Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Faraday

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Faraday

  1. Edit. Po wyciągnięciu pompki okazało się że jest to numer 8L0.862.257 E - 1996-1997 - Bez alarmu. Pilot - brak. (Audi 100/A3/A4/A6) Kupiłem okazyjnie (mam nadzieję) pompkę 8D0 862 257 E wraz z kluczykiem i anteną za 150 ziko. Na stronie podanej wyżej te pompki nie różnią się niczym więc mam nadzieje że bez żadnego rezania podpasuje i będzie działał centralny z pilota. Czy mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak podłaczyć antenę do pompki ? Od sprzedawcy dostałem kawałek kabelka, twierdzi że to antena.
  2. Sorki za mały offtop ale temat pokrewny, czy po I lifcie ( samochod z 97 ) możliwe jest wsadzenie konsoli 2 din lub jakieś rezanko żeby wlazło radio 2 din ?
  3. Faraday odpowiedział(a) na Maras92 temat w Audi A4 B5
    Polecam samemu kupić sobie taki odkurzacz wydatek ok 400 zł a nie dość że samochód wyprany to i w domu wszystkie dywany i kanapy odświeżone Mam Zelmera i zdaje egzamin zarówno w samochodzie jak i w domu
  4. Faraday odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Podłącze się do tematu, też mam luźny fotel kierowcy oraz problem z hamulcem (trzpieniem) regulacji fotela. Porównując z fotelem pasażera który jest sztywny brakuje mi kawałka plastiku nad tym właśnie trzpieniem. http://i63.tinypic.com/ngadzd.jpg Żółty plastik/sylikon Przez brak tego elementu fotel wpadł trochę za nisko i trzpień nie trafia w dziurę i ma problem z blokowaniem fotela i (wydaje mi się że przez to) jest luźny. Jak nazywa się ten element i czy można go dokupić ? Czy to to ? http://allegro.pl/slizg-fotela-vw-golf-i-ii-iii-2-3-passat-b3-b4-b5-i5487525273.html
  5. Też przyłączam się do prośby o jakieś fotostory oraz o jakąś rozpiskę do jakich pinów się podpiąć żeby to hulało
  6. Faraday odpowiedział(a) na Maras92 temat w Audi A4 B5
    z ciekawości ile taka przyjemność kosztuje w zakładzie piorącym ?
  7. dzięki za wyczerpujące odpowiedzi
  8. Dziś sprawdzałem, komputer wykrywa OBD instaluje sterowniki elegancko się łączy (tworzy port COM ), VAG rozpoznaje porty COM lecz nie chce połączyć się z OBD :/
  9. Witam, tak jak w temacie, posiadam laptopa (win 10 x86) z bluetooth oraz adapter OBD2 bluetooth, czy z takim zestawem będzie współgrał VAG ?
  10. Można prosić o jakis namiar na Pawła z Tracka ?
  11. Akurat miganie przy otwieraniu z kluczyka to najmniejszy pikuś. Myślałem że antena jest w pompce ? Byłem w błędzie ?
  12. Posiadam pompkę : 8D0.862.257 C - 1999-2003 - Bez alarmu. Bez pilota. (Audi A3/A4) Chciałbym założyć centralny zamek (bez alarmu no bo ciągnąć czujki bez sensu). Moje pytanie jakie pompki będą kompatybilne z moim samochodem, podejrzewam że 8D0.862.257 B ale czy inne też ? Bo jedyna 8D0.862.257 B kosztuje 500 zł na alledrogo :/. Czy pompki z alarmem też będą kompatybilne ( bez kodowania alarmu ) np 8D0.862.257 E ? A pompki z serii 8L0.862.257 lub 4A0.862.257 ? np. taka http://allegro.pl/pompka-centralnego-audi-a4-a3-8d0862257e-b-kluczyk-i5672239566.html
  13. Faraday odpowiedział(a) na Maras92 temat w Audi A4 B5
    To prawda sam mam taki odkurzacz i preparaty nie mają podejścia do niego ale przed zakupem odkurzacza preparat z "Moje Auto" naprawdę dawał rade
  14. Ma ktoś namiar na jakiegoś magika w Olsztynie (Ostróda, Elbląg, Morąg) który przełoży zegary ( bez fis -> full fis ) sedan 97 r po I lifcie ? Jaka jest cena takiej usługi może się ktoś orientuje ?
  15. Faraday odpowiedział(a) na Maras92 temat w Audi A4 B5
    Polecam środek "Moje Auto" , pomarańczowe opakowanie z Kajetanem Kajetanowiczem, nie zostawia żadnych smug ani plam, wiem bo sam miałem z tym problem na tapicerce w Oplu ew. odkurzacz do prania dywanów też robi robote Dokładnie o ten: http://www.moje-auto.pl/Produkty,product,237/Plyn_do_prania_tapicerki_odplamiacz_2w1
  16. ja brałem od gościa co się nazywa Rabel_ Kupowałeś u niego diody bez polaryzacji, bo nie widze ich w jego ofercie ? Jak z wytrzymałością ledów, stosowałeś jakieś rezystory ?
  17. Gdzie kupowałeś oryginalne boczki ? W innym temacie polecając zdrapać tą gumową farbę
  18. Też długo szukałem, ale post wyżej.... Pomógłbyś laikowi rozkodować ten szyfr ? Mam sedana, pod lewą lampą nie widziałem żadnej wiązki idącej do haka ( czytałem że tam powinna być ). Nic mi nie mówi szyfr sz\b+sz\ż . Byłbym wdzięczny za pomoc.
  19. Znalazł ktoś ten magiczny mikroprzełącznik odpowiadający za brak przeciwmgielnego ? mam hak i brak światła pod lampą nie widze wiązki do haka - sedan
  20. @up gdzie można dokupić , gdzie podjechać ? )
  21. Witam, mam taki sam problem, chcę zdemontować hak lecz nie mam kluczyka, można gdzieś go dostać ?
  22. Myślałem że jest jakiś poradnik (fotoporadnik) krok po kroku Jutro zabieram się za to i przygotowuje się od strony merytorycznej
  23. ma ktoś link do tego tematu, nie moge znaleźć ?
  24. Gdzie moge dostać przejściówkę wieloklinu ?
  25. Dawaj zdjęcia ! )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.