany. Ja wymieniałem w zeszłym tygodniu, kupione u vagshop. Poza tym jak się ciężko przesuwa to może prowadnice środkowej szyny(nie wiem czy tak to fachowo się nazywa) się wgięły do środka, tak było u mnie.
  10. mszark odpowiedział(a) na petrosdbz20 temat w Audi A4 B5
    Miernik do ręki i sprawdź ładowanie i pobór prądu na postoju. Na youtubie znajdziesz filmiki co i jak jak sam nie wiesz.
  11. Wtryski to zmień na w02, niewielka dopłata.
  12. Może głupio zapytam. Sprawdziłeś poziom oleju? Gdzieś ten płyn być powinien.
  13. mszark odpowiedział(a) na Jakub Mikusek temat w 1.8T
    Masz instalacje bez czujnika. Sam jakiś czas temu pytałem tu na forum o ten kabelek. Miejsce na czujnik jest zaślepione.
  14. mszark odpowiedział(a) na igor.ddk temat w 1.8T
    Przepustnica w aeb bywa kapryśna co po swojej zauważyłem. Troche brudu i już bywa dziwnie. Po odpięciu aku mimo, że adaptacja ok czasem trzeba jeszcze raz rozpiąć aku. Sam tak ostatnio miałem, zrobiłem z 200km i po dojeżdżaniu do skrzyżowaniu po wciśnięciu sprzęgła obroty rosły nadal. Odpięcie aku, ponowna adaptacja i od razu poprawa.
  15. Jeżdżę ponad pół roku na używce z allegro i jest ok, dałem za nią 120zł. W zamiennik chiński się nie pakowałem. Moja też wyła, na wymianę przyszedł czas jak zaczęła cieknąć. Kupowanie w sklepie to kupowanie regenerowanej, bo już ich nie robią, Płacisz ~ 500 za pompę i tyle samo kaucji. Oddajesz swoją i albo kaucje odzyskasz, albo nie.
  16. Valteki czy nie. Ja miałem valteki w miarę ciche, teraz mam ac w02 i słysze cykanie przy otwartym oknie. Na filmiku to coś konkretnie nap...
  17. http://google.plczesc/sonda-lambda,audi,a4-8d2-b5-1994-11-2001-09,1-8-t-150km,5-253-4615-100729-0-30-0258006014.htmlto jest twoja. Parę miesięcy temu sam szukałem. W IC mogą Ci sprowadzić na specjalnie zamówienie. Nie wiem po ile. Ja kupiłem używke na allegro. Kable całe, sonda w miarę czysta była. Oczywiście za drugim podejściem. Za pierwszym razem dla sprzedającego literka za numerem nie robiła różnicy. Ale zwrócił i za sondę i za przesyłkę. Także się upewnij, że dobrą kupujesz.
  18. Na jakiś czas dałem sobie spokój, bo dużo z tym grzebania, ale w końcu trafiłem na mechanika pasjonata, który chętnie pogrzebał przy okazji innej diagnozy. Okazało się, że u mnie tego czujnika nie ma, jest zaślepione to miejsce, a kabel po prostu sobie jest.
  19. Audi a4 b5 1.8T AEB, mam odpięty kabelek ten na zdjęciu. http://www.directupload.net/file/d/4164/fpkyip4u_jpg.htm Możecie mi pomów i powiedzieć gdzie powinien być wpięty. Jest nad filtrem oleju. Kolor na moje oko biało - niebieski. Wcześniej odchodzi z wiązki jeden i jest wpięty jakby z tyłu silnika. Jestem laikiem, nie mam kanału i od góry nic nie znalazłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.