Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. Panowie polska to nie niemcy i nigdy nimi nie bedzie ,minie z 10 tak zanim dojdziemy do tego poziomu dbania o ekologie ,jak kraje zachodnie . Nasze zarobki poprostu na to nie pozwalaja i skonczy sie tak samo jak niby wyższa akcyza za używane auta ......
  2. nic nie trzeba robic.
  3. bartez80 odpowiedział(a) na JarcioA4 temat w Audi A4 B5
    PW poszło.
  4. bartez80 odpowiedział(a) na sgn1808 temat w Audi A4 B6/B7
    Wkładaj downpipe ...
  5. A weź tak z ciekawości zrób test , mianowicie jak już przelatasz te 120 kilometrów nie 150 czy więcej ,tylko 120 to zdejmij klemę i załóż i śmigaj dalej ,chodzi o to żeby wybadać czy ten resurs ,pozostanie dalej taki sam ,czy jednak się wydłuży o te minimum 150 . Chodzi o to ze jak zrobisz 120 i zdejmiesz klemę ,to czy będziesz mógł jeszcze swobodnie zrobić kolejne minimum 150 kilometrów ,czy tylko te 30 do 80 i znowu będzie stop.
  6. bedzie pasowal.
  7. Dzieki wielkie ,czyli postępować tak jak to opisałeś kilka postów wyżej ,czy może tylo i wyłącznie trzeba stosować go z urządzeniem" jet clean tronic"?
  8. ja od siebie moge polecic zimmermann ,stosuje juz od dawna i nie ma z nimi najmniejszego problemu ,fajna powlokoa antykorozyjna ,dlugo wygladaja swiezo. A tak wyglądają , po przebiegu 4000 km i 6 miesiącach użytkowania , auto nie garażowane .
  9. dajcie jakies linki do tych produktow LM
  10. Tak weź ze sobą zacisk to tobie pokaże , jak to zrobic .
  11. wpadnij do mnie to ci pokaze jak sie to robi proste bardzo to jest .
  12. Z przodu masz wciskane . Pozdrawiam.
  13. Najprościej to poprawność pracy DPF sprawdzisz vcds-em..
  14. ten jest lepszy http://allegro.pl/emulator-katowy-regulacja-przeplywu-spalin-i6513264974.html
  15. Pewnie nieszczelność w odlocie .
  16. Nie do konca jest tak kak piszesz , w dyskusje sie wdawał nie będę , bo takowe na wszelkiego rodzaju forach sa bez owocne , ale gdyby tak było , to wszyscy tunerzy , wybebeszali by tylko katy , zostawiajac puste puszki i by robili programy , a oni wszyscy przecież stosują downpipe , zamiast kata.. Zreszta ja tez juz to przetestowałem doświadczalnie w 1,8 t mojego brata i różnica jest .....
  17. wstawiaj downpipe ,albo wyspawaj sobie sam ,albo kup gotowca,albo to komus zlec u siebie na miejscu , bo jak zostanie pusta puszka po kacie ,to słychac w niej taki rezonans ,dla mnie bynajmniej ,bardzo denerwujący . Jak masz kata sprawnego ,to go sprzedaz za taka sama kwote ,jaka zapłacisz za downpipe.
  18. odpowiedz na twoje 5 pytanie ,z pierwszego posta , brzmi ,nie czepiaja sie ,nie zwracaja na to uwagi ,bynajmniej ja jeszcze nigdy z czyms takim sie nie spotkałem,chyba ,że trafisz na jakiegos nadgorliwego diagnoste . pozdrawiam.
  19. Zeby to wyspawac zgodnie ze sztuka ,to cena napewno nie bedzie w granicach 1000 pln + (czyli tyle ile za zestaw ) ja za taka operacje montażu FMIC z wyspawaniem pełnego orurowania ,wraz z intercoolerem i silikonami to koszta 2000pln + a z tego co wiem ,sa firmy które wołaja znacznie wieksze pieniądze . Zgadzam sie z toba w 100%,że takie składanie zestawu ,na milionie gotowych kolanek,i silikonów ,i takiej samej ilosci opasek ,wyglada bardzo słabo.
  20. bartez80 odpowiedział(a) na Nygans temat w Audi A4 B6/B7
    montaz takiego FMIC spokojnie mozna zrobic ,na igłę ,jak to ktoś wczesniej napisał ,za połowe tej ceny .
  21. bartez80 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Jak nie upchnę jak jest to zrobione z szablonu , który został zrobiony z tego Dpfa leżącego obok. EDIt : widze ze zle odczytalem twojego poprzedniego posta czytalem z telefonu i myslalem ze pytales o to czy jest dluzszy niz od 1,8 t heheheh flansze w tym DP sa w przestrzeni pod maska ,dokladnie w tych samych miejscach ,co od DPF-a ,a to ,ze wdaje sie dluzsze to normalka,bo jak zrobilem takich downpipe kilka sztuk i polozylem je obok ,to kzdy kolejny wydawal sie dluszy od poprzedniego ,a wszystkie byly wykonane z tego samego szablonu....
  22. bartez80 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    Tak jest deko dłuższe niż w 1,8 t
  23. bartez80 odpowiedział(a) na kopytko19 temat w 2.0TDI
    niebawem ,montuje downpipe zamiast tego pustego DPF i sie podziele wrazeniami akustycznymi , mam nadzieje ,ze to "pierdzenie" zniknie.
  24. Dzieki uprzejmosci kolegi MemberA4 miałem mozliwosc wykonania sobie szablonu do wyspawania takiego Downpipe z kwasoweczki. dzieki wielkie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.