Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. takie cos wykonalem do 2,0 TFSI
  2. zapraszam do siebie https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/notifications/
  3. Nie praktykowałem takich kombinacji ....
  4. u ciebie raczej nie było kata tylko DPF ...
  5. podziekował..
  6. odgrzeje troche kotleta .. Panowie ,podesle ktoś jak wykodowac to VCDS-em ,bo już piszczy coraz cześciej ,jak porusze klamra to przestaje i za chwile to samo .
  7. zaczołem od pełnego "otwarcia" przepłuwu spalin ,następnie ,dosłownie dwa razy klient ,przyjezdzal ,z błedem ,a ja zmniejszałem ,przepływ ,az po drugiej wizycie ,już było ok ...
  8. kurde jak na razie to jesteś pierwsza osoba ,o której wiem ,u której ten emulator nie zadialał . sam montowałem kilka Dp u siebie tu na miejscu i używałem tego emulatora i jak na razie ,nić się nie dzieje ..
  9. to nie lepij zrobić wydech z przepustnicami ??? niż montować "audio" pod podwoziem
  10. Musisz .albo usunąć sonde w sofcie u tunera ,albo zastosować emulator sondy ,tak jak pisal kolega wyżej ,nie każdy działa . jak szukasz downpipe ,to mam takowe w ofercie ,w cenie promocyjnej tylko dla tego forum ,co do emulatora ,to też moge pomoc.....
  11. bartez80 odpowiedział(a) na Mungooo temat w Audi A4 B5
    Mi się tak udało zrobić , w Leonie 1,8 t w którym robiem wydech i przy okazji ,wgrane zostało strzelanko
  12. godne polecenia ,to MILTEK ,Supersprint ,ale to sa układy dedykowane i cena nie mała... a jak szukasz czegos do samodzielnego wyspawania układu ,to może nie być łatwo ,bo tak jak pisałem ,wyzej ,te masowo produkowane tlumiki ,nie sa najlepsze , jedne ,puste w srodku (mało wygłusenie ,albo kiepskiej jakosci) inne pekaja ,na spawach ,jeszcze inne moment zardzewieja ,bo stal ,lipna ...
  13. niestety ,kolego jak chcesz porzadny wydech ,to takie gotowe tlumiki po 200 czy 300 pln z allegro ,nadaja sie do tego co wyzej napisal kolega ,ja robie wydechy juz troche czasu i nie chcialem tego pisac tutaj jako pierwszy ,zeby nie było ze robie komus anty reklame ,ale doswiadczenia juz z takimi gotowcami nabrałem ,chcesz wydech ,to zapraszam do siebie https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/
  14. Wiesz co , nie jestem typem człowieka ,który musi ,najpierw obejrzeć milion zdjęć, podpytać tysiąca osób ,żeby coś zrobić ,czy kupić ,jak to mowia no risk ,no fun....
  15. na allegro w granicach 600 z przesylka .....
  16. spokojnie już zacząłem pracować nad swoim 2,0 BRD kompletuje już wydech i ,sobie cos wyspawam .... na razie zacząłem od tego ,tyle tylko ,ze będzie tam moje logo jak testy dobiegną końca ,to zapodam na forum foty i filmik .....
  17. Mojej produkcji....
  18. gdzie tu na tym forum jest ikonka "lubie to"
  19. Przyprowadz auto i kolektor wyspawam. https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/
  20. pomiar głośności jest wykonany w taki sposób ,bo tak to określa dziennik ustaw ,dlatego wykonany na postoju ,dlatego decybelomierz w takim a nie innym miejscu ,dlatego wkrecony do takich obrotów i spuszczony do obrotów biegu jałowego... każdy inaczej wykonany pomiar głośności jest nie prawidłowy !!!
  21. zeby nie bylo ze klamie ,to foty masz ukladu wyzej ,a tu masz filmik z pomiaru decybelomierzem.
  22. o widzisz Krzysiek ,ciekawe i cenne info.. dzieki
  23. niedawno zbudowałem cały wydech w a6 c5 1,8 t na dwóch tlumikach ,przelotowych i pomiar decybelomierzem wykazal 81,5 Db a seria miała 78
  24. bartez80 odpowiedział(a) na Cinu097 temat w Audi A4 B6/B7
    mam na zbyciu gotowy do wysylki downpipe 2,5" caly z kwasowki ,pasujący P&P jak cos to pisz PW

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.