Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mszark

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mszark

  1. mszark odpowiedział(a) na dayton2 temat w Audi A4 B6/B7
    Zrób test co2.
  2. mszark odpowiedział(a) na Patryczegg temat w 1.8
    Zapewne termostat do wymiany, sporo tego na forum.
  3. mszark odpowiedział(a) na xelis111 temat w 1.8T
    Skoro wiesz, że kostka do wymiany to ją wymień.
  4. https://a4-klub.pl/profile/817-dzik/ Napisz do dzika podając vin, a dostaniesz pasujący rozrząd w dobrej cenie.
  5. https://a4-klub.pl/topic/365127-wymiana-wkladu-termostatu-a4-b5-26-v6/
  6. Fajnie, ale po jakim czasie po zgaszeniu podpiąłeś vaga i co pokazywała wskazówka na zegarach? Zrób to samo na zimnym kiedy pokazuje 80 stopni.
  7. Zaprowadź do kogoś ogarniętego, niech oceni co do zrobienia i za ile. Dodaj do tego te grosze, za które go możesz sprzedać + to co możesz dołożyć na nowe auto z zapasem na "pakiet startowy". Pomyśl co byś za to kupił i sam sobie odpowiesz.
  8. Sam Ci gaśnie?
  9. Jak zawyża na zimnym i ciepłym to obojętne.
  10. 01-engine->meas.blocks i szukasz kanału na którym będzie coolant temp. Potem to samo w instruments.
  11. Tiaaa, wskazówki. Podepnij pod vaga i sprawdź co pokazuje. Może czujnik padł.
  12. mszark odpowiedział(a) na sebaaa692 temat w Audi A4 B5
    Z jednej strony mam ruville z drugiej mayle,. Dwa lata, osłony całe, brak luzów.
  13. Jechać możesz, najwyżej nie będziesz miał abs-u. Wyciągnij wtyczki od czujników z przodu i sprawdź czy nie zaśniedziały itp. Ale raczej masz kabel przerwany. Obstawiłbym lewy czujnik.Jjak masz możliwość podpiąć vaga to będziesz wiedział który.
  14. Z jakich modeli pasowało by sprzęgło z dwumasą p&p do 1.8t AEB fwd? Coś z B6 podejdzie?
  15. Zrób test na uszczelkę. Termostat zamiennik to ~20 zł, skoro ktoś się pofatygował by go wyjąć to i wsadził by najtańszy. A tu wywalony termostat i zalany układ wodą (zima jest). Wygląda jakby ktoś chciał pozbyć się problemu.
  16. mszark odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Jak dla mnie to ostatni wykres na hanach wyglądał ok. Na valtekach wyszło Ci jakoś dziwnie. Albo za duże ciśnienie, albo za duże dysze. Na valtekach będzie jeździć, mój aeb tez na nich jeździł, padły bo swoje przejechały. Wrzuć to na forum lpg skoro tak się upierasz przy samodzielnym ustawianiu.
  17. Może problem z wiązką, albo sterownikiem gazu.
  18. mszark odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Klikasz na tą żółtą kropkę na wykresie(zrobi się czerwona) i strzałkami na klawiaturze przesuwasz góra i dół. Klikając na linię wykresu robisz dodatkowe kropki tam gdzie potrzebujesz dorzeźbić.
  19. mszark odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Operuj mnożnikiem aby wyprostować odchyłke jak najbliżej 0. Nikt Ci dokładnie nie powie o ile, ale widzisz po wykresie gdzie jest za mało i za dużo.
  20. mszark odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Na tych gratach wydaję mi się, że możesz obniżyć ciut mnożnik pomiędzy 2-4 ms, a od 13ms ciut zwiększyć. Albo zwiększyć ciśnienie tak by Ci mnożnik schodził do 1. Cytat z forum lpg: Także, albo zwiększ ciśnienie, albo żyłuj mnożnik, albo zmień wtryski na zielone.
  21. mszark odpowiedział(a) na piter8706 temat w 1.8T
    Fachową poradę szybciej dostaniesz na forum lpg. Ja tam fachowcem nie jestem, ale ciśnienie powinno być bliżej 1bara, a mnożnik dążyć do 1. Jeśli po skasowaniu map, zrobiłeś dwa w miarę identyczne przejazdy (benzyna i gaz) i mapy tak wyglądają to można na tym jeździć. Wyższe ciśnienie i mnożnik pewnie za słabe wtryski, albo za małe dysze. Odchyłka na dolnym i górnym zakresie też ujdzie. Ale jak mówię, ktoś inny się przyczepi i powie, że można zrobić lepiej.
  22. mszark odpowiedział(a) na grippen temat w Audi A4 B5
    Ja zakładałem trw i sprężyny kayaby, brałem u dzika, dobierał mi po vinie.
  23. mszark odpowiedział(a) na Randor temat w 1.8
    Na początek szukaj wycieku. Toż to wychodzi ~30l/100km.
  24. Pierwsze co przychodzi na myśl to wartości przepływki.
  25. Może z autem coś nie tak. Zrób logi na benzynie i niech ktoś na forum oceni.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.