Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartez80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartez80

  1. Nie zaprzeczam. Ale czy jest w tym coś złego??? Jak inaczej dla "znawców" tematu udowodnić, że jest inaczej? Ja w wydechah siedzę juz dosyć długo, głównie VAG, reklama przy okazji, jak najbardziej...
  2. Witam ,ja juz wiedziałem o tym od dawna ,ale nie miałem argumentów ,żeby wyskakiwiać z tematem na forum teraz juz mam .. Przelotowy wydech wcale nie musi być głośny ,ponizej podaje link do swojej stronki ,z video wydech 1,8T downpipe ,2,75" plus uklad 2,5: na tlumikach mojej produkcji . wynik zalediwe 81 Db ,gdzie seryjny ma 76 a dopuszczlna glośność prawem w silniku benzynowym to 93 Db .. https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/
  3. bartez80 odpowiedział(a) na ArcziA418T temat w Audi A4 B5
    razem z v-bandami ,plecionka i calym potrzebnym majdanem,wraz z montazem 2500 pln
  4. bartez80 odpowiedział(a) na ArcziA418T temat w Audi A4 B5
    downpipe i przelot na dwuch tlumikach ,calosc z kwasowki ,jak nie masz speca u siebie do zapraszam do Olsztyna ,daleko nie masz tak to wyglada pod autem
  5. caly uklad custom ....
  6. bartez80 odpowiedział(a) na ArcziA418T temat w Audi A4 B5
    czy to pytanie kierowales do mnie ???
  7. przyczyn może być cala masa ... tu masz wydech na 2 tłumikach ,bo to oska i tez 1,8 t nic nie brzęczy ..... a tu masz tez 1,8 t na jednym przelotowym .
  8. u mnie jakies 2800 pln od turbo do konca na 2 tlumikach ,a jakie koszta w firmach okolicznych u ciebie ,to nie mam pojecia.
  9. bartez80 odpowiedział(a) na Zielas92 temat w Audi A4 B5
    taki dzwiek jest na calym wydechu ...
  10. bartez80 odpowiedział(a) na ArcziA418T temat w Audi A4 B5
    to nie moje auto ,tylko klienta ....
  11. bartez80 odpowiedział(a) na ArcziA418T temat w Audi A4 B5
    przelocik jaki ostatnio wykonałem w b5 1,8T brzmi tak.
  12. bartez80 odpowiedział(a) na Krystianek10 temat w Audi A4 B6/B7
    jestem po zmianie seryjnego wydechu (w ktorym juz wczesniej siedziao downpipe) na cay ukad zbudowany z kwasowki 2,5" na 2 tlumikach przelotowych ,z tym ze koncowy 2,25" efekty pomiaru decybelomierzem seria 76 Db przelot 95 Db ponizej krotkie nagranie .
  13. bartez80 odpowiedział(a) na Krystianek10 temat w Audi A4 B6/B7
    na dzniach bede budował dla klienta ,w a4 b5 co prawda,ale tez 1,8 t cały układ na 2 przelotowych tlumikach ,jako ze mam decybelomierz to dokonam pomiaru przed i po robocie i zapodam na swojej stronce https://www.facebook.com/BM.Performance.Olsztyn/ tak wiec bedzie jakis obraz tego jakie sa roznice ,pomiedzy ,ori ,a takim przelotem.
  14. bartez80 odpowiedział(a) na wkasza temat w Audi A4 B5
    niestety ale magnaflow ,strasznie sie ogorszyl ,to juz nie ta firma co byla dawniej . osobiscie ostatnio wywalaem tlumiki tej firmy ,w projektach aut ,nazwijmy to tak "zlotowych" bo puszki po ponad roku zrobily sie rude i strasznie zaczey brzęczeć i nie byl to jeden przypadek ... Kolega wyżej dobże radzi ,że albo jakis markowy tuningowy układ w uzywce szukac ,albo budowac wydech od nowa . Gdybyś nie znalazł nikogo u siebie ,na budowe takiego układu ,to zapraszam do siebie ...
  15. Tą plecionka wspawywałem ja ,dla kolegi (która dostałem juz w paczce z katalizatorem) wykonałem to w zamian za udostępnienie kata ,do wykonania szablonu , z którego teraz wykonuje DP które sprzedaje A teraz mała ciekawostka ,niedawno przyjechał do mnie klubowicz ,aż z Wrocławia ,przyjechał audi a6 c5 z silnikiem 1,9 tdi . Miał on u siebie wycięty juz katalizator i wstawiona nową plecionke ,w miejscu gdzie takowa siedzi orginalnie ,oraz była podobnej dlugosci jak u ciebie (czyli dluzsza niż ori.) wstawiłem jemu swoje DP ,oraz wykonałem rurę która biegła od DP ,do łączenia przy tłumiku środkowym . efekt był taki ,że chłop dzwonił do mnie po powrocie do Wrocka i powiedział ,ze znikneły wszystkie wibracje z jakimi sie borykał i mrowienie na kierownicy ,a wymienial tez dwumase ,poduszki itp. a nie było to wcałe naszym zamiarem ,bo poprostu chciał sie pozbyć tego zlepu rurek z pod maski i chcial coś ładnego . W moim DP plecionka jest umieszczona w innym miejscu niz w ori katalizatorze ( bo z racji braku kata moge to zrobic i pozycji plecionki nie wymusza mi kat.) ,oraz sama plecionka jest doyc krótka ,wymiarowo zblizona ,do ori . przez co jest znacznie sztywniejsza.
  16. nie sa miedziane ,tylko miedziowane (pokrywane galwanicznie warstwa miedzi) po to zeby ułatwić ich odkręcanie ,co i tak zazwyczaj nie jest łatwe ,same nakretki powinny byc specjalne do wydechów (wykonane w taki sposób ,zeby nie miały możliwosci odkręcać sie samoczynnie ) ,za kazdym razem powinno sie stosowac nowe nakrętki ....
  17. Adrian ,a jaki dokladnie emulator zastosowałes ?? podaj linka . bo ja do tej pory stosuje jeden typ emulatora i narazie wszystko jest ok .
  18. Panowie nie kombinujcie ,tylko wpadajcie do mnie na warsztat i doloty sie wyspawa co prawda nie audi ,ale zawsze to coś....
  19. bartez80 odpowiedział(a) na dario1282 temat w Audi A4 B6/B7
    A do siebie zapraszam na montaz downpipe przed nowym softem
  20. Pomine tutaj temat ,wywalania,czy nie wywalania katalizatorów .. Skupie sie jednak na samej awarii ,podejżewam ,że została zastosowana ,niewłasciwa plecionka ,która spowodowała takowe spustoszenia.
  21. Odp. 1 2,5" spokojnie wystarczy ,do twoich celów . Odp.2 2,5 " czyli 63,5 mm to jest średnica zewnętrzna rury .
  22. bartez80 odpowiedział(a) na trevor philips temat w Audi A4 B5
    Podziękował , w sobotę popróbuje .
  23. bartez80 odpowiedział(a) na trevor philips temat w Audi A4 B5
    Dobra Guru od hebli ,to podpowiedz ,jak ustawic ta szczeline pomiedzy czujnikiem ,a koronka ABS (tył) bo u brata robilem cały układ ham. tarcze tylne ,OZ nowe koronki ABS ,(wprasowane równo na prasie ,a nie wbijane młotkiem ) ,nowe łożyska wprasowane w tarczo -piaste i oczywiscie tak jak przewidywałem ,czytajac gdzies twoje wypowiedzi w innych tematach ,ze może świrować ABS i tak też jest ,prawy tylny czujnik (niezrozumiały sygnał) Poskładałem to wszystko wieczorem i już nie było czasu zwalac kolo i wole dopytac ,jak ustawic tam szczeline na tym czujniku ,zeby nie narobic sobie biedy? to że szczelinomierzem ,to wiem ,tylko jak go tam wsadzic ,pomiedzy czujnik a koronke ?
  24. najpredzej ,to musisz pojechac do jakiegos fachmana ,na miejscu ,niech z kwasowki na aucie wyspawa ,bo ja takich downpipe ,nie widzialem nigdzie ,zeby ktos robil .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.